Nowa odsłona mBanku. Co tak naprawdę się zmieniło?

| Aktualizacja:

To nowa odsłona popularnego internetowego banku. Zdaniem prezesa, nowe logo przypomina łowicki pasek. Jednak eksperci krytycznie oceniają propozycję instytucji finansowej.

wróć do artykułu
 • ~m.gawka
  (2013-06-05 10:30)
  Jak dotąd, to czysta porażka!!! Stary serwis transakcyjny chodzi, lecz otoczenie jest w totalnej rozsypce. Uruchomione w części notowania TFI nie zawierają bardzo potrzebnych wykresów a niektóre funkcje (np ulubione, porównaj) tylko szczują swoją obecnością. Są całkowicie martwe. 50 mln zł to owa firma informatyczna powinna zapłacić jako karę za utratę wizerunku mBanku.
 • ~hubert
  (2013-06-05 10:38)
  Wczoraj z rana nie chodziło nic. Nawet podstawowy stary serwis transakcyjny. Co to za firma informatyczna zrobiła takie badziewie? Proszę podać nazwę, by ostrzec inne przedsiębiorstwa. Ja rozumiem trudności z procesem uruchamiania, lecz takie operacje wykonuje się w izolacji od klienta masowego i nowy produkt podaje jako gotowy w części lub lepiej w całości. Zapowiedzi, że podstawową formą autoryzacji ma być SMS, przy jednoczesnych doniesieniach prasowych, o włamach do takiego systemu, co zresztą było bardzo łatwo przewidzieć, znając choć trochę technologie, świadczą o całkowitej nieodpowiedzialności kadry zarządzającej mBank'u.
 • ~Maciej
  (2013-06-05 14:05)
  Banki zmieniają nazwy właścicieli ale praktyki często pozostają te same. Mi się przejadły ostatnio w kryzys nas wpędziły. Dlatego przeszedłem do skoku Chmielewskiego polski kapitał poszanowanie klienta.
 • ~sissi
  (2013-06-06 16:18)
  ********** tęczowe ******