Najpierw Nord Stream, teraz kolej. Rosja znów ominie Polskę

| Aktualizacja:

Nord Stream pozbawił nas korzyści z tranzytu gazu. Podobny scenariusz grozi nam na torach.

wróć do artykułu
 • ~Tak trzymać
  (2012-09-14 07:53)
  Jak POmatoły esbeckie chcą robić interesy z Niemcami i Ruskimi niech robią na ich terytorium. U sobie jesteśmy za słabi.
 • ~DOROTA
  (2012-09-14 07:57)
  Re-WIESO ,KTOREGO BICZUJE PIS I DLATEGO TAK GO NIENAWIDZI- wpis o 07:20---glupi jestes jak but z lewej nogi,poczytaj sobie historie Polski od jej zarania i jak w stosunku do narodu polskiego zachowywali sie rosjanie poczawszy od czasow kiedy rzadzili tam carowie,ssczegolnie Katarzyna II.Jak poczytasz zmienisz zdanie. A PIS NIC TU NIE ZAWINIL.
 • ~gotowka
  (2012-09-14 08:08)
  JESLI KTOS Z WAS WIERZY W TO,ZE ROSJA COS BY NAM DALA TO JEST W WIELKIM BLEDZIE. PUTIN NIC NIE ROZDAJE,A JESLI WCHODZI W JAKIES UKLADY Z INNYMI PANSTWAMI TO NA TAKICH WARUNKACH,ZEBY ROSJA ZYSKALA,PRZYKLADEM TEGO JEST SPRZEDAWANIE PRZEZ ROSJE GAZU. NIE WIEM DLACZEGO NIEKTORZY SA OBRAZENI,ZE ROSJA NAS OMINELA I ZARAZ SZUKAJA WINNYCH PRZECIEZ MY TEZ MOZEMY SOBIE NABUDOWAC KOLEJE W ROZNE STRONY SWIAATA.
 • ~HA_HA
  (2012-09-14 08:30)
  Rosja nigdy nie była i nie będzie przyjazna Polsce!

  Wbijcie sobie do głowy wszyscy NIE RUSOFOBY_!!!
 • ~Pstryczek Elektryczek
  (2012-10-01 10:10)
  To są konsekwencje z paktu Ruebentrop - Mołotow nr.2.Już dosyc dawno zauważyłem błąd w połączeniach pewnych obwodów u Polaków,im się włącza najpierw układ werbalny a dopiero potem intelekt,a powinno byc na odwrót.Efektem tego błędu jest sprzężenie zwrotne,powodujące niesamowite straty,a w przeszłości było żródłem wielu tragedii.

Może zainteresować Cię też: