Kontrahenci na ratunek LOT. Pomoc wymuszona

| Aktualizacja:

LOT i Ministerstwo Skarbu Państwa oczekują, że Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, które zarządza warszawskim lotniskiem, obniży stawki opłat lotniczych, a Petrolot ceny paliwa - ustalił "DGP".

wróć do artykułu
  • ~ZjednoczoneKrolestwo.co.uk
    (2013-06-26 00:51)
    > Jak prezes Mikosz skasuje ostatni rejs to wtedy wyjdzie mu bilans na zero. Brawo!

    Warto dodać, że wyjdzie na zero z liczb ujemnych. To sukces.
  • ~pikol
    (2013-06-25 20:37)
    po co te kocopoły pisać - do odstrzału PPL dawno był - pisałem o tym , ale nikt się nie chciał pochylić nad niezdrową sytuacją nad polskim niebem .
    To wbrew pozorom jest proste , tylko szuka siły przebicia . Czy ktoś jest chętny włożyć trochę wysiłku ?? Nie ma chętnych . Najlepiej się podczepić , ściemniać , ale brać pensyjkę póki można , póki nas nie wyrzucą .
    Oj bida bida
  • ~chudy
    (2013-06-25 10:42)
    Sz. Panie Cezary Pytlos: nazwy własne "Boeing" i "Dreamliner" piszemy WIELKĄ literą. "Dreamliner" to nie tylko nazwa ale też znak towarowy zastrzeżony przez firmę Boeing! Proponuje powrót do ...hmmm... drugiej klasy podstawówki !
  • ~pol anka
    (2013-06-24 23:25)
    jak na siłę nie oderwie się temiernoty od koryta, to nadal będą opowiadać te swoje bajdy-glajdy. Najpierw z socjalizmu robili kapitalizm, teraz z kapitalizmu robią socjalizm i cały czas odszkodowania, zadośćuczynienia i ciągle jak nie w zarządach to w radach nadzorczyćh. Potencjał intelektualny tej zmiany został wyczerpany, czas zabierać manatki i spadać
  • ~co
    (2013-06-24 20:13)
    Niezły pomysł. Opierać restrukturyzację firmy o to, co ma bądź nie ma się wydarzyć u jej kontrahentów. Gratuluję "geniuszu" managerskiego. Firmę trwale nierentowną trzeba zwyczajnie ZAMKNĄĆ.
  • ~mocio
    (2013-06-24 18:27)
    LOT jest trwale nierentowny. Niedługo będzie za późno by to zrozumieć. Za późno o 781 milionów...
  • ~z ujscia Menu do Renu
    (2013-06-24 15:23)
    ciekawy jest ten "nowy" program naprawczy "nowego" prezesa - mniej latac !!! To sa naprawde wyzyny intelektu managerskiego. Jak prezes Mikosz skasuje ostatni rejs to wtedy wyjdzie mu bilans na zero. Brawo!
  • ~te nieusuwalne pluskwy dobrze płatne
    (2013-06-24 13:33)
    Tylko niech wypieprzą stamtąd tych agentów i sbeko-komune, ich rodziny i kochanki