Tanie dyskonty? Zapomnij. W hipermarketach jest taniej

Robienie zakupów przypomina dziś grę w ruletkę. Albo się trafi na promocję, albo przepłaci.

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2012-07-21 08:57)
    w latach 50-60 nas nie bylo stac na mieso, szyneczki tylko od swieta 2 razy w roku bylo cos na talerzu,
    teraz narzekacie ze zle w polsce,
    idioci
  • ~Europejczyk
    (2012-07-21 09:04)
    Wedlog europejskiej statystyki Polska jest najtanszym krajem po Macedoni ,Bulgari i Moldawi,
    43 % ponizej sredniej europejskiej, najdrozsza jest Szwajcaria i Norwegia u ktorych koszty na zycie sa ponad 40% od sredniej europejskiej.
    Cieszcie sie ze zyjecie w Polsce.
  • ~kolejny narzekacz
    (2012-07-20 16:55)
    Szynka po 12 zł. Dobre sobie! Policzcie ile kosztuje wieprzowina w skupie i do tego jeszcze trzeba zapłacić za rozbiór, wodę prąd, opakowanie.
    To jest dopiero przewał, ze to się może jeszcze szynką nazywać! Tego się kot nie chce chwycić.

    To tak jakby porównywać MAYBACHA I DACIĘ - obydwa to przecież auta. A różnica w cenie jest.
  • ~ot_co
    (2012-07-20 17:19)
    Za rządów Kaczyńskiego wszystko było polskie i najwyższej jakości? Wytrzeźwiej, otrzeźwiej, albo weż leki.
  • ~Lizzzzzz,
    (2012-07-20 15:46)
    Najgorsze jest Macro, to złodziejska firma. Największe zyski mają w Polsce i to nie jest efekt walki o klienta. To efekt słabości państwa Tuska i jego zielonej wsypy. Słabe państwo to słabe instytucje konsumenckie. Nikt nie broni konsumenta, sprzedają najgorsze proszki do prania w Europie, najgorsze pasty do zębów, benzyna itd. Wszystko chrzczone. Nawet środki do mycia naczyń kupujemy w Niemczech. Nie chcieli wyborcy Kaczyńskiego, mają Tuska złodziejskiego
  • ~elaryszard
    (2012-07-20 20:30)
    No przeciez wszyscy wiedza ze jak Kaczynski dojdzie do wladzy to PiS da.
  • ~vvv
    (2012-07-20 20:48)
    W Biedronce są różne wędliny, nie tylko te drogie, bzdury tutaj wypisujecie, zawsze jest tam asortyment na każdą kieszeń, mleko droższe i tańsze, soki, parówki, pieczywo różnej maści, mało - więc ciekawa jestem, komu zależy na zdyskredytowanie Biedronek?
  • ~gerry5
    (2012-07-21 00:03)
    KŁAMSTWO jjest drogo i syfiasto wcale nie jest jest drozej kupujcie w osiedlowych wspierajcie własne nie dawajcie zarabiac obcemu kapitalowi
    to nagonka złodziei i oszustow
  • ~he-man
    (2012-07-21 00:05)
    to łgarstwa axel springera wydawcy dziennika co nagania bydło by nabijac kabze zachodnim hiperzercom
  • ~przeczytajcie
    (2012-07-22 12:06)
    Najtaniej i najzdrowiej jest w sklepach osiedlowych -!!!Nie muszą mi za to płacić będę za darmo pisać i naganiać klientów aby chodzili do sklepów gdzie jest polski kapitał -zostający w kraju a nie wywożony do matek spółek!
  • ~sp
    (2012-07-22 23:12)
    Ciągle pisze się o DYSKONTACH, poza piszącymi niewielu ludzi zna tą "nowomodną" nazwę.