Unia ma budżet na lata 2014-2020. Polska największym beneficjentem

Unia Europejska ma budżet na lata 2014-2020. Europosłowie ostatecznie zaakceptowali wydatki Wspólnoty na poziomie 960 miliardów euro.

wróć do artykułu
  • ~europejka
    (2013-11-19 14:29)
    Zdumiewajace komentarze. Zamiast sie cieszyc, ze Europa nas powaza i liczy sie z naszym rzadem, ktory widocznie w oczach wielu rzadzi calkiem dobrze, wylewa sie najrozniejsze pomyje. Beznadziejny kraj. Z takim nastawieniem nalezy sie wam rosyjski lagier--na nic wiecej nie zaslugujecie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 14:21)
    To zle mlaska PREZES PIS...!!!
    3 000 000 mieszkan...obiecywal pokraka !

    A poza tym uważam, że Jarosław Kaczyński "Piiijiii, bziuuuuu!" powinien odejść,
    a jeśli sam z własnej woli nie odejdzie, to powienien zostać postawiony przed właściwym sądem
    za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu
    najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności
    Polski w Europie...
  • ~hehehe
    (2013-11-19 14:19)
    Zajrzałem na forum, żeby upewnić się że to tragiczna wiadomość, że dostaniemy tę kasę oraz że to mało no i w ogóle, że na pewno rozkradną ją politycy. No i się nie zawiodłem, hehehehe

    Pozdrawiam
  • ~Pikador
    (2013-11-19 14:19)
    Czas na "czyste ręce" w podziale tej pożyczki z UE !

    Nie zapominajcie tego Rodacy przy kolejnych głosowaniach przy urnie ! ! !
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-11-19 14:18)
    Kolejne pole do popisów kolesiów z PEŁO , jak tu zachapać dla siebie i swoich rodzin najwięcej srebrników. Co tam Polska i Polacy ??? Teraz kolejny raz MY Z PEŁO !!!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-11-19 14:17)
    PANOWIE I PANIE ZA DARMO OD EURO-KOŁCHOZU MOŻNA DOSTAĆ TYLKO PO BUZI , BARANY ...
  • ~eugenio
    (2013-11-19 14:16)
    Bardzo dobra wiadomość dla Polski ! Cieszmy się i choć przez chwilę nie narzekajmy,
    pisiory też
  • ~wilkor
    (2013-11-19 14:01)
    Czarny dzień dla PISU!!! A czytając tu wypociny przeróżnej maści idiotów spod znaku PIS tylko i wyłącznie potwierdza się teza, że tego rodzaju osobniki cieszą się tylko wtedy gdy Polsce dzieje się źle! Gdy Polska ma szansę na rozwój dzięki pieniądzom z Unii, co niezgodne jest z ideologią PiSowską wtedy jest bardzo źle!!
  • ~mbp
    (2013-11-19 13:59)
    trzeba jak najszybciej Tuska i reszte ferajny POwskiej zlodziejskiej wymiesc jak najszybciej bo inaczej wydadza na prostytutki ,albo na garnitury ,cygara,przeloty samolotowe do domu i wycieczki itd...
  • ~solidaruch
    (2013-11-19 13:55)
    Dla "Pisowskiego idioty" : Twierdzac, ze "pisowcy zawyja : to za malo" udowadniasz, ze jestes tak samo glupi jak pisowcy, choc piszesz jako POpieracz Donalda Tuska z PO, ktory wedlug ciebie "wywalczyl" ( to z quasi-sPOrtowego zargonu PO ) dla Polski wszystko, co bylo mozliwe do wywalczenia. A jestes tak samo glupi jak pisowcy, bo akceptujesz PObieranie zasilkow unijnych przez Polske. Ciebie nie razi to, ze Polska jest de facto unijnym zebrakiem i ty nie masz ambicji w rodzaju "dobrze byloby, gdyby Polska stala sie ekonomicznie rownoprawnym czlonkiem UE dzieki zarabianiu na sama siebie (nie mowiac juz o pomaganiu panstwom slabszym od Polski). I to jest wlasnie tragedia calej polskiej klasy politycznej, ze wyksztalcila w sobie mentalnosc Native Americans z tych rezerwatow, gdzie Native Americans zapili sie na smierc gorliwie PObierajac zasilki. Nie wszyscy Native Americans tak zrobili i czesc z nich staje sie teraz bardzo zamoznymi obywatelami USA, ale w Polsce wyglada na to, ze nie bedzie takich wyjatkow.
  • ~der
    (2013-11-19 13:50)
    LEMING z hodowli platfusów jest tępy i nie rozumie, że to dalsze zadłużanie Polaków, które jest na rękę banksterom.
  • ~solidaruch
    (2013-11-19 13:45)
    Ten budzet UE jest potwierdzeniem bankructwa Polski, bo Polska bez tych unijnym pieniedzy nie bylaby niedozywiona tak jak teraz, tylko umieralaby z glodu tak jak niektore panstwa afrykanskie. Nie nalezy tego tlumaczyc sobie w sposob rasistowski, bo przeciez Czesi tez sa Slowianami, a otrzymuja coraz mniej dotacji z UE, bo coraz lepiej radza sobie gospodarczo. Tylko Polska POzostaje czarna dziura POstkomunizmu w centrum Europy. A dlaczego ? Jest kilka powodow tego smutnego stanu rzeczy - a to : 1. W Polsce nigdy nie przeprowadzono dekomunizacji, ktora zastapiono tzwn. "okraglym stolem". Dlatego w Polsce peerelowskie uklady nadal szkodza gospodarce. 2. W Polsce rzad Donalda Tuska nie zainwestowal w nauke, tylko zainwestowal w futbol. Dlatego technologiczna przewaga starej Unii nad Polska staje sie coraz wieksza, co zmusza UE do dalszego finansowania niewydolnej gospodarczo Polski. 3. W Polsce ma miejsce tzwn. "kacza wojna" tzn. polska klasa polityczna zamiast skoncentrowac sie na reformowaniu Polski, to zwalcza sie nawzajem jak szlacheckie warcholy ( to odnosnie PiS ) i jak dwa gdanskie POdworka ( to odnosnie PO ) - dla Twojego Ruchu nie ma porownania, gdyz Twoj Ruch POrusza sie w sferze chrob psychicznych. 4. W Polsce nie ma wolnych medii, ktore zmobilizowalyby Polakow do wybrania sobie reprezentujacego ich interesy rzadu, bo poza "Dziennikiem" - ktory informuje, a nie urabia opinie - to sa albo pisma dworskie Tuska, albo pisma plebanii Rydzyka. Dlatego do dzis nie ma w Polsce oddolnego ruchu reform. Jezeli tymi czterema punktami zostalyby zastapione cztery nogi tzwn. "okraglego stolu", to Polska mialaby szanse na przejscie z unijnego rezerwatu do grupy panstw, ktore wspoltworza jednoczaca sie Europe. Jezeli te punkty nie zostana uwzglednione, to Polska bedzie dalej wegetowac na unijnym zasilku do momentu wymarcia tego pokolenia, dla ktorego zjednoczona Europa jest wazna. Potem wroca interesy narodowe i pozbawienie niewydolnej gospodarczo Polski unijnych zasilkow bedzie dla tej Polski wyrokiem smierci.
  • ~Robnad
    (2013-11-19 13:42)
    ~fPiSdu !2013-11-19 13:23

    to wykropkowane na pewno, i właściwie to wszystko co wiesz.
    nie łam się jednak, próbuj dalej.
  • ~Rudy Mc Donald
    (2013-11-19 13:35)
    Jest wieki szmal do "zagospodarowania" --władzy do 2020 nie oddamy!!!
  • ~max
    (2013-11-19 13:32)
    Ruda ferajna "Mira", "Zbycha", "Rycha" zaciera ręce.
  • ~der
    (2013-11-19 13:31)
    FATALNA dla nas wiadomość wykorzystywana przez propagandystów rządowych. Im więcej kasy unijnej tym większe zadłużenie Polaków. Cieszą się
    tylko nasi politycy i banksterzy.
  • ~bonzo
    (2013-11-19 13:28)
    Będą miały pełowskie gnidy co kraść !
  • ~fPiSdu !
    (2013-11-19 13:23)
    **** !
    wiedziałem.

    PiSdzielcom nie da się dogodzić.
    najpierw było "za mało"
    teraz jęczą, że za dużo.
    zastanawiam się czy chociaż Płaszczak albo Fohman są w stanie dogodzić prezesowi
  • ~Robnad
    (2013-11-19 13:13)
    ~obserwer2013-11-19 12:55
    "policzmy spokojnie 100 mld euro, to 400 mld nowego zadluzenia, aby kruruchomic te pieniadze -a wiec skad ? gdy mamy juz bilon zl zadluzenia ?":

    dodaj do tego 50 mld. złociszów odsetek rocznie.
    bilion, to oficjalny dług.
    niestety, jesteśmy bankrutem PO 6 latach rządów "wesołej" ferajny z boiska.
    P.S.
    problem z tym naszym zadłużeniem jest taki, że ciemniaki PO prostu przerąbały te pieniądze, a inwestycje przynoszą dalsze straty.
    jeszcze jedno. z każdego euro dotacji, 90% wraca do Niemiec. nam zostają długi.
    taki to interes zafundowała nam lewizna wszystkich krajów łączcie się.
    P.S 2
    identycznie jak Parada Oszustów, buduje autostrady mafia z Reggio di Calabria .
    chyba nawet szybciej.
  • ~cztelnik
    (2013-11-19 13:11)
    Ile z tego będzie zmarnowane?

Może zainteresować Cię też: