Moskwa szykuje się na ekonomiczną wojnę z Polską

| Aktualizacja:

Rosyjskie władze pracują nad ustawą, która pozwoli im konfiskować majątek firm z krajów, które, zdaniem Moskwy, dyskryminują rosyjskich przedsiębiorców. W czołówce listy tych państw jest Polska.

wróć do artykułu
  • ~Bardzo się cieszę
    (2013-05-20 07:52)
    Rosyjskie władze pracują nad ustawą, która pozwoli im konfiskować majątek firm z krajów, które, zdaniem Moskwy, dyskryminują rosyjskich przedsiębiorców.


    Ciekawy jest ten straszak Moskwy. Moskwa jeszcze mentalnie tkwi w XVI w. Tylko czekać aż Putin ogłosi się carem Iwanem Groźnym - obserwując rozwój wypadków nastąpi to za 10 lat.
  • ~Robnad
    (2013-05-20 08:02)
    POdobno dzięki PO u władzy mamy świetne stosunki z Moskwą.
    to musi być nieprawdą. to pewnie wina PIS-u.
    nieprawdaż wydoopcone morony?
  • ~Celtic
    (2013-05-20 08:21)
    I tak przez Tuska i Komorowskiego jesteśmy wasalem Moskwy.
  • ~obudzili sie czy dalej spia
    (2013-05-20 08:21)
    ta wojna trwa od lat
  • ~ciek kawy
    (2013-05-20 08:30)
    Polski minister skarbu, Mikołaj Budzanowski, został odwołany ze stanowiska na żądanie Moskwy.
    Na ile polski jest tak zwany polski rząd ?
  • ~e=mc2
    (2013-05-20 08:34)
    "~Celtic2013-05-20 08:21
    I tak przez Tuska i Komorowskiego jesteśmy wasalem Moskwy."
    Za to gdy Kaczyński tupnął nóżką w małym brudnym buciku i zgrzytnął resztką wyszczerbionych ząbków Moskale z przerażenia drżeli, płakali i chowali się po kątach. Oddawali też należną cześć potężnej Polsce w obawie przed następnym tupnięciem i zgrzytem
  • ~Piłsudczyk
    (2013-05-20 08:38)
    Chcą przejąć przemysł strategiczny w Polsce,w reszcie pomniejszej wysłali do Torunia swojego przedstawiciela,który ma zasiać niepokój i nienawiść,rozłam wśród Polaków,nawet mu się to udaje,bo zebrał wokół siebie ciemniactwo stare i zacofane,a też byłych pachołków i ich rodzin którzy bezwzględnie służyli okupantowi tzw. radzieckiemu.pis im pomaga,może nieświadomie?ale ambasador torunski wie komu służy.
  • ~wewe
    (2013-05-20 08:51)
    a skąd masz takie informacje, że Budzanowski został odwołany na żądanie Moskwy?
    Wszystkie dowody mówią, że agentami rosyjskimi byli bracia Kaczyńscy i ich rząd.
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-05-20 09:04)
    A jeszcze niedawno rudy DYZMA sciskal sie z putinem
  • ~OSTRZEŻENIE
    (2013-05-20 09:11)
    http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/02/15/bog-ojciec-europa-bedzie-pierwszym-celem-czerwonego-smoka-a-nastepnym-usa/
  • ~Robnad
    (2013-05-20 09:33)
    ~e=mc22013-05-20 08:34

    durny sarkazm durnego morona.
    im szybciej Tusk zwany Donaldem uchylił veto Śp. Kaczyńskiego dotyczące handlu UE z Moskwą, tym szybciej Putin zainstalował "Iskandery" w Królewcu wycelowane na cele w Polsce.
    co jakiś czas zaś stosuje obstrukcję w handlu z Polską.
    manewry z atakiem atomowym na Warszawę też pewnie wyrazem miłości do Bronka i Donka.
    spawa dotycząca "Jamalu 2" chyba dobitnie POkazała gdzie Putin ma obecnie "rządzących".

    to o czym bredzisz przygłupiasty POkemonie?
  • ~spietrane pisiorki wrzeszczą ze strachu
    (2013-05-20 09:44)
    re~polak wie na co glosuje2013-05-20 09:04
    Nie masz pojęcia o polityce i już jesteś na wojnie z Polakami, Wolaku ?
    Nie panikuj - Moskwa się nie wykluczy sama z siebie z Europy
  • ~Robnad
    (2013-05-20 10:15)
    Анфиса Долгорука2013-05-20 09:56

    paszła won.

    spietrane pisiorki wrzeszczą ze strachu2013-05-20 09:44

    jełopie, ty w ogóle coś kumasz?
  • ~hahs
    (2013-05-20 10:50)
    Jeżeli to zrobią to strzelą sobie w stopę...ja jestem za... kto będzie chciał robić interesy z bolszewikami?? Ja bym nie ryzykował...
  • ~misiek
    (2013-05-20 10:53)
    Ruscy biznesmeni to kgb-bowcy. Wszyscy od Indii, Tukmenistanu po Polskę i Ukrainę wiedzą o tym doskonale...Z ruskimi nie ma co robić interesów... oni zawsze chcą cię okraść... Przykład ruskiego gazu który w Polsce jest droższy niż w Niemczech i pięć razy droższy niż w Stanach...
  • ~pogonić bo sami nie odejdą
    (2013-05-20 11:09)
    Tak kończy się polityka miłości rządu Tuska do Rosji.I kto mial rację?
  • ~Polak
    (2013-05-20 11:51)
    Mordercy znowu podnoszą swój nienasycony łeb.
  • ~pRAWDZIWY POLAK BIJE SIĘ O SWÓJ KRAJ
    (2013-05-20 11:56)
    Tusku jest za mały zeby wiedzieć że RUSY DĄŻĄ DO NASZEJ ZAGŁADY .
    I NIE NA KOLANACH ALE TWARDO POKAZAĆ RUSOM I PUTINU GDZIE ICH MIEJSCE, A NIE LODY ROBIĆ.
  • ~tak
    (2013-05-20 11:58)
    swołocz ruska. pobudka dla tuska
  • ~Rusofil
    (2013-05-20 12:07)
    A nam się ciągle wydaje, że to o nas chodzi... Z punktu widzenia polityki zagranicznej rosji kompletnie sie nie liczymy -myślę, że i tak Rosja poświęca nam zadziwiająco dużo czasu!

Może zainteresować Cię też: