Ceny żywności pójdą w górę przez nowy unijny przepis

| Aktualizacja:

Unia Europejska zamierza obarczyć przedsiębiorców opłatami za działania urzędowych inspektorów. Planuje też zaostrzenie kar za fałszowanie i podrabianie produktów spożywczych

wróć do artykułu
  • ~POL
    (2014-03-11 09:56)
    A WYPŁATY MAJĄ IŚĆ W DÓŁ BO ZA DUŻO ZARABIAMY .
  • ~star 666
    (2014-03-11 07:37)
    będzie kolejna opłata na ukrainę
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-11 07:38)
    Nerwowy finał comiesięcznych obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej w pobliżu Pałacu Prezydenckiego. Kilka osób przyniosło transparent z napisem "Jarosław przeproś za Banderę". Doszło do przepychanek.
    Scenariusz poniedziałkowych uroczystości był taki jak co miesiąc. Rano msza i apel poległych. Wieczorem znów msza i marsz z archikatedry św. Jana pod Pałac Prezydencki.

    Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi PiS, towarzyszył tłum ok. tysiąca osób. W drodze pod Pałac Prezydencki uczestnicy marszu się modlili. he he he
    Kaczyński to szpion spod Odessy.
    Widać nie potrafi zbyt długo siedzieć na dupsku tylko musi rozrabiać. Skoro jego eksperci się skompromitowali eksperymentami na puszkach po piwie to teraz będzie swoją
    teorię spiskową popierał agresją Putina na Ukrainę. Żałosne
    Bandera przeproś za jarosława.
  • ~jazu
    (2014-03-11 07:59)
    do ceny koncowej produktu mozna wliczyc zaliczke wplacano przez producenta zywnosci na poczet przyszlych kar. W razie czego bedzie jak w banku...
    A ludziska i tak kupia bo jesc trzeba. No i dobrostan bedzie na poziomie.
    Przy okazji mozna poprawic krzywizne banana i morskosc slimaka dla zabojadow.
  • ~qaduq
    (2014-03-11 08:26)
    Biurwokraci zrobią wszystko , żeby na koszt producenta siedzieć cały rok . Służb kontrolnych bez miary , a ich wydolność mniej niż zero . Żadnej odpowiedzialności . Producenci płaca podatki i to załatwia sprawę .
  • ~kozik
    (2014-03-11 08:34)
    Na co do k... nędzy płacimy podatki, skoro za coraz więcej działań organów państwa i samorządu trzeba płacić ponownie?
  • ~Teraz tylko kosherne będzie po niższych cenach
    (2014-03-11 08:38)
    A świnie zamiast psów będą szkolone żeby tropić tropić złodziei
  • ~pol anka
    (2014-03-11 09:26)
    przyrost zatrudnienia w administrcji rządej to wzrost tylko funduszu płac o 50 mln zł, do tego składki na emerytury plus 15 mln zł. Jeśli do tego jeszcze dodamy wyposażenie biurowe i nagrody, premie to uskładamy ze 100 mln zł. Tyle kosztowała nowiuteńka fabryka do produkcji uzbrojenia. Koszt ŚWIATYNI Opatrzności, 190 mln zł DAROWANE Z BUDŻETU, jest w stanie UZMYSŁOWIĆ DLACZEGO emeryci i renciści grzebia po śmietnikach a władza żyje po bizantyjsku
  • ~Templariusz
    (2014-03-11 10:33)
    Jak napisałem, że za "wizyty" sanepidu opłaty i to słone były od zawsze, cenzor wykasował mój wpis bo zaprzeczał treści artykułu. Dobre sobie napuszczanie.
  • ~bruno
    (2014-03-11 11:38)
    Ceny? Ja się nie boję- ja mam raka
  • ~GERMANY I ICH RODZINY
    (2014-03-11 20:06)
    JUZ SIĘ WIOSNA POMAŁU Z BLIŻA SUKI POLSKIE ?
    BĘDZIEMY WAM PRZYSRYWĆ Z KAŻDEJ STRONY NA MIEŚCIE ********** WIEDZMY POLSKIE NAJGORSZE NA ŚWIECIE !
    NIE UKRUJECIE SIĘ PRZED GERMANAMI
  • ~GERMANY I ICH RODZINY
    (2014-03-11 20:29)
    TERAZ MY GERMANY BĘDZIEMY PRZYSRYWAĆ POSŁOM Z 2 UGRUPOWAŃ PIS I SLD Z KAZDEJ STRONY ,ABY TE UGRUPOWANIA SIE ROZWALIŁY OD POCŻATKU SAMEGO DO SAMEGO KOŃCA ,BO NASZE RODZINY GERMANSKIE JESZCZE CIERPIA PRZE TO I PRZEZ TE RĄBNIEE PAPIERY Z PRZEPISAMI POLSKIMI I BURZE Z PAPIERAMI PRZECHODZĄCO CAŁY ROK TO DLA NAS GERMANÓW HORROR ,ŻE TU POBUDOWALISMY SIĘ W POLSCE ZA JAKIE GRZECHY NAS TO SPOTYKA ,PO TYLU LATACH I JESZCZE PIEKŁO Z KOBIETAMI POLSKIMI ?
    TO JAKIŚ KOSZAR NA JAIWIE ,BUDZIMY SIE I NA NOWO TO SAMO RŚĄBNIETE PAPIERZYSKA I HORRO OD POCZĄTU ZE SKARBÓWKĄ POLSKĄ
    ŻĄDNA KOBIETA POLSKA NIE CHCIAŁA BY BYĆ TERAZ NA NASZYM MIEJSCU I NASZYCH RODZIN Z PIEKLEM PAPIEROW I PRZEPISÓW POLSKICH !
    NIE WIADOMO KIEDY TE PIEKŁO SIĘ SKOŃCZY ! CIERPIMY BARDZO I NASZE RODZINY PRZEZ TE UGRUPOWANIA 2 : PIS I SLD , JEŚĆ NAM GERMANOM NAWET SIĘ ODECHCIEWA ? PRZEPRASZAMY ZA PISMO ,ALE JSTESY NA NOWO WKURZENI PRZZEZ SKARBÓWKĘ I KOBIETY POLSKIE NIE MAJAĆE ŻADNEGO SERCA ANI LITOSĆI DLA NAS G...
    ZDENIEM NASZYCH RODZIN GERMAŃSKICH JESTEŚCIE KOBIETAMI BEZ SERCA I BEZ DUSZY KOBIETY POLSKIE NIE MACIE NAWET WYZUTÓW SUMIENIA DLA NASZYCH RODZIN GERMAŃSKICH ?
    JESTEŚCIE PUSTE W ŚRODKU BEZ ŻĄDNYCH UCZUĆ KOBIETY POLSKIE ,TYLKO WAS PIENIADZE INTERESUJĄ NAWET DO GROBU BYŚCIE TE PIENIADZE ZABRAŁY ! MY WAM JUZ KOBIETY POLSKIE NIE POMOŻEMY W NICZYM I NASZE RODZINY DLA NAS NIE MA WAS NA SWIECIE TU I TAM KOBIETY POLSKIE , UMARLISĆIE CAŁKOWICIE !
  • ~malwina
    (2014-03-12 23:10)
    i znów klienci będą do tyłu, super.. u nas i tak już teraz nie jest za dobrze, więc kredyt gotówkowy w getinie to była konieczność. nie chcę wiedzieć co będzie za jakiś czas.póki co jednak się nie martwię na zapas i spłacam sobie spokojnie.
  • ~zgredek pierwszy
    (2014-03-16 10:17)
    ~kozik2014-03-11 08:34

    Na co do k... nędzy płacimy podatki, skoro za coraz więcej działań organów państwa i samorządu trzeba płacić ponownie?
    Na rosnący wrzód na niżnich plecach narodu.
  • ~zgredek pierwszy
    (2014-03-17 14:27)
    W imperium Osmanów basza wizytujący prowincje pobierał opłatę za to, że zużywał zęby na podłym jadle, którym raczył go kontrolowany urzędnik. Nasz Bakszyszland zmierza w tym samym kierunku, chociasz zdrowiej byłoby przejąć obyczaj dymisjonowania urzędnika, który zawiódł przez posyłanie mu sznurka (jedwabnego) aby się na nim powiesił. Na pewno taniej od kosztownych odpraw na otarcie łez. Ech, pomarzyć można