ONZ ostrzega: Polityka gospodarcza Niemiec zniszczy świat

| Aktualizacja:

Angela Merkel stara się narzucić Unii drakońskie oszczędności, jednak najnowszy raport ONZ nie zostawia złudzeń - gospodarcze pomysły Berlina całkowicie zrujnują światową gospodarkę. Dlatego też eksperci wzywają, by Europa skończyła z surowymi cięciami.

wróć do artykułu
  • ~palisrot
    (2012-06-08 17:16)
    ch ze szwabami
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-06-08 19:40)
    onz to wyjatkowe szuje ich opinia jest diabła warta tam tylko kasa sie liczy nie prawda
  • ~lis
    (2012-06-08 16:59)
    no to teflon bedzie na dzyndzlu dyndal
  • ~czy tam
    (2012-06-08 18:10)
    Ciekawe...bowiem ONI wszyscy są dziećmi NWO, wiec Merkel,Obama czy inny Putin to i tak wbrew pozorom działają wspólnie bo cel maja 1. NWO, jeden kraj,jeden obyczaj, jeden prezydent i 1 wiara !!! Bajki ?!!,to sami żyjecie w bajce...ale przebudzenie będzie bolało...
  • ~belkot
    (2012-06-08 17:32)
    Angela Merkel stara się narzucić Unii drakońskie oszczędności. Przecież to wielka bzdura. Pewne kraje już na rynku finansowym pieniędzy nie dostają - ale na to Merkel wpływu nie ma.
  • ~lolo
    (2012-06-08 17:38)
    wystarczy zlikwidowac raje podatkowe i dla firm i hipermarketow wprowadzic podatek obrotowy i jest dobrze. ale nikt tego nie robi. 100 najwiekszych polskich firm nie placi praktycznie w polsce podatku dochodowego -realnie ok 0,9 % cit.
  • ~Prawy
    (2012-06-08 17:54)
    Przepraszam, o jakich cięciach mowa?!?
  • ~jeremi
    (2012-06-08 17:58)
    miejmy nadzieję że zostanie sama z Donusiem i ze swoimi pomysłami ciocia Merkel
  • ~złosliwy
    (2012-06-08 20:40)
    Nawet w ONZ-ecie Jaro ma swoich pseudofachowców rodem z PIS-u?
  • ~andowc
    (2012-06-08 16:43)
    Wprowadzić "kontyngenty"."kartki" i inne "duperele" jak za Adolfa.H, (III wojna światowa),Wojciecha.J,Wiesława.G,(PRL) i innych "mądrali".
    Za duże "marnotrastwo" energii,żywności,itd...(produkują jak "niemądrzy" PO(srańce)- przychamować ten "wyścig" z "wolnością".
    Dzisiaj nic się nie "opłaca" (zbiór makulatury,butelek,słoików,suchego cheba dla "konia" itd...).
    Taką "gospodarkę" czeka "ruina" (nie pomoże ONZ,UE,USA,Chiny,Rosja itd...).
    Powywieszać "szubrawcow" (ekonomistów,polityków,itp.) dążących w "przepaść".
  • ~stefan
    (2012-06-08 21:21)
    merkozy umarł a z grobu wstała stara i brzydka Mery Putin
  • ~duch
    (2012-06-08 22:41)
    A panowie pejsaci kasę z rynku zabrali i siedzą w ukryciu czekając na jakąś zawieruchę aby w odpowiednim czasie znowu coś zagarnąć.Pan z wąsem w grobie się przewraca.
  • ~voiceinthedesert
    (2012-06-08 23:48)
    Od lat piszę, że dzisiejszy świat superkomputerów i Hobble teleskopów oddalony jest o miliony lat świetlnych od świata jaskiniowców. To wymaga rozwiązań ekonomicznych różniących się kosmicznie od ekonomii prymitywnych tamtych czasów, a nawet od ekonomii 100, 50, 10 lat wstecz! Zmiany nieuniknione następują dużo szybciej, niż pozwalają na to ekonomie narodów! Piszę na próżno. Kraje jak Niemcy jeszcze wierzą w ekonomię prymitywną, opartą na ucisku biedniejszych (Untermenschen).! Nie rozumieją, że dziś nie tylko potrzeby i populacje wzrastają, ale że wzrastają one nagle i nieproporcjonalnie do kapitałów istniejących! Ponieważ ludzie dziś, jak jaskiniowcy, muszą się odziać i pracować i jeść, potrzebują na to ogromne nowe kapitały, jakich Neandertalczyk nie potrzebowałł ... a nawet człowiek 10 lat wstecz, nie potrzebował! Zaproponowałem więc rozwiązanie proste, polegające na rekapitalizacji całego świata, która spowodowałaby nagły wzrost i postęp wszystkich narodów, gwarantując pełne zatrudnienie. Pisałem wiele artykułów na ten temat a Ameryce i w Europie. Na próżno! Widać, że kraje, cała ludzkość, nie chce postępu, woli pozostać w nędzy i niedorozwoju, jak jaskiniowcy!
  • ~voiceinthedesert
    (2012-06-08 23:49)
    Dlaczego mój komentarz znów zaginął?
  • ~krzysztof
    (2012-06-10 10:52)
    JAKAŚ PIERDOŁA CHCE ŻEBY WYDAWAĆ WIĘCEJ NIŻ SIĘ MA I NIE WAŻNE KTO BĘDZIE PÓŹNIEJ SPŁACAŁ DŁUGI BO ON W TYM CZASIE NA KRADNIE I NIE BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ MARTWIĆ.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-06-10 16:40)
    Jedyny europejski kraj i jeden z niewielu na swiecie ktory utrzymuje eksport na bardzo wysokim poziomie caly czas 1 miejsce na swiecie ostatnio Niemcy wyprzenily Chiny.Niemcy cechuje wysoka dyscyplina :Ten kraj dopracowal sie takiego systemu iz wszystie ciezkie roboty wykonuja obcokrajowcy ale kadra zarzadzajaca to w 98% Niemcy.Zarzadzajacych cechuje ogromna obowiazkowosc.Swietna organizacja i logistyka moga sprostac najwiekszym wyzwaniom.Tego boja sie inni drylu.dyscypliny i po prostu liczenia pieniedzy.
  • ~Euroland powinien...
    (2012-06-08 16:55)
    Euroland powinien sobie wprowadzic podatek liniowy i OFE, zlikwidowac podatek katastralny i od bogactwa, wyprzedac panstwowe firmy, ograniczyc naklady na zdrowie do 4% PKB i stac sie neokolonia chinska i amerykanska.
  • ~10danek
    (2012-06-08 16:42)
    Niemcy chyba udowodnili ze wiedza co mowia. Wystarczy spojrzec na stan ich gospodarki. jak narazie to wszyscy sie madrza a potem wyciagaja reke do Niemcow po pieniadze. Zobaczymy co wymysla teraz Franzuzi...
  • ~mili
    (2012-06-09 00:32)
    Skąd ONZ bierze tych swoich ekspertów? Pewnie zaplątali się tam fachowcy z Polski po Wyższych Szkołach Wesołego i Przyjemnego Studiowania. Zastanawiam się, kogo ci fachowcy zamierzają obrobić teraz? Pewnie masonów, cyklistów lub żydów. Z tego co wiem, to ci ostatni się nie dadzą, bo to Bóg dał im wszystkie pieniądze świata, a wszystkie goje mają im służyć jako te zwierzęta pociągowe - tak mówią rabini. Gojom pieniędzy nikt nie da. Dlatego Niemcy będą oszczędzać, bo wiedzą, że tych pieniędzy nie dostaną, a ONZ żyje złudzeniami.

    "Kto zbyt wiele wydaje to generuje długi". - Czy ci pożal się Boże ekonomiści od siedmiu boleści z ONZ o tym się nigdy nie uczyli? Czy stracili instynkt samozachowawczy? A może to są podpalacze i samobójcy?
  • ~Symulator
    (2012-06-08 16:22)
    Niemcy <3