Zimą będzie brakować prądu

| Aktualizacja:

Silne mrozy w połączeniu z awariami elektrowni mogą wywołać przerwy w dostawach energii. Kryzys nadejdzie już wkrótce - między listopadem a lutym - ostrzegają specjaliści. Najpierw uderzy w odbiorców prywatnych.

wróć do artykułu
  • ~cd
    (2012-10-19 09:00)
    dzięki tusku wracamy do jaskiń
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 08:55)
    PO CO WAM ... prąd...PIS lemingi...?

    Jak to powiedzial Goryszewski nie wazne czy Polska bedzie bogata czy biedna najwazniejsze zeby byla katolicka...
    A Suchocka z Rokita na kleczkach podpisali konkordat gwarantujacy okupacje Polski na wieki wieków amen. ...
    zlizujcie smietanke proboszczowi z tyllka
  • ~Armagedon 2012
    (2012-10-19 08:47)
    Czas apokalipsy Tuska?2012-10-19 08:34
    Tak było w czasie puczu Jaruzelskiego w 1982 r. Pamiętam, że jak był w moim mieście w kinie film "Czas apokalipsy", to na początku filmu zgasło światło w całym mieście , po trzech godzinach pojawiło się znowu. Dodam ,że jest to film trzygodzinny.


    Pamiętam również, że jak Ruscy robili Interwizję na Litwie, to w przededniu i w trakcie zakłócano stacje radiowe polskie. Widocznie coś się planuje , albo coś się kroi na koniec roku , coś co może zakłócić przepływ prądu.
  • ~ZENON
    (2012-10-19 08:37)
    Nie wierze, że czytam coś takiego. kur.. kto to pisał. A poradnik- ********* sprawa.
  • ~baca
    (2012-10-19 08:35)
    Trudno uzyskać info , ba nikt nie chce wyjaśnić ,co spowodowało że zatrzymano budowę elektrowni w Ostrołęce, na którą wydano już 200 milionów.
    Czyżby dlatego że sprzedano prawa emisji CO 2 Hiszpanom.?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 08:35)
    Co tam prąd
    PIS wola wiecej heelu...dla wszystkich..
    Wychodzi na to, że zaprzyjaźnieni z Antkiem "eksperci" opublikowali zdjęcia na rosyjskich i ukraińskich portalach.
    Do tej pory uważałem Macierewicza tylko za idiotę, ale od teraz wiem, że to zwykła świnia.
  • ~Czas apokalipsy Tuska?
    (2012-10-19 08:34)
    Tak było w czasie puczu Jaruzelskiego w 1982 r. Pamiętam, że jak był w moim mieście w kinie film "Czas apokalipsy", to na początku filmu zgasło światło w całym mieście , po trzech godzinach pojawiło się znowu. Dodam ,że jest to film trzygodzinny.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 08:33)
    PREZES + hofman ...jak by byli przy korycie to by pieeeerdneli 2 razy i juz by wszystko bylo , nawet benzynka po 1 zl i 5 milionow mieszkan...
  • ~Chronoxs
    (2012-10-19 08:27)
    Piep... głupot.
    Jest kryzys i będzie prądu pod dostatkiem.
    Przestańcie piep... głupoty.
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-19 08:25)
    My w Szczecinie sie nie boimy, przeżyliśmy blackout, POza tym Słońce Peru rozjaśni ciemności...:)
  • ~mącik
    (2012-10-19 08:11)
    Już jutro pewnie świec zabraknie w sklepach...:)))))))
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-19 08:10)
    Dziennikarzyno nie pisze się "prądu" lecz energii elektrycznej
  • ~DO CHLEWA RZĄDOWA TRZODA CHLEWNA
    (2012-10-19 08:09)
    a nie do rzadzenia. Nie dość że płacimy za prąd najdrożej w Europie jak za wszystko zresztą, to jeszcze nas straszą ze nie dostaniemy prądu. Robią to po to żeby był pretekst do podniesienia ceny. A WYNAGRODZENIA JAK W AFRYCE!!! Golą nas jak barany na każdym kroku. A ta ******* tuskowa pierdzieli że to jest najlepiej rozwijająca sie gosdpodarka w Europie.
    GZIE JEST MIN. GOSPODARKI PAWLAK? TEN GENIUSZ I STRAŻAK??
    MOŻE NOBLA POWINIEN DOSTAĆ ZA TO ŻE UMIE OBSŁUŻYC TABLETA??.
  • ~Robnad
    (2012-10-19 08:02)
    pisałem co by zbierać szyszki i chrust.
    wystarczy ,ze będzie nam jaśnieć Słońce Peru,he,he.
    P.S.
    mamy za to "najnowocześniejszy" w galaktyce stadion.
    zawsze można tam zrobić spęd wymrożonych lemingów.
  • ~reanimator
    (2012-10-19 07:57)
    więcej ładujcie smartphony :)
  • ~jakiej wysokości honorarium odebrał
    (2012-10-19 07:55)
    autor tego wybitnego dzieła z dziedziny "poradnictwa" ???
  • ~Tuskowi też zabraknie?
    (2012-10-19 07:53)
    Tuskowi też zabraknie?
  • ~baca
    (2012-10-19 07:43)
    Niewiele się zmieniło ,za Gomułki była komunistyczna "dyktatura ciemniaków". Za herrTuska jest demokratyczna "dyktatura CIEMNIAKÓW ".
  • ~ret
    (2012-10-19 07:43)
    przestancie straszyc nie macie o trzym pisac belkot i nic wiecej
  • ~pamela
    (2012-10-19 07:40)
    Wiemy wiemy w POlsce ruska-tuska dachy się nie zamykają, autostrady są do remontu, służba zdrowia zabija ludzi... itp, itd... Ludzie to jest farsa skąd Wy ludzie wzięliście tych POmatołów ?!