Azoty w rękach Rosjan zagrożą łupkom? Eksperci ostrzegają

| Aktualizacja:

Eksperci ostrzegają przed sprzedażą polskiej chemii rosyjskim inwestorom. Ich zdaniem potencjalne przejęcie Azotów Tarnów przez grupę Acron niesie ze sobą wiele zagrożeń.

wróć do artykułu
  • ~pachoł
    (2012-05-30 08:58)
    wg Grada lepsi byliby katarczycy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-05-30 08:58)
    PREZIO-dupalin-stalin...wypowie wojne Rosji...juz lece kupic sukier i make jak to robila moja babcia w takich sytuacjach...
  • ~zelek_akuku
    (2012-05-30 09:03)
    Powiedzmy otwarcie poki polska rzadze trepy od okraglego stolu boje sie tam wrocic potworna korupcja ktorej gwarantem sa ludzie peo wczesniej aws i uwu zniszcza to panstwo i nie mam co do tego zadnych zludzeni nie mam rowniez zludzen ze dla tych ludzi liczy sie jedynie lewy pieniadz to ze grad nagle cos nadmienia oznacza jedynie ze wypadl z obiegu i moze nagle mowic prawde o calym tym szicie jak prawdziwy pisior
  • ~miaczynski
    (2012-05-30 09:06)
    Wystarczy niewielki kontrolowany przeciek z Moskwy o tym, że to Tusk zabiegał o rozdzielenie wizyt w Katyniu i prosił ruskich o pomoc w tej haniebnej grze, jaką rozpoczął z głową własnego państwa, by stać się zarówno politykiem, jak i człowiekiem skończonym. Donald zawiśniesz na latarni i to niekoniecznie za szyję.
  • ~putin
    (2012-05-30 09:07)
    to pewnie dlatego pod SMOLEŃSKIEM ZGINĘLI LUDZIE-odsunć tuska od władzy i rozliczyć !!!
  • ~POLKA
    (2012-05-30 09:27)
    TYPOWO PO POLSKU - WSZYSTKO, CO PRZYNOSI/MOŻE PRZYNOSIĆ ZYSKI NAJLEPIEJ SPRZEDAĆ, BO PO CO SIĘ STARAĆ, ROZWIJAĆ, INWESTOWAĆ... SZKODA SŁÓW!!!
  • ~KERAM-to ja
    (2012-05-30 09:30)
    Dokonuje sie wspolczesny rozbior Polski pod dyktando Tuska i PO!!
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatolki
    (2012-05-30 09:46)
    Dzięki Najukochańszemu Naszemu Panu Premierowi Oby Żył i Panował Wiecznie oraz jego dalekosiężnej wizji rozwoju POlskiej gospodarki znowu prezydent Putin poklepie nas po pleckach.
    Zapraszam na mój dzisiejszy wieczór autorski w HUNTER'S CLUB.
  • ~sandrzej
    (2012-05-30 09:49)
    No to nie można w ogóle sprzedawać nikomu, bo przecież może kupić Tarnów np. Jeet a następnie sprzedać Rosjanom, tak jak stacje benzynowe.
  • ~Mikay
    (2012-05-30 09:55)
    Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd za takie ohydne komentarzeniegodne prawdziwych Polaków.
  • ~siesiek
    (2012-05-30 10:00)
    co za rządy [piorytetowe zakłady, fabryki itd. powinne zostać nietykalne a nie s przedawane za granicę] dlatego jest w Polsce takie bezrobocie .
  • ~Wyborca AD2011
    (2012-05-30 10:08)
    To chyba już decydentów pod TRYBUNAŁ STANU ?

    Wszystko chcą sprzedawać !

    To już jest paranoja !
  • ~Paranoja i Sxhizofrenia czyli PiS
    (2012-05-30 10:11)
    głupota PiSdzielstwa przewyższa Himalaje , albo wolny rynek albo komuna , wy już kaczyści żeście wybrali.
  • ~imigrant
    (2012-05-30 10:24)
    Obecny rzad po malu i dyskretnie przygotowuje nas do tego ze bedziemy jeszcze jedna republika ruska.,a to dzieki POmatolom ,ktorzy wybrali obecnie rzadzacych.

    Madry Polak po szkodzie.A niech wam sie wody w d..e naleje i czekam jak bedziecie skamlac o podstawowy byt.
  • ~wizja
    (2012-05-30 10:30)
    Takich zakładów się nie sprzedaje.Ale POlszewikom chodzi tylko o kasę a nie o dobro Polski.
  • ~Polak już jest wyrobnikiem...
    (2012-05-30 10:32)
    za psi pieniądz w niemieckich, francuskich, angielskich i portugalskich marketach , niemieckich, włoskich , szwedzkich i koreańskich montowniach oraz hiszpańskich, włoskich, holenderskich, niemieckich, nordyckich, francuskich i innych niepolskich bankach.
    Rządząca zbieranina styropianowych cwaniaków , którzy nigdy żadnej konkretnej pracy nie wykonywali teraz zaprzeda nas ruskim a PKB będzie tworzyć pseudowaloryzacją okradając emerytów.

    POlak POtrafi - w wielkim stylu zostać z tyłu !
  • ~Tarnowiak od 6 pokolen
    (2012-05-30 10:39)
    przeciez tak robia wszystkie firmy w kapitalistycznym swiecie. Szwajcarskie koncerny farmaceutyczne wykupuja mniejsze amerykanskie by stworzyc sobie lepsze wejscie na rynek i zdlawic konkurencje... To jest Polska wolnym rynkiem czy nie? Szejki tez wykupywaly kiedys Daimlera, a Kadafii firmy wloskie... O co chodzi? Jest wolny rynek czy nie? Jest Rosja czlonkiem WTO czy nie?
  • ~pytam
    (2012-05-30 10:39)
    Po co sprzedawać firmy przynoszące zyski? Sprzedaje się tylko raz, a co potem, gdy pieniądze rozejdą się na odprawy i podwyżki dla wierchuszki?
  • ~daw
    (2012-05-30 10:57)
    Ja tez chce kupowac gaz ze zrodel lokalnych , bo na ten ruski juz nie mam pieniedzy . Pytanie do PGNIG - jak to zrobic ???
  • ~zib
    (2012-05-30 11:02)
    To tylko kwestis prowizji dla waldka i donka.