Nowa odsłona mBanku. Co tak naprawdę się zmieniło?

| Aktualizacja:

To nowa odsłona popularnego internetowego banku. Zdaniem prezesa, nowe logo przypomina łowicki pasek. Jednak eksperci krytycznie oceniają propozycję instytucji finansowej.

wróć do artykułu
 • ~sissi
  (2013-06-06 16:18)
  ********** tęczowe ******
 • ~Maciej
  (2013-06-05 14:05)
  Banki zmieniają nazwy właścicieli ale praktyki często pozostają te same. Mi się przejadły ostatnio w kryzys nas wpędziły. Dlatego przeszedłem do skoku Chmielewskiego polski kapitał poszanowanie klienta.
 • ~hubert
  (2013-06-05 10:38)
  Wczoraj z rana nie chodziło nic. Nawet podstawowy stary serwis transakcyjny. Co to za firma informatyczna zrobiła takie badziewie? Proszę podać nazwę, by ostrzec inne przedsiębiorstwa. Ja rozumiem trudności z procesem uruchamiania, lecz takie operacje wykonuje się w izolacji od klienta masowego i nowy produkt podaje jako gotowy w części lub lepiej w całości. Zapowiedzi, że podstawową formą autoryzacji ma być SMS, przy jednoczesnych doniesieniach prasowych, o włamach do takiego systemu, co zresztą było bardzo łatwo przewidzieć, znając choć trochę technologie, świadczą o całkowitej nieodpowiedzialności kadry zarządzającej mBank'u.
 • ~m.gawka
  (2013-06-05 10:30)
  Jak dotąd, to czysta porażka!!! Stary serwis transakcyjny chodzi, lecz otoczenie jest w totalnej rozsypce. Uruchomione w części notowania TFI nie zawierają bardzo potrzebnych wykresów a niektóre funkcje (np ulubione, porównaj) tylko szczują swoją obecnością. Są całkowicie martwe. 50 mln zł to owa firma informatyczna powinna zapłacić jako karę za utratę wizerunku mBanku.

Może zainteresować Cię też: