Nowa lista najbogatszych! Spektakularny powrót na szczyt

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" w najnowszym wydaniu publikuje tegoroczną Listę 100 najbogatszych Polaków. Wynika z niej, że Jan Kulczyk znów jest najbogatszy w kraju. Jego majątek wyceniony został na 9,7 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~Opinia Publiczna
    (2012-06-25 11:11)
    re-kontakton
    Dokładnie
  • ~gicio
    (2012-06-24 11:28)
    kto ma ,,kontrakty" ?ci co mają układy.PSL i PO partia krajowych oszustow..
  • ~tylko pytam
    (2012-06-24 08:03)
    Ile ten bogacz kulczyk dal dla biednych, niedozywionych Polskich dzieci???
  • ~s
    (2012-06-24 08:10)
    ci wszyscy z pierwszych miejsc to Ubeckie świnie którzy wzbogacili się na okradaniu Polaków i robią to do dzisiaj tacy jak POmatoly , SLD itp
  • ~s
    (2012-06-24 08:12)
    Telewizji trwam boją się tacy zlodzieje ktorzy okradali i okradaja Polskę Ubecy WSI ,co tworzy całość z Rządem i prezydentem a ich pochodzenie etniczne wskazuje mafię syjonistyczną niszczącą Polskę
  • ~a żal za @pę PISuarską sciska
    (2012-06-24 09:04)
    PISuarskie emeryty i rencisty nie moga zrozumieć ze mozna sie dorobic ciezką praca. Dla tych leni i nierobów kazdy kto bogaty to ...złodziej...prawda PISdzielcy !?
  • ~do: a zal dupe...
    (2012-06-24 09:26)
    A ty CHAMIE skad nabrales kasy???

    Przez 'uczciwa' prace - jak reszta POmatolskich ZLODZIEJI I PRZEKRETOW??

    TRAGEDIA DZIADOWSKIEGO DURNIA.
  • ~jan kluczyk
    (2012-06-24 09:54)
    Widzę, że największe brednie w hyde parku, gdy mowa o pieniądzach.
  • ~Poznanianka
    (2012-06-24 10:26)
    Wśród najbogatszych brak "biznesmenów" umiejących doprowadzać spólki do upadku - Jerzego Wiśniewskiego prezesa PBG i Jerzego Ciechanowskiego prezesa Hydrobudowy Polska.Wiśniewski napompował PBG do 400 zł za akcje i zrujnował niewiele wartą spółkę Ciechanowski wcześniej doprowadził do zadłużenia ponad 200 mln ENERGOPOL-7 POZNAŃ. Mówiono, ze kasa trafiała do rodzinnej MTR, ostatnio REMAXBUD Sp.zo.o. Obaj prezesi polubili się więc i Wiśniewski chciał kupić EP-7. Nie zgodził się Jakubas i wyrzucił Ciechana. Odszedl do PBG z intratnymi kontraktami. W nagrodę został prezesem HBP. Wykorzystując uklady , "wygrywali" przetargi na 3. stadiony i autostrady. Udlawili się, naliczono kary. Oglosili więc upadłość.
  • ~neciarz
    (2012-06-24 11:25)
    ..wraca ,,nowe",czyli mafia w ,,roskficie"..macie PO-laczki swoją demo-kracje.Czyli w wersji demo..
  • ~bryyyyy
    (2012-06-24 09:22)
    Ciekawe kiedy inwestor Kulczyk i zapłaci podatki w Polsce. Bo Kulczyk nie jest zarządzającym swoimi firmami tylko inwestorem z większościowym udziałem. lub 100% udiałem. Ale nigdy nie jest preesem zarządu, A żdko przewpdniczącym rady nadzorczej. Więc nigdy osobiście nie odpowiada za przekręty. Za przekrety płaci ludziom. i to oni w razie cego świeca ślepiami.
  • ~ZIELONA WYSEPKA BIAŁYCH MURZYNÓW
    (2012-06-24 11:16)
    Wszyscy z tej listy powinno siedzieć za kratami.
  • ~stop bogaczom
    (2012-06-24 11:55)
    Kapitalizm się kończy. To ustrój z epoki wiktoriańskiej. Kulczyk z kolegami może jest bogaty, ale jest antybohaterem. Internauci wszystkich krajów...
  • ~przecietniak
    (2012-06-24 07:27)
    Te reklamy w TVN w stylu kazdy moze pomoc chyba sa wlasnie adresowane do tych w/w bogatych osob .
  • ~zosienka
    (2012-06-24 12:22)
    Ciekawe gdzie oni i ich firmy płacą podatki, napewno w Polsce i stąd ta "zielona wyspa".
  • ~stary telewidz
    (2012-06-24 14:46)
    Pierwszy milion trzeba koniecznie ukraść, a dalej następuje już tylko rozwój złodziejskiej natury
  • ~TYLKO PYTAM
    (2012-06-24 15:01)
    CO ONI TAKIEGO DOKONALI? SPRYWATYZOWALI GOSPODARKE PRL-U? PRAWIE WSZYSCY BYLI SLUGISAMI PRL-U. NIEKTORRZY Z NICH WSPOLPRACOWALI Z SB. JESLI KTOS MA INNE INFORMACJE TO PROSZE O KONKRETY? MAM NADZIEJE, ZE KIEDYS SIE ICH ROZLICZY. WSADZI DO KRYMINALU I ODBIERZE SKRADZIONY MAJATEK.
  • ~klosz
    (2012-06-24 16:51)
    przecież wiadomo ze służby z PRL , to te same co dziś, to musieli swojego do góry wyciagnąć
  • ~kontakton
    (2012-06-24 17:08)
    Jak PIS doszedł do władzy ...to wszyscy uciekli za granicę ...żeby w Polsce nie trafić do pierdla za przekręty...ha.ha.ha.ha
  • ~Dieter
    (2012-06-24 19:17)
    Czy ci Polscy bogacze poradziliby sobie uczciwie w Niemczech?
    Bardzo wątpię.
    A miliony Polaków klepie biedę.
    Kolosalne zadłużenie. Bezrobocie.
    Ludzie nie będą mieli emerytur. Z Niemcami, a nawet Grecją nie ma co porównywać.
    Moim zdaniem katastrofa.

Może zainteresować Cię też: