Moskwa szykuje się na ekonomiczną wojnę z Polską

| Aktualizacja:

Rosyjskie władze pracują nad ustawą, która pozwoli im konfiskować majątek firm z krajów, które, zdaniem Moskwy, dyskryminują rosyjskich przedsiębiorców. W czołówce listy tych państw jest Polska.

wróć do artykułu
  • ~wanda
    (2013-07-31 12:16)
    WIDAC CO ROSSIJA GINIE?DLIA CZEGO CALYJ SWIAT LICZYSIA Z NIA.ROSSIJA POTRAFI POKAZAC CO WSZYSTKICH MA W DUPE.TA WASZA UE KROKU NIEZROBI BEZ ZGODY ROSSIJI.TO WIDAC GOLYM OKEM.W EUROPE RZADI MERKEL I PUTIN.RESZTA TO OBSERWATORZE.
  • ~Anatolij Paliak
    (2013-05-24 14:29)
    Sowiety bierita wsio skolko godno, Polszy uże niet , Jest SOWCHOZ unijny. Giermańce bierut ziemju Czech Bierut Zaolzie.Amerykany otkrywajet warata Paliaki budiet bieżat w Amieriku. Wot i wsio. Gospodin Pamiłuj !!!
  • ~Victoria
    (2013-05-21 16:59)
    Anfisa dlugoreka, Tutaj mowi i pisze sie PO POLSKU. Dialekt ruski dobry jest na syberii. Oh przepraszam Syberia JUS ZNOWU JEST CHINSKA...
  • ~Victoria
    (2013-05-21 16:52)
    odpowiedz rusofilowi [albo kegebowskiemu rezydentowi w Polsce]. Rosja to posmiewisko calego swiata, jeszcze ciagle 'udaje' mocarstwo kiedy w rzeczywistosci jest to rozpadajace si, gnijace od srodka imperium. Ruska armia zre puszki z psim miesem, moskwa jest W 80% nie tylko muzulmanska ale, co wazniejsze CENTRALNO-AZJATYCKA, Syberia, nieoficialnie JUZ wrocila do Chin, terytoriumj ukradzione Chinczykom przez Rosje sto lat temu. Co najwazniejsze, drogi rusophilu, ruski jezyk gwaltownie staje sie lokalnym dialektem...Jesli chodzi o szantazowanie gazem i nafta to prosze zanotowac, ze w 2015 roku USA bedzie pierwszym producentem ropy in nafty na swiecie. ...
  • ~OHydny
    (2013-05-21 01:05)
    I mają rację . W przypadku Polski niby czemu Rosjanie mieli by mieć mniejsze prawo do rozkradania niż Amerkanie , Anglicy, czy włoska mafia. Jeżeli już pozwalamy rabować co się da, i komu się da, to Rosjanie powinni mieć równe prawa.
  • ~Sdziadek
    (2013-05-20 21:32)
    Polakom zostanie tylko jadna granica, po wisle . lewa strona będzie rzadzona z Sopotu i Berlina, --- prawa z Ruskiej Budy i Moskwy!!!
  • ~tak mi się wydaje
    (2013-05-20 15:36)
    I dlatego musiał zginąć Prezydent Lech Kaczyński? Przeszkadzał?
  • ~spietrane pisiorki wrzeszczą ze strachu
    (2013-05-20 13:22)
    re~Robnad2013-05-20 10:15
    te, nie ogaryniasz
  • ~Re:~Rusofil2013-05-20 12:07
    (2013-05-20 12:38)
    Masz niezłą sieczkę w głowie.
    W rzeczywistości Polska zajmuje kluczową pozycję pomiędzy Europą Zachodnią a resztą Eurazji. Jest na celowniku Niemiec (Prus) i Rosji od 18. wieku aż do dzisiaj.
  • ~Rusofil
    (2013-05-20 12:07)
    A nam się ciągle wydaje, że to o nas chodzi... Z punktu widzenia polityki zagranicznej rosji kompletnie sie nie liczymy -myślę, że i tak Rosja poświęca nam zadziwiająco dużo czasu!
  • ~tak
    (2013-05-20 11:58)
    swołocz ruska. pobudka dla tuska
  • ~pRAWDZIWY POLAK BIJE SIĘ O SWÓJ KRAJ
    (2013-05-20 11:56)
    Tusku jest za mały zeby wiedzieć że RUSY DĄŻĄ DO NASZEJ ZAGŁADY .
    I NIE NA KOLANACH ALE TWARDO POKAZAĆ RUSOM I PUTINU GDZIE ICH MIEJSCE, A NIE LODY ROBIĆ.
  • ~Polak
    (2013-05-20 11:51)
    Mordercy znowu podnoszą swój nienasycony łeb.
  • ~pogonić bo sami nie odejdą
    (2013-05-20 11:09)
    Tak kończy się polityka miłości rządu Tuska do Rosji.I kto mial rację?
  • ~misiek
    (2013-05-20 10:53)
    Ruscy biznesmeni to kgb-bowcy. Wszyscy od Indii, Tukmenistanu po Polskę i Ukrainę wiedzą o tym doskonale...Z ruskimi nie ma co robić interesów... oni zawsze chcą cię okraść... Przykład ruskiego gazu który w Polsce jest droższy niż w Niemczech i pięć razy droższy niż w Stanach...
  • ~hahs
    (2013-05-20 10:50)
    Jeżeli to zrobią to strzelą sobie w stopę...ja jestem za... kto będzie chciał robić interesy z bolszewikami?? Ja bym nie ryzykował...
  • ~Robnad
    (2013-05-20 10:15)
    Анфиса Долгорука2013-05-20 09:56

    paszła won.

    spietrane pisiorki wrzeszczą ze strachu2013-05-20 09:44

    jełopie, ty w ogóle coś kumasz?
  • ~spietrane pisiorki wrzeszczą ze strachu
    (2013-05-20 09:44)
    re~polak wie na co glosuje2013-05-20 09:04
    Nie masz pojęcia o polityce i już jesteś na wojnie z Polakami, Wolaku ?
    Nie panikuj - Moskwa się nie wykluczy sama z siebie z Europy
  • ~Robnad
    (2013-05-20 09:33)
    ~e=mc22013-05-20 08:34

    durny sarkazm durnego morona.
    im szybciej Tusk zwany Donaldem uchylił veto Śp. Kaczyńskiego dotyczące handlu UE z Moskwą, tym szybciej Putin zainstalował "Iskandery" w Królewcu wycelowane na cele w Polsce.
    co jakiś czas zaś stosuje obstrukcję w handlu z Polską.
    manewry z atakiem atomowym na Warszawę też pewnie wyrazem miłości do Bronka i Donka.
    spawa dotycząca "Jamalu 2" chyba dobitnie POkazała gdzie Putin ma obecnie "rządzących".

    to o czym bredzisz przygłupiasty POkemonie?
  • ~OSTRZEŻENIE
    (2013-05-20 09:11)
    http://ostrzezenie.wordpress.com/2012/02/15/bog-ojciec-europa-bedzie-pierwszym-celem-czerwonego-smoka-a-nastepnym-usa/

Może zainteresować Cię też: