Amber Gold: Gigantyczne pensje Marcina P. i jego żony. Ponad 20 mln!

| Aktualizacja:

Szefowie Amber Gold, Marcin i Katarzyna P., którzy mają zarzuty prokuratorskie, wypłacili sobie z parabanku około 20 mln zł. Powód? W firmie nie było księgowej.

wróć do artykułu
  • ~Zamieciono pod dywan
    (2013-01-23 19:30)
    LUDZIE ! a co się dzieje z JÓZEFEM BĄKIEM synem PREMIERA - jest już UNIEWINNIONY ???
  • ~zla
    (2013-01-23 18:30)
    Normalne Marcin i żona dostają takie duże pensje bo nie sypią nikogo.
  • ~michal bonk
    (2013-01-16 10:18)
    Bogaci "polscy biznesmeni" nie trzymają pieniedzy w polsce.
  • ~waldek
    (2013-01-15 22:19)
    nie tacy jak on chodzą na wolności..ale cieszę się,że się nie nabrałem. postawiłem na pewne lokaty w getinie, zysk jest i spokój też.
  • ~JOZEF BAK
    (2013-01-14 21:22)
    braji przyklad z rzadu kradli ile mogli
  • ~onen
    (2013-01-14 17:54)
    A co robili w tej firmie prawnicy z kancelarii JK BIELECKIEGO pomagiera TUSKA ? Nie wiedzieli że AMBER GOLD jest prabankiem ? Cholerne tuskowcy są winni dlatego nie chcieli powołac komisji sledczej
  • ~lager
    (2013-01-14 14:08)
    PO wszystkie afery zamiata pod dywan , oni nie maja wstydu , gdy ktos im pluje w twarz to oni mowia , ze deszcz pada.
  • ~Gusiek460
    (2013-01-14 12:23)
    Księża też żyją na koszt społeczeństwa, ale AMBER GOLD przebiło ich o głowę.
  • ~Jarek
    (2013-01-14 12:10)
    Czy wy wiecie, że hasło POlaków brzmiało "BY ŻYŁO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM... POLAKOM"
  • ~januszek
    (2013-01-14 12:08)
    Oczywiście,że Kaczyński jest winien,bo wiedział i nie powiedział,jak zwykle.Oj gdyby tak Ziobro dorwał tego amergolda w swoje ręce...
  • ~amber rząd
    (2013-01-14 12:05)
    RYŻY opóżnił natychmiastowe wsadzenie za kratki pracodawców
    synalka ,by mieli czas na schowanie kasy.Takie są obecnie czasy.
  • ~eryk ze szwecji zarobilem w agd
    (2013-01-14 12:03)
    no dobrze, ale kiedy prokuratura ma zamiar postawic konktretne zarzuty ? co zrobil ten pan zle ? w ktorym momencie naruszyl prawo finansowe ? gdzie byly w tym czasi KNF ? kiedy wypowiedza sie ekperci ?

    Uwarzam rze, podstwa prawna jest bardzo cieniutka - to ze ludzie stracili, to jest cena za ryzyko -mogli rownie dobrze zarobic. Taki jest kapitalizm i inwestowanie na gieldzie. To nie jest sciezka w jedna strone.

    Czy ten pan ma adwokata ? czy ma wglad do akt ?czy odbywaja sie 12 godzinne nocne przesluchania ? to temat dla dziennikarzy sledczych, bo sprawa moze sie skonczyc wielkimi odszkodowaniami dla AG w strassburgu.
  • ~jambroży z januarym
    (2013-01-14 11:59)
    Młody,utalentowany chłopak jak zarobił pare złotych to od razu wszyscy mu zazdroszczą.I przecież nikt mu nie pomagał,żadnych układów,znajomości. .A teraz 10 lat procesu,potem się okaże,że niesłusznie aresztowany i skarb opaństwa czyli my,naiwni, jeszcze raz mu zapłacimy.
  • ~buraczki
    (2013-01-14 11:55)
    Co w tym dziwnego.Kto pamięta lata 1990 i 2000r i te Maluchy,Cinquecenta ,Tika i niemieckie wraki powyżej 10 lat które jakoś dojechały nad morze z katowickiego .Kto pamięta te same lata nad morzem i te warszawskie fury szalejące nad morzem .Przecież to właśnie w tych latach Warszawka wysprzedawała Polskę.Wtedy kasa była ale dla cwaniaczków warszawskich .Uczciwy to znaczyło głupi.Sam wtedy stałem się dla nich pośmiewiskiem jak wspomniałem o uczciwości.Dzisiaj trzeba znaleźć złodzieja który okradł Polaków.Nawet idiota wie że złodziej musi być albo w Katowicach albo w Gdańsku.Przecież nikt nie pozwoli szukać złodziei(i grzebać a papierach warszawce) w Warszawie.Tam obcy nawet nie zacznie robić przekrętu a już siedzi za kratkami.Rywin że nie z Warszawki to jeszcze nic nie zrobił a już był za kratkami.Dlaczego w Warszawie nagle pojawiło się tylu milionerów.Dlatego bo byli uczciwi i dorobili się bardzo szybko- nie tak jak inni głupcy.
  • ~Internauta.
    (2013-01-14 11:54)
    Dziwne jest to, że do tej pory nie obwinniono Prezesa PiS za te przekręty ???
    Zawsze na pierwszym planie było opluwanie KACZYŃSKIEGO. Płemieł zatem mówi ,, nic sie nie stało " !!! Jak długo jeszcze PO-myleńcy, będa oszukiwać POLAKÓW ??? Kiedy w tym kraju zapanuje ład i po-rządek ???
  • ~Max
    (2013-01-14 11:53)
    rany, wiecie jaki byłby ryk w prasie gdyby to się stało za rządów PiS'u ???
  • ~prawda
    (2013-01-14 11:52)
    Amber Gold - to POrażka pewnej partii -pewnych rządów
  • ~S.dziadek
    (2013-01-14 11:49)
    w ten sposób dorobili się polscy milionerzy. Ten wpadl bo nie sluchal wykladow kwasniewskiego.
  • ~Jarek
    (2013-01-14 11:48)
    To wina PiS-u i wojny polsko-polskiej !!!
  • ~sliski
    (2013-01-14 11:43)
    stosunkowo niewielkie pensje, ale w 2010 roku na umowy zlecenie i o dzieło Marcin P. otrzymał 4,2 mln zł, a jego żona 3,3 mln zł.
    Dlatego Platforma tak broni umów śmieciowych na których kanciarze zarabiają miliony.