Rostowski wskazuje winnych budżetowych problemów rządu

| Aktualizacja:

Kto doprowadził do budżetowych problemów i zmusił rząd do zaciągania nowych długów? Jacek Rostowski wskazuje winnych. Winowajcami są, zdaniem szefa resortu finansów, Rada Polityki Pieniężnej i "czynniki zewnętrzne".

wróć do artykułu
  • ~koba
    (2013-07-17 10:16)
    Pan Panie Rostowski!!!
  • ~Bożena
    (2013-07-17 14:47)
    Roztowski musi iść na rekonwalescencję - pierwszy raz od 6 lat słyszę , że to nie wina PIS
  • ~dsa
    (2013-07-17 15:02)
    A ja myślałem, że to wina PiS, bo obniżyli podatki. jakieś 7 lat temu.
  • ~bul
    (2013-07-17 14:59)
    Rostowski , to on ? A Rostowski , że to nie on , , TO LEON !!!
  • ~danton
    (2013-07-17 14:52)
    To już nie Kaczyński ? Sześć lat rządzą przeżarli wzrost prawie 8%, który zostawiła Gilowska, zadłużyli nas na kilka pokoleń i zmarnotrawili prawie 100 mld. z UE i to nie oni ponoszą odpowiedzialność. Przerażone lemingi obudzą się jesienią, a najdalej w 2014 gdy wzrosną podatki i opłaty śmieciowe za energię i inne.
  • ~And192
    (2013-07-17 14:50)
    Ulżyło mi, bo rano pani Wielowieyska w tok fm ogłosiła, że winę ponosi Zyta Gilowska w rządzie PiS. Po śmiałym wskazaniu winnych możemy oczekiwać poszybowania PO w sondażach i zdołowanie PiS! Tak trzymać panie ministrze!
  • ~Józef Bąk
    (2013-07-17 14:50)
    Rostowski - oszuście i złodzieju - spierd.laj chu.u !!!
  • ~inspir
    (2013-07-17 14:49)
    Winni:V.Rostowski,9 wiceministrów,dyr.generalny,gabinet polityczny,pełnomocnik,główny ekonomista,kierownik audytu,dyrektorzy 34 departamentów i 9 biur...
  • ~kibic
    (2013-07-17 14:36)
    zreformujcie KRUS, zabierzcie mundurowym, ,zabierzcie emerytom górnikom siedzącym za biurkami, zlikwidujcie idiotyczny 3 krotny rocz urlop zdrowotny nauczycieli, gdzie jest to płacenie podwwójne za jedna robotę,, zlikwidujcie senat i połowę posłów, zabierzcie złodziejom prezesom, radom nadzorczym wielomilionowe zarobki, zlikwidujcie NFZ
    ZWOLNIJCIE MUCHĘ !!!
    wTEDY pOLSKA MOŻE WYJŚĆ NA PLUS
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-17 15:06)
    POcieszające jest jednak to, że od stycznia 2014 r. mamy - tadam! - 25% VAT :-D
    A lemingi się cieszą ;-D
  • ~Roman
    (2013-07-17 14:36)
    Czynniki zewnętrzne - owszem, wszak Rostowski przybył z zewnątrz, z poza Polski i jest główną przyczyną naszych problemów.
  • ~łysy gangster Rostovsky
    (2013-07-17 14:36)
    wiadomo, kto jest winny !

    PIS
  • ~kibic
    (2013-07-17 14:32)
    No ciekawe. Ja k w przyszłym roku będzie lepiej!!! Ma Polaków za idiotów. Może być tylko gorzej , a nie lepiej przy takich rządach i tak wydatkach. A jak gorzej to co ? przekroczenie tegorocze + przekroczenie przyszłoroczne i Polska zlicytowana. Ludzie - ten człowiek powinien dostać dozywocie za miliardowe oszustwa Polaków (razem z Tuskiem).
  • ~mar
    (2013-07-17 14:28)
    No na pewno nie jest winny jego WYSOKOŚC rostowski ani jego iluś tam zastępcó w . Winni są emeryci bo nie chcą się dzielić swoja 1000 zł emeryturą z tak potrzebującymi kasy ministrami i prezesami
  • ~POrada za friko dla fehajny
    (2013-07-17 14:27)
    Gargamel Rostowski POwinien zatrudnić jeszcze z 5 wicków. Miałby na kogo zwalać. Jeden z nich POwinien mieć na nazwisko Kaczyński i dobrze, żeby trafić z imieniem. Za własną degrengoladę wrzeszczałby na osobistego Kaczyńskiego, a lemingi nie POłapałyby się i łykałyby to jako winę prezesa.
  • ~Robnad
    (2013-07-17 14:24)
    czegoś nie rozumiem.
    skoro 16 mld. dziura ma być według Vincenta Fasoli sinym impulsem stymulacyjnym(coby to nie znaczyło)., to 24 mld. dziura POwinna być jeszcze silniejszym stymulatorem?

    to coś w stylu bufetowej.
    bilety podrożały, wpływy do kasy spadły, MAGIA LICZB.

    zaś według TNS Parada Oszustów ma 34% POparcia.
    jeszcze większa MAGIA LICZB.
    w reality niezmierzone stada wydoopconych z rozumu lemingów-kołchoźników..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-17 15:04)
    Jan Vincent to zwykły SZARLATAN!
    Kury szczać uczyć, a nie za finanse się brać!
    Tak to jest = kłamca Donek spotkał szulera Vincenta i stworzyli spółkę z mocno ograniczoną odPOwiedzialnością :-D Pewnego dnia dowiemy się z TV, że nagle ZNIKLI, gdzieś wyjechali i ślad po nich zaginął...
  • ~Karol
    (2013-07-17 15:06)
    Hiszpania kraj taki duzy jak Polska ma 940 miliardow Euro zadluzenia, i co wy placzki na to?
  • ~rsv
    (2013-07-17 14:10)
    Ja potrafię lepiej wskazać winnego. To Gargamel Rostowski, który nie zamiast redukować wydatki stosuje kreatywną księgowość.
  • ~q
    (2013-07-17 16:45)
    Precz z Rostowskim i Tuskiem!
    Nowe wybory natychmiast!!!