Jarosław Bauc został wiceprezesem Hawe

| Aktualizacja:

Spółka Hawe powołało na stanowisko wiceprezesa Jarosława Bauca, byłego ministra finansów w rządzie Jerzego Buzka.

wróć do artykułu
  • ~BOGDAN z słąska
    (2013-08-06 14:58)
    Wiceprezes zarządu panu Jarosław Bauc ma wieloletnie doświadczenie nowy członek zarządu w branży telekomunikacyjnej i na rynkach finansowych nie odniósł sukcesy godnego naśladowania zapewnia ze tym razem będzie istotnym elementem wspierającym realizację ogłoszonej w czerwcu strategii rozwoju Hawe. ale niestety po paru dniach wzrostów H A W E znów powraca na spadkową juz dziś jest 3 dzień spadków już [K] straciłam nadzieje ze kiedykolwiek odzyskam swoje t/z 2 . 88zł kupione 4 miesiące temu w/w spółka ma miano spółki złodziejskiej i nikt nie zmieni teko w H A W E !!!
  • ~tele-wic
    (2013-07-30 22:35)
    Niech ktoś mnie przekona, że nie ma nomenklatury. Wzorzec, to PZPR. Sami swoi.
  • ~qaduq
    (2013-07-30 10:59)
    Czarno na białym , kto dobrze żył z OFE !
  • ~baucik
    (2013-07-30 10:24)
    J.Bauc gdy był Prezesem PTE Skarbiec - Emerytura dowiódł, że jest amatorem finansowym. Wtedy wyniki inwestycyjne tego PTE były najgorsze na rynku, mimo, że Bauc zawyżał je - o czym mówił publicznie ówczesny szef KNUiFE.
  • ~latinpol.home.pl
    (2013-07-30 00:59)
    Czego się Jaqś nie nauczył tego Jan nie będzie umiał.
  • ~lolek
    (2013-07-29 21:21)
    kiedy ogłoszona zostanie do publicznej wiadomości upadłość Grupy Kapitałowej Hawe ?
  • ~ekonomista
    (2013-07-29 19:42)
    Jak widać nieudaczniki rozpirzają politykę gospodarczą kraju a w zamian dostają ciepłe,dobrze płatne posadki.
  • ~mor41
    (2013-07-29 19:16)
    Na błędach się człowiek uczy, więc może się On nauczył.
  • ~mor41
    (2013-07-29 19:14)
    ~Niech mu idzie na zdrowie, niech Ci idzie na zdrowie za złotą myśl i bezpretensjonalność.
  • ~chrabji
    (2013-07-29 18:29)
    Tylko żydzi mogą narobić w Polsce bałaganu i "dziur" a potem awansować wyżej.Durny naród potem spłaca ich eksperymenty a pieniądze wyprowadzone ciekawe na czyich są kontach?
  • ~kali
    (2013-07-29 18:21)
    w nowym miejscu pracy nie zrobi "dziury bauca"?
  • ~obywatel
    (2013-07-29 17:41)
    ciekawe jaką dziurę po sobie zostawi i kto ją potem zatka
  • ~zbysiunia
    (2013-07-29 17:11)
    zrujnował finanse publiczne ,a mimo to kop w górę - jak zwykle(JAK np. z BUCKIEM)
  • ~Niech mu idzie na zdrowie
    (2013-07-29 16:02)
    Ma chłop jaja a nasi eurociecie smród w trampkach...

Może zainteresować Cię też: