UOKiK ukarał trzy duże banki w Polsce

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał trzy znane banki. Suma kar nałożonych na PKO BP, Pekao SA oraz Raiffeisen Bank Polska to ponad 6 i pół miliona złotych.

wróć do artykułu
  • ~123456
    (2013-01-15 14:00)
    W koncu cos zrobiono...
  • ~GUNIA
    (2013-01-15 18:15)
    BANDA OSZUSTOW.W TYM KRAJU ABSURD GONI ZA ABSURDEM.JAK TU ZYC. BIEDNY ZAWSZE DOSTANIE W ...MASAKRA!!!
  • ~owca
    (2013-01-15 22:01)
    haha, no pięknie. dobrze, że getin jest normalny i dobrze nastawiony do klienta.
  • ~Stanisław
    (2013-01-15 20:20)
    Tam na miejscy trzeba by wykonać kilkadziesiąt egzekucji. Może wtedy by się coś poprawiło. Taki sąd polowo/uliczny. Inaczej Goje nie dadzą sobie rady.
  • ~Stanisław
    (2013-01-15 20:12)
    Przecież to złodziej gania złodzieja a płacimy za wszystko my. Goje.
  • ~stary telewidz
    (2013-01-15 18:56)
    Wśród gromady bankowych oszustów Reiffeisen otwiera listę. A tak na marginesie - kiedy wreszcie UOKIK weźmie się skutecznie za internetowych oszustów typu sopocka pijawka ELLER s.c.?
  • ~j k.wr
    (2013-01-15 18:54)
    juz kiedys powiedziano 'ze pierwszy milion trzeba ukras.pan ten jest znany w
    kraju poniewaz pelni powazna funkcje w panstwie.
  • ~kolejnawpadka
    (2013-01-15 18:39)
    RAIFFEISEN,PKO I PekaoSA TO RECYDYWIŚCI.
  • ~MINIRATKA
    (2013-01-15 18:23)
    DOKLADNIE KLIENTOM DO RAT I TAK WYSOKICH DOLOZYLI CIEKAWE ILE UKARANE BANKI DALY IM W LAPE ZA TO!!!
  • ~leonid
    (2013-01-15 14:09)
    odrobią na prowizjach nowych produktów. zapłacą lemingi
  • ~olo
    (2013-01-15 15:12)
    I kto te kary zapłaci?
    Rada Nadzorcza banku? NIE !
    Prezes banku? NIE !

    Klienci zapłacą :-D
  • ~Polka
    (2013-01-15 15:05)
    ha ha ha ale mi to !!a kto za to zapłaci jak nie my ...za wszystkie błędy w tym kraju płaci społeczeństwo a politycy ,przezesiki tylko biora megakasę. PENSJE< PREMIE I NAGRODY !! ONi nie maja kryzysu ..Kryzys maja ci co zarabiaja mniej niz 5 tys brutto
  • ~salcie
    (2013-01-15 15:01)
    Banki tymi karami się nie przejmują ponieważ to zaplaca ich klienci podwyższą oprocentowanie albo ubezpieczenie i pieniądze maja na karę
  • ~aaa
    (2013-01-15 14:41)
    hahaha dobrze ze nie 10
  • ~emeryt PKP BPSA
    (2013-01-15 14:25)
    Pko BP SA jest to bardzo skąpy bank dla swoich byłych pracowników ,od miesiąca czerwca 2012 zamroził lub zlikwidował fundusz socjalny.Do tej pory emeryci szczególnie ci z niską emeryturą dostawali tz wczasy pod gruszą ok 130,-PLN raz w roku .od czerwca 2012 nic czyli cały 2012.Inne zakłady pracy dają emerytom 2 razy do roku paczki świąteczne .Ale PKO BP SA wolał dać 3 miliony dla Majewskiego za głupie reklamy.Na to niech prezes da ze swoich .Wstyd
  • ~lis
    (2013-01-15 14:18)
    PKO BP ma kupę szmalu. Za reklamę Majewskiego zapłacili 3 mln. Zresztą odbiją sobie na klientach
  • ~KwidzyniakA
    (2013-01-16 18:29)
    Czy UOKiK ma już te pieniązki na swoim koncie ??? :):):):).Z tego co wiem to większość kar nałożonych na ,,winowajców" została zaskarżona i umożona. :):):):):)

Może zainteresować Cię też: