Moskwa szykuje się na wojnę z Polską. O ziemniaki

| Aktualizacja:

Rosja szykuje się do nowej wojny handlowej z Polską. Na celownik Kremla trafił... ziemniak. Moskwa do starcia dokładnie się przygotowała i powołuje się na przepisy WTO.

wróć do artykułu
  • ~HA HA HA
    (2013-01-22 07:09)
    A PO-MATOLSTWO Z DONALDEM NIECH DALEJ IM WCHODZI W D...PE
  • ~fan
    (2013-01-22 07:13)
    I niestety Rosjanie mają racje, zwłaszcza z produktami mlecznymi i mięsnymi.
    To co sprzedawane jest jako ich przetwory wzbudza obrzydzenie nawet o zwierząt domowych -- pies, kot - a my to musimy jeść. Co robią snepidy i inne instytucje powołane do kontoli jakości tych roduktów? Ostatnia afera - poza aferą z solą drogową - to dodatek trutki na szczury do mleka w proszku! Co te instytucje robią? Rosjanie dbają o swoich konsumentów i byle czym ich nie karmią, A nasze? - pracują na etatach.
  • ~Co sie stalo ! ?
    (2013-01-22 07:16)
    Zdaje sie , ze juz bylo ocieplenie stosunkow 10 kw.
    ...
  • ~Szansa
    (2013-01-22 07:26)
    Kto rządzi w Polsce? – buraki, duraki, ziemniaki , bule!
  • ~azbest
    (2013-01-22 07:36)
    Polityka miłości i jej skutki...
  • ~Kłamtusek
    (2013-01-22 08:19)
    To efekt wchodzenia między pośladki przez PO-wskie władze (Tusk i Komorowski) towarzysza Putina, który teraz jednym pierdnięciem umieści ich na swojej kupie, czyli tam gdzie chcą Polskę umieścić.
  • ~Poldek
    (2013-01-22 08:20)
    Tusk rolnikom to załatwił .
  • ~internautka50+
    (2013-01-22 08:21)
    HA HA HA (z 07:09)
    masz rację niech POmatołki wchodzą dalej im w d,,ę a i tak w d,.ę
    dostaną Polacy!
  • ~sb
    (2013-01-22 08:25)
    UBEKISTAN
  • ~rty
    (2013-01-22 08:32)
    "olityczny deal" - wstyd autorze, polskiego pan nie zna?
  • ~reality show
    (2013-01-22 08:33)
    I jak zwykle..."winni" sa Rosjanie?! G.. prawda,przeciez nie sa idioci zeby nie umieli czytac jakie sa warunki w umowie z WTO. Jesli juz cos nie gra,latwo to wyjasnic a stawka to nie "Kamaz ziemniakow" ale duuzo wiecej!
  • ~W oparach absurdu
    (2013-01-22 08:34)
    "brak informacji o warunkach sanitarnych uprawy ziemniaków w Unii"
    Ale mnie to ubawiło! Brukselę chyba zamurowało! Okazało się że na świecie jest większa biurokracja od niej, mająca długie tradycje w wymyślaniu absurdów. To jak odcinek Kiepskich z pisaniem wniosku o złożenie podanie...czy jakoś tak. Warunki sanitarne uprawy ziemniaków. No ciekawe co z tą ziemią - tyle w niej zarazków. Taki tężec na przykład - straszna rzecz. Będą ziemię dezynfekować? Tym sposobem wszystkie rośliny gruntowe chyba wkrótce znikną z naszych stołów. Bądźcie ECO, Jedzcie tylko przebadane ziemniaki!
  • ~madzia
    (2013-01-22 08:37)
    Polityka miłości z Rosją zaprowadzi nas na śmietnik historii. Pan prezydent i premier powinni zorganizować wyjazd do Katynia wysyłając J.Kaczyńskiego i resztki z PIS-u.
  • ~AK
    (2013-01-22 08:37)
    ~fan2013 -
    jak to mawiał tow. breżniew :
    nuu haraszo, haraszo towarisz gierek.
  • ~kargul
    (2013-01-22 08:43)
    zemsta za Waldka?
  • ~Dyzio
    (2013-01-22 08:47)
    pewnie owoce kiwi pakowane po 6 szt. pomyliły im się z ziemniakami i takiej higieny żądają
  • ~rolnik
    (2013-01-22 09:00)
    no to wyeksportujcie im jednego z braci ziemniakow.Coprawda narodzil sie nowy ziemniak niejaki piechocinski- tez im go dajcie. Bedzie w Polsce spokoj
  • ~fafuła kartoflarz
    (2013-01-22 09:04)
    To wszystko przez niemców , bo nazwali kiedyś Kaczyńskiego kartoflem.
    Jak świat światem ani niemiec, ani ruski nie będzie polakowi bratem,
    U nas sadzeniaki bądą tańsze i można nimi karmić świnie.
  • ~haha
    (2013-01-22 09:05)
    Tusku na kolana!!!
  • ~@reality show
    (2013-01-22 09:06)
    A ty co tu robisz RUSKA MENDO przy zlewozmywaku???

    Dlaczego tam nie zamieszkasz???

Może zainteresować Cię też: