Masz kontakty w telefonie? Zapłacisz 200 tys. kary

| Aktualizacja:

Lista firmowych kontaktów w telefonie to dane osobowe i trzeba ją zgłosić do GIODO. Kto tego nie zrobi zapłaci karę. Nawet 200 tysięcy złotych - informuje "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~boszup
    (2011-10-06 10:45)
    Polska to dziwna kraj :)
  • ~patrząc z boku
    (2011-10-06 10:58)
    Życie w oparach absurdu. Każdy dział marketingu w szanującej się firmie ma bazy danych klientów, potencjalnych klientów, uśpionych klientów itd. Te bazy danych to zasoby firmy i mają wymierną wartość przy wycenie firmy. W badania opinii klientów danej firmy często ładuje się niezłą kasę a przekazanie takiej listy firmie konkurencyjnej to przetępstwo. W GIODO ktoś chyba zwariował.
  • ~Adam
    (2011-10-06 10:59)
    Głupi tytuł - nie nawiązuje do treści.
  • ~udi
    (2011-10-06 11:12)
    Polska to dziki kraj. W USA książka telefoniczna z ilością danych o abonentach jaka w Polsce jest nielegalna to codzienność.
  • ~biurokracja
    (2011-10-06 11:12)
    Czym te nasze urzędasy się zajmują! Najgorzej że za nasze pieniądze.
  • ~observ
    (2011-10-06 11:13)
    9 października trzeba gonić tych durni od władzy bo robią nam tu drugą Białoruś.
  • ~hłehłe
    (2011-10-06 11:15)
    Mało powiedziane: "dziwna kraj"! Właśnie doszliśmy do Ściany Absurdu!
  • ~tommy
    (2011-10-06 11:16)
    Nie po to Tusk stworzyl taka armie urzednikow, zeby nie mieli teraz co robic. Ktos kiedys madrze powiedzial, ze problemem nie jest placenie pensji urzedasom, tylko to, ze oni codziennie ida do pracy i musza cos wymyslac, by pokazac swoja przydatnosc. I to jest przerazajace.
  • ~diegott
    (2011-10-06 11:22)
    a firmy są osobami ? to nowe - lista kontaktów to spis kontrahentów
  • ~hehe
    (2011-10-06 12:50)
    adwokaci i radcy znów ponad prawem!! zacznijcie myśleć sieroty postkomunistycze
  • ~cdn
    (2011-10-06 14:24)
    Jeśli Bezpieka komuś padła na łeb, to jest to nieuleczalne!
  • ~ziut
    (2011-10-06 16:18)
    Niech PO kończy bo nic nie wychodzi nieudacznikom i nierobom !! Ciągłe POprawki do nowych ustaw to niechlujstwo PO !!!
  • ~StJ
    (2011-10-06 16:45)
    Kolejna głuPOta Tuskowców!1 Kolejny przykład paraliżowania drobnej przedsiębiorczości!! W dobie kryzysu to SABOTAŻ!! Jeżeli np. jakiś handlowiec ma namiary na swoich dostawców, to w każdej chwili może być POciagnięty przez urzedasów za jaja!! Głupi kraj głupie przepisy!! Gdybym miał takie możliwości to już dawno uciekbym z tego wychodka rządzonego przez mafijny UKŁAD!! Jeżeli POtrafili "zrobić koło pióra" takiemu Klusce to drobnego szaraka może UBecja kiedy chce i jak chce wdaptać w błoto!!

    Pan Roman Kluska nie był z UKŁADU!!
    Układ POwiedział mu spieprzaj dziadu
    Teraz INFORMATYK Kluska
    Kozy doi i groch łuska!!!
  • ~z politowaniem
    (2011-10-06 22:59)
    GIODO działa od 1998 roku (już IV kadencja). Odczepcie się więc od PO
  • ~qwa
    (2011-10-07 09:27)
    Pocalujcie mnie w d...
  • ~xxx
    (2011-10-07 13:13)
    To jest debilny artykuł. Pmieszali wszytko :)

Może zainteresować Cię też: