ONZ ostrzega: Polityka gospodarcza Niemiec zniszczy świat

| Aktualizacja:

Angela Merkel stara się narzucić Unii drakońskie oszczędności, jednak najnowszy raport ONZ nie zostawia złudzeń - gospodarcze pomysły Berlina całkowicie zrujnują światową gospodarkę. Dlatego też eksperci wzywają, by Europa skończyła z surowymi cięciami.

wróć do artykułu
  • ~kontakton
    (2012-06-09 10:19)
    OSZCZĘDNOŚCI W GOSPODARCE ...POWODUJĄ STRATY...k.o.m.uchy tego nie zrozumieją
  • ~kontakton
    (2012-06-09 10:22)
    Merkel..jako agentka Stazi wykonuje swoje zadanie.. ...rujnuje gospodarkę Niemiecką...i światową...
  • ~GAG
    (2012-06-09 10:46)
    WEDŁUG ONZ GRECJA POWINNA DALEJ POŻYCZAĆ PIENIIĄDZE ABY ZARAZ SZYBKO JE WYDAĆ I KOLEJNY RAZ POŻYCZYĆ I TAK DALEJ...TYLKO ONZ JUŻ SIĘ NIE INTRERESUJE TYM KTO ZA TO ZAPŁACI
  • ~maria
    (2012-06-09 11:34)
    to jest haslo pewnego NIEMCa NIE WZIELISMY WAS MILITARNIE WEZNIEMY EKONOMICZNIE I TAK ROBIA a GLUPCY EUROPEJCZYCY IM WIERZA CZY NAPRAWDE JUZ TAK GLUPCY JESTESCIE
  • ~ogrodnik
    (2012-06-09 12:14)
    ONZ dawniej byla nazywana "amerykanska maszynka do glosowania", a kiedy upadl ZSRR, to sobie znalazla nowych wrogow - w tym RFN i Chiny i ONZ nadal wykonuje polecenia Waszyngtonu. Amerykanom nie podoba sie to, ze Merikel lepiej radzi sobie ze zwalczaniem kryzysu niz Obama, wiec szczuja na RFN ONZ. RFN nie jest tak silnym panstwem jak Chiny, bo nie posiada ani licznej armii, ani broni atomowej - dlatego po kilku miesiacach antyniemieckiej propagandy RFN zgodzi sie na to co teraz z takim przejeciem wykrzykujja ONZ, USA i chlopiec Obamy Hollande. Nastepnie RFN znajdzie drogi zabezpieczenia swojego kapitalu tak jak koncem lat siedemdziesiatych, a gluptaki z ONZ przekonaja sie, ze ich obligacji nikt nie kupi i ze nie zdobeda realnego kapitalu na inwestycje i na realne zwalczanie bezrobocia. Pozostanie wiec nieoszczednym panstwom tylko drukowanie pustego pieniadza, a to doprowadzi do hiperinflacji i do zniszczenia znacznej czesci swiatowej gospodarki. No ale wtedy ONZ nie przyzna sie ani do swojej glupoty, ani tez nie przeprosi za spowodowanie trwalej biedy wielu naiwnych narodow - bo dokad USA jest jedynym supermocarstwem, to prawda pozostaje satelita Washington Post i co bardziej upolitycznionych filmow Hollywoodu.
  • ~beachcollector
    (2012-06-09 12:16)
    Jeszcze raz pytam, gdzie w tym tekscie jest napisane, ze Niemcy zniszcza swiat? No gdziei? Ci z ONZ pisza, ze moze nie trzeba az tak oszczedzac, ze lepiej dopuscic do wiekszych dlugow itd, itp. Ale gdzie jest napisane, ze Niemcy chca zniszczyc swiat? Redakcjo, czemu ma sluzyc takie napusczanie jednych na drugich? Zwiekszeniu nakladu, wejsc na strone - kosztem wzbudzania nienawisci???
  • ~Faktem jest ...
    (2012-06-08 16:38)
    Faktem jest, ze Kanclerz Merkel pozwolila na ratowanie krajow europejskich metodami MFW, metodami b. ostrymi, ktore Polacy doskonale znaja.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-08 16:26)
    ...a nie ...a wlasnie , ze nie...to jest pisowskie ONZ...dziady...a Angela jest nasza koleZanka co nie tuskomłoty ?...a nie...a nie...
  • ~hel61
    (2012-06-08 15:06)
    oszczędzać i płacić to tylko mają Polacy,bo w niemczech obywatelom żyje się dobrze,w Anglii też ,we Francji prezydent już obniżył wiek emerytalny ...a u nas podwyżki cen ,cięcia a dopiero przycisną naród po euro!!!
  • ~stefan
    (2012-06-08 15:32)
    kim ona jest że może narzucać innym krajom swoją wolę
  • ~lepszy sposób
    (2012-06-08 15:41)
    zamiast tych oszczędności przywrócić karę śmierci i zabijac złodziei przy korycie.
  • ~beachcollector
    (2012-06-08 15:43)
    Gdzie w tym tekscie ci z ONZ pisza, ze polityka gospodarcza Niemiec zniszczy swiat? Skad sie wzial ten tytul???
  • ~LAS
    (2012-06-08 15:44)
    Nareszcie światowi ekonomiści powiedzieli prawdę. Niemcy są używani przez globalnych bankierów do zniszczenia Europy. Niemcy przez swoje bezwzględne posłuszeństwo, egoizm, ateizm i brak logicznego myślenia gotowi są poświęcić dobro wszystkich Europejczyków tylko po to, żeby im było lepiej niż innym. Niestety ta nieuczciwa gra też i dla Niemców może mieć przykry finał.
  • ~dida56
    (2012-06-08 15:45)
    ONZ nie odkrył niczego nowego. Pytanie jaki jest cel Niemiec
  • ~aussie1inc
    (2012-06-08 16:22)
    "Eksperci finansowi" ONZ sa jeszcze glupsi od ekspertow od klimatu, czy ekspertow od czegos innego. ONZ po prostu nie ma szczescia do ekspertow, albo wybiera tylko takich, ktorzy wygraja w konkursie na najwieksze brednie.
    Zdaniem tych ekspertow jedynym lekarstwem na zbyt wysokie wydatki sa jeszcze wieksze wydatki. Ekspertow nie interesuje, ktote jeszcze wieksze pozyczki brdzie splacal, bo w koncu sa jeszcze bogaci, ktorym mozna zabrac. A jak zabraknie tych bogatych, to co? Tak daleko to eksperci nie siegaja, no bo po co?
  • ~aekielski
    (2012-06-12 11:29)
    Już nawet ONZ wciska nam kit. UE powinna przede wszystkim oprzeć się na euro i nie zadłużać w jakiejkolwiek innej walucie, szczególnie w dolarze.Dolar to waluta spekulacyjna.

Może zainteresować Cię też: