Dreamliner za 7 milionów dolarów będzie stał w hangarze

| Aktualizacja:

Nasz narodowy przewoźnik znów ma problemy. Jeden z najnowszych samolotów, który kosztuje przedsiębiorstwo ok. 7 mln dol. rocznie, będzie stać bezczynnie na Okęciu.

wróć do artykułu
  • ~pilot
    (2015-06-12 16:35)
    Eurolot też się zesrał ,Lot skończy podobnie.
  • ~sam
    (2014-06-12 10:15)
    Dlaczego zdrajcy I gansterzy , ktorzy lobbowali za zakupem tego zlomu, tacy jak H. Bochniarz, są nadal na wolnosci? Tej sprzedajnej babie nalezy sie 20 lat z okladem.
  • ~kik
    (2014-04-02 07:26)
    Kolesie z WSI rządzą LOT. Widać jacy to "spece".
  • ~młody102
    (2014-04-02 00:52)
    To jest kpina ,żeby taka maszyna stała uziemiona .W to miejsce niech podstawią moją byłą dziewczynę ona świetnie lata na miotle :-) prawdziwa z niej czarownica jest :-D.
  • ~ala22
    (2014-04-01 22:48)
    i bardzo dopsze że bedzie stał w grażu, przynajmniej nie zardzewieje...
  • ~ala22
    (2014-04-01 22:47)
    co zrobić z samolotem? najlepiej by było żeby prezesi lotu po kawałku wsadzili go sobie w d...e, no ale sie nie da bo trocha za duży jest,..
  • ~ala ma kota...
    (2014-04-01 22:39)
    takie rzeczy to tylko w locie sie mogły zdarzyć. Kupili se 8 samolotów choć nie mają co zrobić z połową z nich...
  • ~FILANT
    (2014-04-01 18:05)
    A moze on jest przeznaczony wylacznie dla prezesa??
  • ~lotnik kryj się!
    (2014-04-01 15:19)
    Kiedy wreszcie zrobią porządek z tym bałaganem! Przy pierwszym Dreamlinerze LOT zrobił "wypasioną" imprezę na 2 tys. osób a Pan Rzecznik Chorzewski piał w mediach z zachwytu. Dwa tygodnie później poprosili rząd o 200 mln dotacji, bo ledwo zipią i nie przetrwają. W czasie świąteczno-noworocznym jednego Dreamlinera wynajęli fińskiej linii, bo sami nie potrafili zapewnić obłożenia swojej siatki. A przecież przełom roku, to prawdziwe żniwa dla lotnictwa i kolei - wiele osób podrózuje. Dlaczego NIK nie zbada tej całej afery LOT i Dreamlinera - kto podpisał ten kontrakt i ile to kosztowało, a ile ktoś wziął "prowizji". Na naszych oczach dzieją się skandaliczne rzeczy, co wkrótce doprowadzi do zniknięcia kolejnej, polskiej, zasłuzonej marki, jaką przez wiele lat był LOT, i to nawet za czasów tzw. komuny, czyli przed 1989 rokiem
  • ~Edward Sopot
    (2014-04-01 11:50)
    Zatrudnić związkowców

    Związkowcy za pieniądze pracodawcy zorganizują akcję protestacyjną a następnie strajk ( podwyżki ! )
    A następnie doprowadzą do upadłości LOT u

    Tak Działa ten , system podwyżki i jeszcze podwyżki bez wzrostu wydajności czy efektywności pracy
  • ~jozio bak
    (2014-04-01 11:25)
    nie wazne ze nie bedzie latal, wazne ze POlitycy pinokia wzieli w lape
  • ~kronikarz ?
    (2014-04-01 10:23)
    Dlaczego LOT nie wykorzysta dreamlinerów i nie uruchomi połączenia do Ameryki Południowej ? Zasięg tego samolotu wystarcza, a linie do Sao Paulo są tak obłożone, ze często brakuje miejsc w business class już na MIESIĄC PRZED lotem. Obłożenie 80 % byłoby jak w banku. A nam proponuje się tylko loty do Chin... w zasadzie wymuszając ukierunkowanie biznesu na Azję...
  • ~nieskundlony
    (2014-04-01 10:21)
    Może otworzyć muzeum na tym nowym lotnisku w Gdyni umieścić tam ten i następne samoloty kupione czy też wydzierżawione ,pendolino,czasomierze p.Nowaka.W pomieszczeniach dworca można prowadzić szkolenia mlodego narybku jedynie slusznej sily narodu jak na takich zakupach wyjść na swoje.Sądzę ,że pomysl zostaje otwarty jest tak dużo osiągnięć które można tam zmieścić,spelnine obietnicę p. premiera oraz jego pomnik górujący nad calością .ża pomysl chcę tylko 1 zl.bez vat.
  • ~galazka
    (2014-04-01 10:09)
    kupili badziewie i tego badziewia się trzymają , ale to państwowe i poparte z góry także dola była niezła,żeby te badziewie dalej kupować i upierać się jak pijany przy płocie. W firmie prywatnej dawno by tę szopkę zakończono i przeszli na Airbusy sprawdzone dobre samoloty produkowane w Unii. Musiała być niezła dola i naciski by ten złom dalej kupować.
  • ~POdode
    (2014-04-01 09:52)
    Dreamlinery i pendolina to sukcesy PDT - orlika naszego i budowniczego oślepiających autostrad słońca.
  • ~hanka
    (2014-04-01 09:49)
    Naiwni--dalej kupujecie od naszych przyjaciol w USA i dalej podlizujcie sie Amerykanom narazajac cale bezpieczenstwo kraju. Kto ma cos z tego?
  • ~Żydoagentura najlepiej zarabia jak nie lata
    (2014-04-01 09:28)
    Na pewno weźmie za darmmoche jaki BINGO albo Eur.l.o.t może? A Lufa też chętnie zagospodaruje ryneczek na wschód bo samoloty majo swoje.
  • ~donek
    (2014-04-01 09:19)
    Prima Aprilis !!!
  • ~jam
    (2014-04-01 09:18)
    i co że stoi no przecież nie będzie wisiał, tylko dlczego je kupili w leasingu
  • ~mani