Wielkie przekręty w Grecji. Takie jak na Wall Street

| Aktualizacja:

Wielki skandal w Grecji. Na jaw wyszło potężne oszustwo bankowe. Jeden z dyrektorów banków przeprowadzał podejrzane transakcje, jakich nie powstydziliby się prezesi amerykańskich instytucji finansowych. Nadzór finansowy nawet się nie zorientował w sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~asia
    (2012-07-17 12:37)
    Ale to wielkie odkrycie
  • ~grecy to stara cywilizacja
    (2012-07-17 10:04)
    najwieksi miliarderzy to grecy a wiec polaczki uczcie sie od greków nie udawajcie greka bo nie bedziecie a kiedy nagroda nobla daja prostakom robolom ze srubo kretem a jemu nie chcą dać???
  • ~Z.U."Kosa"
    (2012-07-17 09:56)
    Złodziej na złodzieju, na złodzieju złodziej a na tym złodzieju jeszcze jeden złodziej...i mamy "kryzys" zaufania człowieka do człowieka., pojęcie uczciwości to tylko teoria...Nie ważne skąd masz , ważne że masz..to jest niestety motto obecnych czasów...!!!
  • ~dziadek
    (2012-07-17 10:46)
    Taki niestety mamy Świat po panowaniu JPII i niejakiego Regana
  • ~Zmuszony Wysiedleniec od 1981 Roku
    (2012-07-17 11:47)
    Prosze bardzo, Grekom nie mozna zaufac tak samo jak i Tra.ta,ta,ta prosze sie domyslec a daleko nie trzeba szukac.Co nie?
  • ~Jan
    (2012-07-17 12:30)
    To ile mam dopłacić na ichni kryzysik bo już nie wiem czy urlop odwoływać i brać nadgodziny ?
  • ~Dziadek, czas się nawrócić. Koniec bliski
    (2012-07-17 12:52)
    ~dziadek2012-07-17 10:46

    Taki niestety mamy Świat po panowaniu JPII i niejakiego Regana

    Ty dziadek nie ogłupiaj ludzi powiedz lepiej jaki był przed tym "panowaniem" UBecki POmiocie. Ja jeszcze z tych co w ostatniej chwili się załapali na ten socjalistyczny raj.
    Właśnie brakuje ludzi takich jak PJ2 i Regan. Lewactwo rozpanoszyło się wszędzie i wysysa krew z gospodarek, ale sami ludzie chcieli. Zachciało się używania zboczeń i libertynizmu.
  • ~sep
    (2012-07-17 15:47)
    Najpierw to trzeba ludziom wmówić ,że ucinanie łbów to nie po chrześcijańsku .Tak nie robi światły i nowoczesny człowiek !!! A potem to już bułeczka z masłem

Może zainteresować Cię też: