Wyspiarze pokochali Kubusia i samochody z Polski

| Aktualizacja:

Sektor przemysłowy krajów UE zwalnia. To odbije się na wynikach polskich eksporterów. Na razie nie panikują: stawiają na przeczekanie i nowe rynki. "Polską Nokią jest tu Kubuś, Tymbark czy Hortex" - mówi Michael Dembinski z Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej.

wróć do artykułu
  • ~zgorszony poziomem
    (2011-09-27 13:25)
    az cmokaja???
    coraz ambitniejsze tytuly widze.. zenada!!
  • ~Polską Nokią jest tu Kubuś
    (2011-09-27 13:42)
    "Polską Nokią jest tu Kubuś, Tymbark czy Hortex" -


    A ten Kubuś to Kubuś Fatalista, czy Kubuś Puchatek?
  • ~Z cmokania to kasy nie ma
    (2011-09-27 13:46)
    Brytyjczycy aż cmokają z zachwytu. Oto polski hit na Wyspach

    Może niech nie cmokają, tylko nich kupują i korzystają, bo z cmokania to kasy nie ma.
  • ~ZIG ZAG
    (2011-09-27 13:57)
    Trala,,, lala - Kubisie i Tymbarki KUPUJA WYLACZNIE POLACY, KTORZY OSIEDLI TU MAJAC DOSYC TUSKOWEGO 'RAJU'!
  • ~Brytyjczycy cmokaja z zachwytu
    (2011-09-27 14:05)
    Brytyjczycy az cmokaja z zachwytu ze Polacy zjedli im wszystkie labedzie i karpie ze stawow miejskich i kradna uzywane samochody, z ktorymi Brytyjczycy nie wiedza co zrobic.
  • ~pamiętliwy
    (2011-09-27 14:27)
    takie bzdury,kubusie i inne polskie wiktuały kupują POLACY,wygnani za chlebem przez Tuska z raju na zielonej wyspie.Po prostu polskie produkty są tańsze i nie od rzeczy jest tu przyzwyczajenie wyniesione z kraju.
  • ~rychu
    (2011-09-27 15:34)
    nikt nie uwzglednia w tych opiniach "taniego zlotego" !!! z nisko stojaca zlotowka polskie towary beda super konkurencyjne cenowo i to bedzie po raz kolejny wielki polski sukces !!!
  • ~JKL
    (2011-09-27 15:46)
    Polski niewolnik - zwierzę pociągowe z licencjatem, magisterium i doktoratem. To jest prawdziwy polski hit eksportowy.
  • ~baba z prowincji
    (2011-09-27 18:40)
    No to co, że Kubusia kupują tylko Polacy, ważne że płacą obcą walutą. A swoją drogą nie ma chyba drugiej nacji poza Polakami, która z taką zaciętością tępiłaby każdy sukces i z lubością siała defetyzm.
  • ~baba z prowincji
    (2011-09-27 18:46)
    Komu mój wpis nie pasował do tego powszechnego biadolenia, że po kilku sekundach zniknął? - Czyżby dlatego, że był zbyt optymistyczny?
  • ~Marian
    (2011-09-27 21:46)
    Nokia vs sok

    To pokazuję jak zacofanym krajem jest Polska Poziom know how, technologii, jak i zysk z telefonu komórkowego w porównaniu z woda, cukrem i ekstraktem owocowym wymieszanym w maszynach z importu i zapakowanym w kartoniki na licencji.
  • ~Polak
    (2011-09-28 10:39)
    baba z prowincji2011-09-27 18:40 -słusznie piszesz .To nie są Polacy , oni tylko po Polsku piszą !Tak robili zaborcy i tak robią wrogoweie wszystkiego co jest dobre w nas Polakach .
  • ~bobuś
    (2011-10-06 13:44)
    KUBUŚ CZY PIKUŚ?

Może zainteresować Cię też: