Otworzą dwa nowe lotniska w Polsce. Tylko nie wiadomo po co...

Druga połowa listopada ma być przełomowa dla Polski wschodniej. W tym czasie lokalni samorządowcy uruchomią pierwszy w tej części kraju port lotniczy - w podlubelskim Świdniku. We wrześniu 2013 roku podwoje otworzy port lotniczy w Radomiu.

wróć do artykułu
  • ~Magi
    (2012-09-18 22:22)
    Masa ludu z Israela ma nadlatywać aby ratować Polin.
  • ~dziadek
    (2012-09-18 18:54)
    PiS obsadził stanowiska na lotnisku w Świdniku i się GRZEJE kasą samorządową, a że lotnisko jest do d_upy to ich nie interesuje;- radni miejscy PiS mają kasę z lotniska;

    naszą kasę
  • ~Pak
    (2012-09-18 20:25)
    ~re cd - no Palikot do liny a ty do DYSZLA i rozwiesc gnoj na pole.Ale kon by sie ucieszyl ze ma KONKURENTA.
  • ~radomianin
    (2012-09-18 19:59)
    Co wy tak się czepiacie PO? W Spółce Port Lotniczy Radom zasiadają panowie z PiS.
  • ~Pak
    (2012-09-18 20:16)
    ~re czytelnik - masz racje MENDO SPOLECZNA ale otwieraj za swoje ZEBRAKU UNIJNYCH PIENIEDZY.Wezmij pozyczke i doluz sie PAJACU jak cos takiego
    chcialbys a nie kosztem innych.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2012-09-18 19:38)
    JAK WIDAĆ I SŁYCHAĆ MAFIA - tuska BĘDZIE MIAŁA SWOJE LOTNISKA , PAJAC adamowicz i POZOSTAŁA MAFIA Z GDAŃSKA BĘDZIE MIAŁA DUŻO ROBOTY NA OTWARCIE LOTNISK , NACIĄGAJĄ SIĘ BIEDACY SAMOLOTÓW ...
  • ~motek
    (2012-09-18 19:40)
    delegacja do ciągania samolotów jest już wprawiona z Gdańska , adamowicz cały szef
  • ~christ
    (2012-09-18 19:27)
    re dziadek Ty byś wolał żeby naszą kasę ciągnęli radni PO .No powiedz jaka jest różnica?
  • ~kinga
    (2012-09-18 19:22)
    Te małe lotniska to może być zawsze deficytowa sprawa.Turystyczne loty z biur podróży obsługuje głównie Warszawa i Katowice.To są potentaci reszta się nie liczy.
  • ~F-16
    (2012-09-18 18:51)
    Prosze szanownych dziennikarzy ekspertem od POrtów Lotniczych jest wybitny ekspert JÓZEF BĄK do niego PO ekspertyzy
  • ~max
    (2012-09-18 21:22)
    To będzie najbardziej wysunięte lotnisko na wschód, wbrew pozorom może nie być tak źle. Jak się nie będzie inwestować i nawet ryzykować to dziura zawsze pozostanie dziurą a tak niestety jest po wschodniej stronie Wisły.
  • ~Łowca tefałenowskich przygłupów
    (2012-09-18 18:43)
    No jak to nie wiadomo po co???

    By żyło się lepiej. Kolesiom z PO.
  • ~sz
    (2012-09-18 17:58)
    Chciałem skromnie zauważyć że Polska wschodnia to ta po prawej stronie Wisły.
    Radom leży po lewej.
  • ~stary PO-wiec
    (2012-09-18 17:46)
    Jak to po co? Po to, aby notable z PO ubrani w żółte stroje, mieli co ciągnąć. Tak jak w Gdańsku.
  • ~Prof.Bydłoszewski
    (2012-09-18 17:40)
    Jak to PO co ?
    Adamowicz z Gdańska będzie POciągał z kolesiami samolot .
  • ~Ohucki
    (2012-09-18 17:18)
    Grzegorz Muszyński to pan prezes budowy Lublina? No i proszę, pstryk i poprowadzono tory kolejowe do hali terminala. Ale spokojnie, stacja Lublin jest poza centrum w dzielnicy bardzo podobnej do South Bronx, do tego linia ominie niestety osiedla mieszkaniowe 40tys Świdnika, a samo lotnisko jak na razie będzie funkcjonowało tylko 2 dni w tygodniu. Koordynacja lotów z rozkładem pkp jest tutaj niemożliwa, no i ciekawe kto będzie z tego korzystał.
  • ~observ
    (2012-09-18 17:14)
    Tylko po co ? Przypomnę że podobne pytanie i ogromny rajwach wzbudził przystanek kolejowy we Włoszczowskiej. Ciemnogród zgłosił nawet sprawę do prokuratury. teraz okazuje się że było warto.
  • ~Mazowszanin
    (2012-09-18 17:04)
    Czytam Easze wiadomosci i dziwie sie ,ze tak wielki rejon przemyslowy jakim jest Plock ,nie zabiega o otwarcie lotniska Biznesowego...To sie nie miesci w glowie?? A moze tamtejsze komunistyczne wladze ,chca miec spokoj??? wszystko mozliwe...
  • ~as