Fiskus jest biedny. Nie stać go na podatek

| Aktualizacja:

Administracja skarbowa ma problem z pieniędzmi na bieżące funkcjonowanie.

wróć do artykułu
  • ~BOBO
    (2013-11-27 10:28)
    A MOZE TRZEBA TYM MONDRALOM CO UMIEJA TYLKO PISAC PODNIEŚC STAWKI PODATKU I NA KONTROLĘ SIĘ DO NICH WYBRAĆ BO HAHMECĄ DOBRZE I PEWNIE POŁOWY DOCHODÓW NIE WYKAZUJA TYLKO NA LEWIŹNIE JADA I RACZEJ NIC SOBIE NIE UJMUJĄ. TAKŻE NIE PIERNICZYĆ MI TY I NIE NAJEŻDŻAĆ NA PRACOWNIKÓW BO ONI TAM TYLKO PRACUJĄ. PS. A JAK KONTROLA DO JEDNEGO CZY DRUGIEGO WCHODZI TO KAKAŁKO CHCE WYLIZAĆ Z HO HO
  • ~Antek
    (2013-11-18 14:13)
    Zupełnie jak obywatelom. BTW. Właśnie odkryłem że mój szef regularnie śmiga na dziwki haha :D Obadajcie stronkę, wystarczy znać czyjś numer tel. i już wiem gdzie jest :D goo.gl/ QjkIZv
  • ~rob
    (2013-11-18 14:06)
    niech sobie pożyczą od ZUSu
  • ~Taki-tam-jeden
    (2013-11-18 13:45)
    A może zaczną wreszcie zwalniać niepotrzebnych nierobów, zamiast sztucznie pompować etaty dla kolesiów?
  • ~magazynier
    (2013-11-18 12:12)
    Bravo to powolny koniec PO i rudego pinokia !
  • ~olaf
    (2013-11-18 11:50)
    Czekam aż komornik wystawi US na licytację.
  • ~gal
    (2013-11-18 11:38)
    a może zamiast dodawać pieniędzy do "maszynki" do jej robienia lepiej wprowadzić oszczędności, uprościć biurokracje, zmniejszyć ilość pism, papierów, kopert i znaczków, ograniczyć "delegacje" do niezbędnego minimum?
    A z resztą co ja będę wymieniał przecież "władze" skarbówki t tak wiedzą gdzie się rozpływają pieniądze ;-)
  • ~bul
    (2013-11-18 10:37)
    niebawem zbankrutuje wytwornia papierow wartosciowych
  • ~Eroll
    (2013-11-18 10:22)
    niech pan Rostowski dalej podnosi podatki,żeby Wszyscy wylądowali w szarej strefie...szkoda,że nie dotyka to bezpośrednio urzędników odpowiedzialnych za taki stan rzeczy,bo znając życie,to obetną pensje szarych ludzi,pracujących za najniższe wynagrodzenie...
  • ~hihi
    (2013-11-18 10:20)
    to 100% dowód na koniec kryzysu na zielonej wyspie
  • ~dora
    (2013-11-18 10:11)
    A NIECH ICH H... STRZELI ,KU CHWALE OJCZYZNY
  • ~dziadek
    (2013-11-18 10:04)
    w firmie gdzie samemu gospodaruje się budżetem, jak zaczyna brakować kasy to rozważa się zmianę lokalu na skromniejszy, rozważa sie rezygnację z floty limuzyn
    a tu???
  • ~klomb
    (2013-11-18 09:34)
    Ktoś kto winę zwala na PIS, który już ponad 6 lat nie rządzi albo na Kościół K. to jest albo nasłanym mącicielem, albo ma intelekt kury.
  • ~tntm
    (2013-11-18 09:17)
    re: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-18 09:11

    jak juz opluwasz to choć postaraj sie odrobine obiektywizmu
    na ruskich serwerach tez liczą głosy nasze komisje wyborcze :)
    to co wszyscy jestesmy agentami czy po prostu sa tańsze w utrzymaniu :)?
  • ~inka
    (2013-11-18 09:15)
    Od 6 lat rządzi PO, a wam w mózgach tylko kołacze ciągle PiS (wszystko zwalacie na nich). To już chyba mania prześladowcza, bo co innego. Czas się leczyć. Pod rządami dobrego ministra Arłukowicza możecie liczyć na profesjonalną pomoc.
    I zanim mnie obszczekacie, to napiszę - nie głosowałam na PiS. Ale nie mogę słuchać nieudaczników zwalających wszystko co się da na wyimaginowanych wrogów. (Kiedyś to był kułak, wróg ludu, a teraz PiS).
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-18 09:11)
    tu kasa do wziecia...maja odwage ?
    Ruskie serwery i stacje przekaznikowe sluza Rydzukowi agentowi Putina !
    PIS kleczy przed Rydzykiem i futrowal go milionami z kasy panstwowej

    Media które reprezentuje ojciec malwersant nie sa mediami "polskimi".
    To media dzialajace na uslugach watykanskiej mafii. Mafia ta zawsze rabowala,
    rabuje i bedzie rabowala kraje w których sie zagniezdzila.
    Co do Polski to pragne przypomniec ze lud Warszawy juz raz wieszal biskupów za zdrade
    narodu i dzialanie na rzecz obcych mocarstw.
  • ~m
    (2013-11-18 09:08)
    zniszczyli firmy dla swoich korzyści pracownik dostawal gigantyczne premie za nałorzona karę im wyższa to wieksza premia i są efekty nie dlugo Polska przestanie istnieć Tofik jesteś glupi jak but
  • ~m
    (2013-11-18 09:07)
    zniszczyli firmy dla swoich korzyści pracownik dostawal gigantyczne premie za nałorzona karę im wyższa to wieksza premia i są efekty nie dlugo Polska przestanie istnieć
  • ~tomek
    (2013-11-18 09:02)
    widzę ,że wy dalej swoje
    obie partie na P (ii nie tylko) odpowiadają za rozpasanie urzedniczyn które nadal chca pasć waszą krwią a wy tu sobie zarzucacie ochronę prezesa bądź pomatolstwo
    wszyscy jesteście matoły i lemingi bo krew z was piją właśnie takie np urzędy skarbowe , zusy etc...od 1989 nikt nie śmiał się nawet dotknąć do jakiejkolwiek faktycznej reformy i usprawnienia DLACZEGO : (PiS też miał swoją szansę po drodze i nawet nie zawarczał wolał robic sobie PR superszeryfostwa :))
  • ~Robnad
    (2013-11-18 09:02)
    dlatego morony POkemońskie, wasz wspaniały premier co hołubi i dmucha,(wzrost gosPOdarczy jełopy, he, he, he), za namową Vincenta Fasoli ma zamiar POwołać POlicaję finansowo-skarbową z uprawnieniami do rewizji w mieszkaniu, garazu, samochodzie, torbie z zakupami, by stwierdzić czy czasem morony nie przekręciliście gdzieś mamony, piorąc w pralce a nie na tarze, wsuwając kiełbachę , a nie kichę z grochem, tudzież POdobne brewerie, a wszystko z wiary w nowoczesnego europejczyka.
    i tak będą was dymać do końca świata+jeden dzień dłużej dla pewności.

Może zainteresować Cię też: