SKOK Stefczyka ukarany. Musi zapłacić prawie 1,5 mln złotych

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał SKOK Stefczyka. Za wprowadzanie konsumentów w błąd Kasa zapłaci ponad 1,3 mln złotych.

wróć do artykułu
  • ~polka
    (2013-01-11 15:12)
    wiadomo --STEFCZYKA CHCA KARAC ZARAZ ---A ZLODZIEI OSZUSTOW KOMBINATOROW LATAMI --TO NASI MUSIMY UKRECIC BIALE KOLNIERZYKI NIETYKALNE ..KIEDY TO ZAPRZASSTWO ZNIKNI
  • ~Pb
    (2013-01-11 01:41)
    Do pesymista!
    Masz rację, robia wszystko zeby SKOK jako uczciwa POLSKA firme wyeliminować tak jak tv TRWAM. W ich bankach chcą ludzi bezkarnie kantować, okradać jak to było z Ampergold i boja sie ze wtedy reszta przejdzie do SKOKU. Dureń jest ten kto wierzy jeszcze tym antypolskim bandytom. SKOK musi uważać kogo zatrudnia, zeby nie byli to prowokatorzy, a jesli juz takie kary powstana to karać nimi tych ktorzy dopuszczaja żeby takie kary miały możliwosc powstać! Uważajcie na prowokatorów i skorumpowanych takze w SKOKU!
  • ~Pesymista
    (2013-01-10 18:19)
    SKOK-i są solą w oku obecnej władzy /czytaj -tych,którzy faktycznie rządzą Polską,przy pomocy tej władzy/ i cały czas trwają zabiegi aby im zaszkodzić
    oraz przejąć klientów,likwidując konkurencję.Takie same. a nawet znacznie
    bardziej pokrętne i kłamliwe są reklamy sieci komórkowych,marketow,innych
    banków.Tym się nikt nie zajmuje,bo to TABU i majątek-,właśnie rządzących.
    Ludzie-przejrzyjcie na oczy-kto nami rządzi!
  • ~prawda
    (2013-01-10 17:30)
    uokik - wiecie ile oszustów funkcjonuje w telefonii komorkowej??? bezprawnie pobierają opłaty za zwrotne sms-y - a ci z providenta już dawno powinni siedzieć
  • ~tomek
    (2013-01-10 16:50)
    gdzie te k,,,y z tego urzedu były jak dzialał Amber Gold , co strach nie pozwolił czy profit obiecany zasrance ?
  • ~Wincenty Ferra
    (2013-01-10 16:48)
    Kara za krytyczne - lecz rzeczowe i profesjonalne, a przy tym odpowiadające prawdzie - wypowiedzi prezesa SKOK-u na temat niekompetencji, arogancji i nieróbstwie rządu Donalda Tuska. Dlaczego nie biorą się za grabiące Polaków i generujące na zachód miliardy banki, tudzież parabanki? Wierzę, że Donald i mafia zarejestrowana jako partia PO-lityczna - zostanie osądzony i skazany!
  • ~GGGGG
    (2013-01-10 16:06)
    i oto jest pełna demokracja. Brawo.
    A gdzie reakcja z AMBERG GOLD?
  • ~kaja
    (2013-01-10 16:04)
    no ja pozyczke wzielam w mniej znanyn skoku chmielewskiego i widze ze dorze zrobilam, nawet nie wiedzialam ze maja taka fajna oferte
  • ~pytek
    (2013-01-10 15:48)
    A jak był karany Amber Gold za nieskładanie sprawozdań?
    Bo to chyba też w trójmieście ta sprawa?
    Matecznik Józefa Bąka.
    I naszego Najukochańszego Pana Premiera oby żył i szusował w Dolomitach wiecznie!
  • ~Travis
    (2013-01-10 15:48)
    Trzeba udupić spółdzielcze kasy,które mają przedwojenne tradycje za to,że są to polskie niezależne instytucje pieniężne.Dotąd funkcjonowały na zdrowych zasadach ekonomicznych w małych tanich placówkach,bez bandy prezesów,zarządów,rad nadzorczych PObierających haracz od Polaków w POstaci zarobków liczonych w setkach tysiecy,milionowych nagród i odpraw.Polak,żebrak unijny zarabiający 1/5 tego co Niemiec czy Francuz musi mieć też najdroższe usługi bankowe.Wiem co mówie,bo po tym co Tusk z ferajną zacząłwyprawiać w kraju musiałem zamknąć firmę i wyemigrować na zachód

Może zainteresować Cię też: