Nowe rozdanie Ryanaira w rozgrywce z WizzAirem

Ryanair rusza do ostatecznej rozgrywki o dominację na naszym niebie. Przejmuje stery w Modlinie, otwiera nową bazę w Krakowie i zwiększa liczbę lotów z Wrocławia.

wróć do artykułu
  • ~Jo
    (2012-12-13 08:13)
    Oni się rozwijają, a LOT chce 1 miljarda złotych. 50 złotych od każdego dorosłego Polaka.
  • ~gregoryh
    (2012-12-13 08:50)
    Nie mozna dopuscic aby Ryanair mial monopol na tanie loty w Polsce. Jest to bezczelna,arogancka i calkiem nie taka tania (jak sie policzy wszystkie doplaty) linia,- fakt , ze jak do tej pory bezpieczna. Ale przy tym sciubieniu kazdego grosza cos sie musi stac. W Bydgoszczy linia zalatwila sobie wylacznosc (za wyj drogiego LOT) na uzywanie lotniska na kilka lat i wiele osob czeka na chwile aby sobie z niego poszli. OLT mial byc taka nadzieja, ale nie wyszlo.
  • ~@gregoryh
    (2012-12-13 09:20)
    Masz lepszy sposob na tanie loty???

    Jezeli ni - TO ZAMKNIJ RYJ BEZCZELNY, AROGANCKI DURNIU!!!
  • ~007
    (2012-12-13 09:47)
    Za tusków i komorowskiech trwa pernamentna dezintegracja Polski.
  • ~zelek_akuku
    (2012-12-13 10:19)
    niech zniszcza lot powoli juz zaczynam zle zyczyc narodowi ktory od 23 lat nie wie kto reprezentuje ich interesy i glosuje najpierw na aws sld i teraz na peo
  • ~Ryanair
    (2012-12-13 17:11)
    Te 'woyteck'

    Mimo zagranicznego nicka... SLOMA CI Z BUTOW WYSTJE!
  • ~m
    (2012-12-14 08:42)
    Lot celowo doprowadzają do rozpadu ,zaplanowali aby przeją LOT żyd z Portugali ,w Portugali tak żydów nie naewidzą jak w Polsce a powodem jest podobna sytułacja jak w Polsce okradli Portugalie
  • ~nina