Polska przegrała w Unii z Niemcami. Stracimy miliardy złotych

| Aktualizacja:

Parlament Europejski zgodził się na pomysł Komisji Europejskiej, który podnosi cen za emisję CO2. To oznacza, że polska gospodarka straci miliony złotych. Na decyzjach europosłów zyskają przede wszystkim Niemcy i Wielka Brytania.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-04 09:08)
    O Matko, jeżeli TAK ma wyglądać SOLIDARNOŚĆ państw uniejkowych, to ja mam ten układ głęboko w dupie. Zapadnaja Jewropiejka latami kopciła, dymiła i zasrywała nam naszą, ukochaną Ojczyznę KWAŚNYMI DESZCZAMI, a teraz, jak się odkuli, to zamiast jakoś ZBILANSOWAĆ te straty-zyski, to Giermańcy i Angole NASZYM KOSZTEM dalej bogacieją, a my nadal będziemy bulić, dzięki temu przymułowi McDonaldowi, pośrednio też gnomowi, śp. Lechowi.
    Hej !-
  • ~wiesio bicz
    (2013-07-04 08:56)
    Tusk pod TS za zdradę Ojczyzny na rzecz Niemiec
  • ~Zyb.
    (2013-07-04 08:56)
    W tej batali o środowisko to teraz niech Niemcy pokażą jak mają zamiar zlikwidować to pozostałe dziadostwo.( elektrownie atomowe)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:55)
    rydzyk ma ruskie haki na prezesa PIS,
    Rydzyk zaciera lapki-bedzie kasa , DUZA KASA...jak PIS wygra !
    Mozna znowu oproznic kase panstwowa ...prezes nie moze odmowic !

    Pewnego dnia caly budzet stanie przed Prezesem Panem otworem trzeba tylko wygrac wybory.
    .i mozna futrowac Rydzyka setkami milionow i siebie i swoich zausznikow
    To jest PIS...cel koryto ! Za to Prezes-Zbaw obieca wszystko wszystkim na swoich spotkaniach- tylko nigdy nie mowi jak to zrobi ! ( 3 000 000 mieszkan tez debil obiecal )
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:53)
    Dług publiczny

    1990 - 53,17 mld zł (Solidarność+ZSL+PZPR - premier Mazowiecki)
    1991 - 65,84 mld zł (rząd koalicyjny Solidarnościowy - premier Bielecki)
    1992 - 97,94 mld zł (rząd koalicyjny Solidarn.-premier Olszewski /Suchocka)
    1993 - 133,94 mld zł (rząd koalicyjny Solidarnościowy - premier Suchocka)
    1994 - 152,21 mld zł (SLD + PSL - premier Pawlak)
    1995 - 167,21 mld zł (SLD + PSL - premier Oleksy)
    1996 - 189,05 mld zł (SLD + PSL - premier Cimoszewicz)
    1997 - 221,65 mld zł (SLD + PSL - premier Cimoszewicz)
    1998 - 237,40 mld zł (AWS + UW - premier Buzek)
    1999 - 278,21 mld zł (AWS + UW - premier Buzek)
    2000 - 288,33 mld zł (AWS + UW do 05.2000r. - premier Buzek)
    2001 - 314,67 mld zł (AWS - premier Buzek )
    2002 - 352,58 mld zł (SLD + UP - premier Miller)
    2003 - 408,58 mld zł (SLD + UP - premier Miller )
    2004 - 440,54 mld zł (SLD + UP - premier Miller/Belka )
    2005 - 477,08 mld zł (SLD+UP doX/05-premier Belka,odXI-PiS–premier Marcink.)
    2006 - 506,26 mld zł (PiS + Samoobrona + LPR-premier arcinkiewicz/Kaczyński)
    2007 - 527,44 mld zł (PiS - premier Kaczyński, od XI- PO- premier Tusk)
    2008 - 569.95 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2009 - 653.45 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2010 - 737.76 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2011 – 850,00 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2012 - 940,00 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2013-1.050,00 mld zł (PO + PSL - premier Tusk)
    2014-1.120,00 mld zł (PO + PSL - premier Tusk) (marzenie TUSKA)
    2015–1.200,00 mld zł (PO + PSL - premier Tusk) (marzenie ANGELI MERKEL)-
    przy okazji odbierze za odsetki Wrocław (Breslau)
    2008-2015 r.-672,56 mld zł - łączna suma zwiększenia zadłużenia podczas
    rządów (PO + PSL - premier Tusk) czyli o 56,05%


    Całkowite zadłużenie III RP-
    3.370,00 mld zł =1.200,00 + 2.170,00 –zob. ZUS(PO+PSL-premier Tusk) Prognoza

    Chcesz zobaczyć dno głosuj na PO.
    Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi ponad 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY I!! . Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Do tej pory oficjalne dane na temat długu zostały podane w kwietniu bieżącego roku i mówiły zaledwie o 1.010,80 mld zł. Zdaniem prof. Jabłonowskiego do jawnego długu powinniśmy doliczyć dług ukryty, który według jego obliczeń sięga aż 180 proc. PKB. Wynika z tego, że całkowity dług Polski przekracza 220 procent PKB. Zadłużenie takie w relacji do PKB jest 2 razy większe niż zadłużenie Grecji !!.
  • ~Ironiamuss
    (2013-07-04 08:53)
    LUDZIE CZYTAJCIE NOCNIK: "...Stracimy miliardy złotych." 07:14 | Aktualności |
    Parlament Europejski zgodził się na pomysł Brukseli, który podnosi cen za emisję CO2. To oznacza, że polska gospodarka straci miliony złotych." MILIONY CZY MILIARDY??? 1 MILIARD = 1 MILON ??? DZIENNIKARSKIE DNOOOOOO.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:53)
    I bardzo dobrze jak PiS wygra...
    Elblag jako pierwszy zglosil sie na królika doswiadczalnego.
    Poobserwujemy i wyciagniemy wnioski na nastepne wybory.
    Obawiam sie tylko, ze jedyna zmiana bedzie polegala na tym, ze sie pojawi
    na glównym placu pomnik Lecha. ...+ koryto dla PISeunuchow i rydzyka oszusta.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:51)
    PISIUR 2013-07-04 08:33 falszywka moze tylko kopiowac.. i falszowac !
    ..za glupi zeby cos wymyslec samemu

    Obaj Kaczynscy... to zdrajcy bo, bedac ignorantami w sprawach miedzynarodowych i gospodarczych, a piastujac najwyzsze stanowiska w panstwie,
    podejmujac bledne decyzje, dopuszczali sie zdrady.
  • ~warszawiak
    (2013-07-04 08:49)
    re falszywka PIS gufno pseudo wiesio-sbeku prezesa - za komuny tez falszowales ?

    PIS bedzie rzadzil ciemnym ludem...?
    Ha ha ha jarus bezzebny
    jajarz...kot bedzie pierwsza dama , pawlowicz od oswiaty i kultury...hofman i blaszczak
    od przekretow...a reszta idiotow i wykastrowanych eunuchow "technicznych ".
    ..od przytakiwania niemocie prezesowi...!

    A RZADZIC BEDZIE RYDZYK i on bedzie ministrem finansow...od przelewow miliardow
    z kasy panstwowej do Radyja Ma Ryja...biskupi tez skorzystaja...nawet Paetz...
    bedzie mial na klerykow i nowe czerwone gacie z AMOR
  • ~jurek
    (2013-07-04 08:49)
    O, nieładnie, że w taki sposób wykorzystuje się nasze słabe strony bez pardonu. Nie mamy wyjścia, bo jesteśmy w UE, ale nasz entuzjazm już się wypala. Cwaniaki po Karolu Wielkim zdechliby z płaczu, gdyby jak Polska musieli mierzyć się z szaleńcami ze wschodu i zachodu przez tyle wieków. Bardzo nieładnie, ciekawe co w zamian, czy dostaniemy pomoc do naszej energetyki w zamian za śniadanie na trawie w Dolinie Natura 2000 ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:48)
    jak widze tego ch kuźniara to RZYGAC mi sie chce
  • ~gosć
    (2013-07-04 08:47)
    Te stracony mld,to zemsta kurdupli,jednego zza grobu. - dopóki na Wawelu Lech,nie opusci Polski pech.
  • ~sokular
    (2013-07-04 08:46)
    Powinniśmy skorzystać z trybu odwoławczego oprzeć się na rachunku skutków ekonomicznych.Symulacje pokażą gigant straty.Oprócz oddania rynku wszelkich produktów jeszcze to...
  • ~bolek
    (2013-07-04 08:42)
    Ciekawi mnie jak GW I TVN ogłoszą ten chamski wyczyn Niemiecki sukcesem Tuska Do roboty prać mózgi
  • ~HiVoltage
    (2013-07-04 08:38)
    Wiesiu i KACZKI i Twój TUSk to ludzie którzy od wyborców nie powinni dostać drugiej szansy ( PSL, SLD i Palikot również). A rozliczając rządy z błędnych decyzji, trzeba by praktycznie wszystkich polityków pozamykać za ZDRADĘ STANU
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:38)
    Jaroslaw Kaczynski za komuny robil doktorat z leninowskiego prawa pracy za co
    dostal opiekuncza reke partii i SB. To twoj autorytet.
    Pytanie do ludzi ,którzy widzieli ,,na zywo" J.Kaczynskiego-
    --Czy on jest niedorozwiniety umyslowo,
    czy to jest jakis montaz,jakies ,,video-foto-shopy"montowane przez wszystkie TV i gazety?

    To czubek... zgadzam sie z tym 10000%
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:33)
    Tusk... to zdrajca bo, bedac ignorantem w sprawach miedzynarodowych i gospodarczych, a piastujac najwyzsze stanowiska w panstwie,
    podejmujac bledne decyzje, dopuscil sie zdrady.
  • ~Herr Thusk
    (2013-07-04 08:26)
    mam was w DUPIE, nowy zapas cygar i sukienek zakupiony głupiutkie POlaczki
  • ~mowa miłosci PO
    (2013-07-04 08:24)
    Tusk kłamał, kłamie i będzie kłamał. Jak każdy tchórz.
  • ~Kluczowa sprawa: Tusk zamienił rok 1989 na 2005
    (2013-07-04 08:20)
    najpierw ogłosił sukces, teraz, gdy go oszukano, chce wrobić Kaczyńskiego