Firmy idą na wojnę z rządem. Stawką są miliardy złotych

Firmy zgłaszają coraz poważniejsze roszczenia. Budowniczy dróg żądają 3 mld zł. Podwykonawcy na Stadionie Narodowym – 100 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~obieżyświat
    (2012-03-23 07:39)
    Gdzie ta duma Tusk.owa i jego nieudaczników. Za co ukradli premie bo wobec zaistniałych faktów to zwykła kradzież.Okradli firmy i robotników ,a sobie z tych pieniędzy przyznali premie.Najpierw złodzieje wypłaćcie ludziom a POtem dzielcie się łupem.
  • ~a5
    (2012-03-23 07:50)
    Kierownictwu -dać jeszcze większe premie.
  • ~juras
    (2012-03-23 08:10)
    To jest zwykla nasza polska specjalnosc;nakrecic,oszukac aby wygrac przetarg a pozniej sie zobaczy.Teraz do rzadu' dawaj" pieniadze bo nie mamy czym placic robotnikom,niech placa z tego co ukradli, tak to sie nazywa,z takich to powodow nie wygrywamy konkurencji z zachodnimi firmami; zlodziejstwo i kretactwo to jest nasz znak firmowy.
  • ~bolek
    (2012-03-23 08:30)
    Następny przekręt o którym dawno mówiono tylko dziennikarze śledczy z GW nie zdążyli napisać bo zajmują się 6 rok Kaczyńskim dlatego takie numery pod stołem może robić ekipa Tuska
  • ~zgadza sie
    (2012-03-23 08:44)
    zgadzam się...zajmują się Kaczyńskim
  • ~kajot551
    (2012-03-23 08:51)
    OKRADANIE i OSZUKIWANIE to STANDARTY tego RZADU
  • ~ANTY pis! ANTY peło!
    (2012-03-23 08:54)
    WYWALIĆ CAŁĄ BANDĘ 4!
  • ~Dziadek Romek.
    (2012-03-23 08:57)
    PAŃSTWOWE = SZAJSOWE. Takich jaj nie ma na prywatnych budowach. Dodać do tego przekręt z dowodami osobistymi i e-biurami podawczymi. Komuna upadła, bo przywaliły ją państwowe przedsiębiorstwa. Po upadku komuny sprywatyzowano jedynie handel. To skuteczność Balcerowicza z Wałęsą. Od 1993 roku - zero prywatyzacji. We wszystkich spółkach i przedsięwzięciach (sprywatyzowanych pozornie) - mamy państwowe rady nadzorcze. W każdej - ORLEN-ie, KGHM i w naszej gminnnej oczyszczalni ścieków. Nie piszcie tutaj komentatorzy, słów z PO. Piszcie o państwie. Wszak takie "myki" mają już blisko ćwiećwieku (od 1989 r). Dotyczy wszystkich rządów.
  • ~uBERaLLES
    (2012-03-23 08:57)
    Polnische Wirtschaft w w sowjej najlepszej fazie, po polsku: TOTANY BURDEL.
  • ~bonzo
    (2012-03-23 09:21)
    "Co prawda Stadion Narodowy jest oddany do użytku , ale wymaga jeszcze prac związanych z dostosowaniem do EURO 2012" .
    To stadion budowany za ciężkie pieniądze , specjalnie na tę imprezę trzeba jeszcze do niej "dostosowywać" ? Niesłychane !
    A może by tak dziennikarze [ również z dziennika pl. ] zamiast ciągle bluzgać na PIS i pana Kaczyńskiego , dowiedzieli się ile nas to dostosowanie będzie kosztowało , i przedstawili to społeczeństwu ?
    Śmiało panowie i panie !
    Czy może boicie się wylecieć z roboty ?
  • ~Będzie gorzej
    (2012-03-23 09:32)
    Przyzwolenie na korupcję, łapownictwo, nepotyzm było? Było. "Niech się dorabiają, ale może ja też się załapię". Tusk z PO nie pojawił się znikąd, pomimo wielu sygnałów ostrzegawczych ludzie sami ich POWTÓRNIE! wybrali. Jak ktoś nie kieruje się rozumem, uczciwością i zdrowym rozsądkiem to jest biedny. Biedny, bo głupi. Nie ma sensu mówić "a nie mówiłem", bo w tym przypadku to gorzkie zwycięstwo i raczej wolałbym być w błędzie, ale logika jest nieubłagana i wiara nic tu nie pomoże. Prostych zasad uczciwości nie da się naginać tak samo jak praw fizyki.
  • ~Chłop w szoku
    (2012-03-23 09:47)
    bonzo- tu nie chodzi o to,że dziennikarze boją się wylecieć z roboty. Tu chodzi o to, że PO doszła już do takiego momentu, że dziennikarze mają tyle roboty, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Zwykła afera na parę milionów już nikogo nie szokuje, nikt się tym nie będzie ekscytował.
  • ~bonzo
    (2012-03-23 10:38)
    re Chłop w szoku
    Nie zgadzam się z tobą . Problem z naszymi mediami POlega na tym że dziennikarze doskonale wiedzą w co ręce włożyć , a w co nie wkładać . I wcale nie muszą im tego wskazywać ich panowie-właściciele-nadredaktorzy . Tu działa taka istna autocenzura , bo te dziewczynki i chłoptasie -uważający się za dziennikarzy- są doskonale wytresowani że pisanie o czymś POpłaca , a o czymś innym nie . Pomijam już zwyczajną tęPOtę , niedouczenie i aż nadto widoczną POmrocznosć niektórych z nich .
    Oczywiście masz prawo mieć inny pogląd . Pozdrawiam .
  • ~Rf.
    (2012-03-23 10:46)
    Gdzie ten JERZY URBAN onnie moze cos wymyslec dla dobra tego kraju z pozycji SIEDZACEJ.Bo mister Mich to jakis neptyk.
  • ~lolo
    (2012-03-23 13:15)
    Wszystkiemu winny jest PIS

Może zainteresować Cię też: