Zimą będzie brakować prądu

| Aktualizacja:

Silne mrozy w połączeniu z awariami elektrowni mogą wywołać przerwy w dostawach energii. Kryzys nadejdzie już wkrótce - między listopadem a lutym - ostrzegają specjaliści. Najpierw uderzy w odbiorców prywatnych.

wróć do artykułu
  • ~dindon
    (2012-10-19 09:56)
    ale gupi artykuł - autor przyzna się do glupoty jak prądu nie wyłączą ? nieee w Polsce nikt nigdy się nie przyznaje, kraj gdzie każdy jest bezbłędny
  • ~OLGA
    (2012-10-19 09:55)
    PO - MORALNE SZAMBO,A TUSK TO ZAŁOSNY OSZUST
  • ~woj.
    (2012-10-19 09:55)
    No to sie dzieci bydzie płodzić na potęge.No i gitara.
  • ~rzeżnik rządowy
    (2012-10-19 09:55)
    NAJWYZSZY CZAS zacząć przerabiać lemingi na biomasę. Nalęzy sie im za to, że spedzili zapobiegliwych, gospodarnych i uczciwych PISowskich majstrów z budowy. I za ten rechot nad trumnami z pogromu smoleńskiego
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-10-19 09:50)
    No to samochody z napedem elektrycznym maja przyszlosc ?.Ja sam mam w Australii agregat pradotworczy,juz go kilka razy uzywalem ,i mrozow nie bylo.Nasza piegowata ,ruda premier ,z najwyzsza pensja polityka na swiecie,wymyslila nam prywatne zasilanie ,z baterii slonecznych,a jaki powod brak pradu.Spece od transformacji politycznej powinni podlaczyc swoje szambo do lini gazowej i zasilac gazami z niego agregaty pradotworcze.
  • ~lenin
    (2012-10-19 09:44)
    kler wyprodukuje prad to specjaliści od cudów antykondomów i antyskrobanek cały prad w rece kleru kler +elektryfikacja = komunia
  • ~wiele bny
    (2012-10-19 09:41)
    wyłaczyc prad wszelkim nierobom kościołom przede wszystkim niech sie oswietlaja wiarą wiara ich oswieci i zrobi prad
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:37)
    PO CO WAM ... prąd...PIS lemingi...? Rydzyk+ prezes was rozgrzeja wyslij mu swoja partyja rente .

    Jak to powiedzial Goryszewski nie wazne czy Polska bedzie bogata czy biedna najwazniejsze zeby byla katolicka...
    A Suchocka z Rokita na kleczkach podpisali konkordat gwarantujacy okupacje Polski na wieki wieków amen. ...
    zlizujcie smietanke proboszczowi z tyllka
  • ~RIMET
    (2012-10-19 09:35)
    Prezes i jego złodziejska banda to przecież kalka rządów PRL .
    A komuniści rządzą tak ,że nawet na pustyni piachu zabraknie.
    PIS to PZPR bis

    Nic dziwnego ,że Polskę moze dopaść kolejny kryzys. Modla sie tylko .
    PIS- komuna sabotuje wiec wszystko jasne
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2012-10-19 09:34)
    tego co się dzieje zle w POlsce to jest winny zawsze prezes tak mi każą matoły a że nim jestem / niestety taka prawda / to piszę jak mi każą
  • ~Tofik
    (2012-10-19 09:33)
    Lemiingi - t o wyborcy PIS . Durni ,głupi ,bezmyślni.niewyksztalceni
    Żyjąca chwilą zakompleksiona tłuszcza ., rozmodlona durnowata
    Karmiaca proboszcza , placaca na kosciol
    i pyskujaca na rzad ze brak kasiorki .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:31)
    He he...PISiory zaczely ... FALSZOWAC... posty podpisywac ...pseudo-wiesio...))))
    KC PIS pogonilo PIS-lemingow smsem do roboty...:

    Zle bedzie w Polsce, dopóki taki warchol Rydzyk bedzie chcial nami rzadzic, truc, jatrzyc i dzielic naród,.
    A do tego najlepiej nadaje sie radio i telewizja. Wie, gdzie leza konfitury. Nie odpusci tej sprawy nigdy..
    z wiary uczyniono polityczne lajdactwo
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:29)
    Jak zyc PIS lemingi...??
    pyta takze Tuska prezesik..ale jak narazie to rydzyk nim kreci...
    PIS i kaczynski. pakowali dziesiatki milionow zl...w rydzyka...z kasy panstwowej...
    Wygraja...to beda mu znowu placic haracz...ma na nich haki..?
    rydzyk potrafil...zbluzgac prezydenta od oszustow , jego zone od czarownic na miotle...i calego palacu..od szamba...
    a prezes kaczynski...podkulil ogon ze strachu razem z calym PISem i milczeli...ma ich w garsci..!!!
  • ~Wiesip 13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:26)
    Jestem starym ubeckim prykiem na emeryturze.
    Dorabiam w Dzienniku pisząc wulgarne ,nienawistne komy na PiS i Kaczyńskiego.
    Bezpieka płąci mi od kazdego wpisu.

    Wkurzam się gdy jakiś pisdzielec podszywa sie pod mój nick bo ma m problemy z otrzymaniem pieniążków.

    Hej pisdzielce !! Dajcie mi dorobić do emerytury i niedrobiajcie wpisów.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:23)
    Tusk i jego złodziejska banda to przecież kalka rządów PRL .
    A komuniści rządzą tak ,że nawet na pustyni piachu zabraknie.

    Nic dziwnego ,że Polskę moze dopaść kolejny kryzys.
    Rzadzi komuna wiec wszystko jasne
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-19 09:21)
    Lemiingi - t o wyborcy PO . Durni ,głupi ,bezmyślni. Żyjąca chwilą zakompleksiona tłuszcza .
    Lemiingi - zwierz samobójczy .
  • ~Emeryt
    (2012-10-19 09:20)
    Żydokomuna ciągle straszy a Polacy coraz mniej się boją
  • ~ciekawski
    (2012-10-19 09:11)
    wiesio 13 to idiota czy leming
  • ~ala
    (2012-10-19 09:08)
    Co tam prąd. Słońce Peru i wiesio gaśnie.
  • ~1981
    (2012-10-19 09:03)
    Jak Komuna rządzi, to przecież MUSI być bieda.

Może zainteresować Cię też: