Polska przegrała w Unii z Niemcami. Stracimy miliardy złotych

| Aktualizacja:

Parlament Europejski zgodził się na pomysł Komisji Europejskiej, który podnosi cen za emisję CO2. To oznacza, że polska gospodarka straci miliony złotych. Na decyzjach europosłów zyskają przede wszystkim Niemcy i Wielka Brytania.

wróć do artykułu
  • ~Lech
    (2013-07-08 09:08)
    Art.194 Traktatu o funkcjonowaniu UE oraz wczesniejszy wyrok w Strasburgu w sprawie CO2 daja Polsce wystarczajace argumenty do wygrania sprawy.
  • ~cd
    (2013-07-05 08:57)
    Niemcy likwidują elektrownie atomowe - tam będzie dopiero skok w opłatach - idą na węgiel brunatny
  • ~Jan
    (2013-07-04 22:01)
    nasz rząd tak jak i pis to same ćwoki skorumpowane
    taki wniosek sam się nasuwa
  • ~Tusk to superstar.
    (2013-07-04 21:54)
    Dzieki ci Tusku !!!
  • ~jacek43
    (2013-07-04 19:48)
    BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~gostom
    (2013-07-04 19:14)
    Polska jest największym darmozjadem obecnie w UE. Tylko Niemcom zawdzięcza Polska członkowstwo w UE związane z subwencjami i dotacjami. To skolei Niemiecki komplex Niemców wobes Polaków. powodem prawdopodobnie II WS. Tylko, źe generacja dzisiejsza, która tą fintę finansuje nie ma nic z tym wspólnego. A to tylko tak na marginesie.
  • ~JJ
    (2013-07-04 18:54)
    Takie decyzje, w czasach glebokiego kryzysu gospodarczego, wygladaja jak sabotaz.
  • ~Kujawiaczek jeden
    (2013-07-04 17:56)
    Dodam tu tylko, ze dopoki Polacy nie zrosumieja, ze jada na jednym wozie, a najcenniejsza wartoscia jest dobro wspolne - doputy w Polsce bedzie sie zle dzialo!!!
  • ~ewa koby
    (2013-07-04 17:08)
    to skandal euro pejczykow co2 ala odpady atomarne pl musi placic
  • ~ewa koby
    (2013-07-04 17:07)
    to skandal euro pejczykow co2 ala odpady atomarne
  • ~Kujawiaczek jeden
    (2013-07-04 16:27)
    Dodam tu tylko, ze dopoki Polacy nie zrosumieja, ze jada na jednym wozie, a najcenniejsza wartoscia jest dobro wspolne - doputy w Polsce bedzie sie zle dzialo!!!
  • ~shrine
    (2013-07-04 16:23)
    Żaden - powtarzam - żaden ze znanych mi politykow na polskiej scenie w jakichkolwiek negocjacjach czy innego typu kontaktach czy rozmowach z kontrahentem zagranicznym NIE MYŚ
    LI W KATEGORIACH:

    CO MY POLACY BĘDZIEMY Z TEGO MIELI??? -

    TYLKO - CO JA Z TEGO BĘDĘ MIAŁ?!!!

    Bo - generalnie - Polacy to sobki, samoluby i egoiści, a o pobratymcach czy tak zwanej polskiej wspólnocie - zresztą bardzo słusznie - myślą jak najgorzej!
    I to jest błędne koło polskiego piekła!!!
  • ~Janitor
    (2013-07-04 16:07)
    Przytlaczająca większosć Polaków nalezy niestety do tej kategorii idiotow, ktorzy nie uswiadamiają sobie najprostszych praw rządzących swiatem od zarania cywilizacji!

    A naga prawda w stosunkach międzynarodowych jest od zawsze taka (co ze zrozumiałych względów nie jest przedmiotem referatów na miedzynarodowych sympozjach i kongresach "politologów", bo uroczystosci te mają za cel otumanienie kogo sie tylko da i skuteczne odwrócenie uwagi przeciwników, wrogów i konkurentow od spraw istotnych, które akurat są "na tapecie"), że w każdym normalnym, czyli poważnym, panstwie wszyscy politycy u wladzy (oraz wszyscy aktualnie pozostający w tak zwanej opozycji!) wyznają jedną tylko zasadę:
    IM GORZEJ DLA OBCYCH - TYM LEPIEJ DLA NAS, BO TORT DO PODZIALU JEST TYLKO JEDEN!!!
    I żadne Unie Europejskie ani Rady Wzajemnej Pomocy Gospodarczej nigdy nie mialy ani miec nie bedą na ten stan umyslu czlowieka cywilizowanego najmniejszego wplywu!
    Chyba, że sie umowimy, że mamy do czynienia z osobnikiem niecywilizowanym, ktory wzrastal w tak zwanym "dzikim kraju" wsrod tak zwanego "ciemnego luda", a jedyną jego intelektualną rozrywką bylo od najmlodszych lat kopanie szmacianki na podworku lub przyglądanie sie z wypiekami, jak czynia to inni...

    Wspomniani wyzej poważni politycy reprezentujacy interesy swoich poważnych krajow nieustannie oraz niezmordowanie podejmują wszelkie wysilki oraz używają wszystkich dostepnych im srodków - od dezinformacji i poklepywania frajera po ramieniu osobiscie oraz w stworzonych specjalnie w tym celu "poważnych tygodnikach opinii", poprzez wypowiedzi specjalnie w tym celu wykreowanych "autorytetow", poprzez nieudzielanie pomocy wtedy, kiedy bylaby komuś innemu najbardziej potrzebna i skuteczna, (lub przez nieudzielenie jej wcale!), poprzez jawny i podstolny szantaż polityczny i ekonomiczne naciski, bankowe oszustwa itd. - aż po polityczne morderstwo!
    Jednym slowem - na glowach staną, żeby tylko "ich bylo na wierzchu"!
    Jestem nawet sklonny przychylic sie do tezy, że przynajmniej wiekszosc z nich uswiadamia sobie, że po to wlasnie są przez swoje narody zatrudniani i sowicie oplacani - wiec z mniejszym lub wiekszym zapalem i powodzeniem starają sie przynajmniej jakos tam z tych przyjetych na siebie powinnosci wywiazac!!!
    W ich fachu obowiązuje zasada skutecznego podstawiania nogi obcym i wolnej amerykanki!
    A o sukcesie jest mowa wtedy, kiedy rozpracowany delikwent sie przewroci i nie wstanie!
    Mistrzem w tego typu rozgrywkach jest na przyklad George Soros, ktory od lat używa Polski w charakterze worka treningowego, a kolejne ekipy "polskich" rzadowych marionetek, ktore mu na to pozwalają, nie mogą sie go wprost nachwalic!!!

    W poważnych krajach (panstwach) każde dziecko, a tym bardziej każdy dorosly i w miare rozgarniety i swiadomy obywatel wysysa te wiedze z mlekiem matki! Ta zasada jest bowiem kwintesencją patriotyzmu, który w praktyce polega przecież na przysparzaniu korzysci swojej ojczyznie, a nawet na szkodzeniu innym, jeżeli jest to akurat jedyny sposób osiagania i egzekwowania korzysci dla wlasnego kraju, nawet wbrew chrzescijanskiej zasadzie milowania blizniego!

    Natomiast usredniony debilizm "politykow" trzymających pozory wladzy w krajach innych niż poważne JEST GWARANTEM POWODZENIA POWYZSZEGO PLANU w tychże poważnych krajach!!!
  • ~Andrzej.K
    (2013-07-04 14:56)
    ale debile idę w kwietniu będę startował w wyborach do euro zadupia i rozwiążę tą całą unie, kto tego chce. Na pewno nie ludzie !!!
  • ~do rozkosznego sg
    (2013-07-04 14:45)
    ~SG nie każdemu w smak twoje seksualne igraszki
  • ~true
    (2013-07-04 14:44)
    my zawsze tracimy
    pis, po, czy cokolwiek innego co za roznica
    taki kraj...
  • ~nelly
    (2013-07-04 14:40)
    Czekamy, ze Tusk powie, ze to Kaczyński zawalił to głosowanie w Brukseli, voila p.premierze do ataku.
  • ~sa
    (2013-07-04 14:26)
    Lemingi, wyciągać kasę na CO2
  • ~Tofik
    (2013-07-04 14:19)
    Niestety Ryży POmatoł jest mocny w gębie jedynie do Kaczyńskiego. Niemcy dymają go na POtęgę, a on Makreli łapki liże.
  • ~zorro
    (2013-07-04 14:13)
    Dopóki Polską będzie rządzić PO i Tusk, Polska zawsze będzie przegrywać z Niemcami i Rosją też. Orban dźwigający z Węgry z przepaści w którą wepchnęli je komuniści nie dostaje corocznie tak jak Tusk orderów od Merkel. Dla tych nierobów ważniejsze są pochwały płynące z Brukseli i Berlina niż zadowolenie Polaków. Sami się tym chwalą, a lemingi łykają te słowa i cieszą się że nie rządzi PiS. Za śmieci zapłacą wkrótce 100 % więcej, później przyjdzie czas na prąd i paliwo, a oni dalej bredzą o faszyzmie PiS-u.