Jeden z najbogatszych ludzi świata szuka u nas gazu. Żeby tylko on...

| Aktualizacja:

Co trzecia koncesja na poszukiwanie niekonwencjonalnego gazu w Polsce ma bardzo skomplikowaną strukturę właścicielską. Naszymi łupkami interesują się m.in. niemieccy, austriaccy, a nawet japońscy partnerzy biznesowi Gazpromu.

wróć do artykułu
  • ~oko
    (2011-09-27 07:09)
    W tytule artykułu błąd!!!
  • ~Wujek dobra rada
    (2011-09-27 07:21)
    Trzymac ich na wyciagniecie kija od Polski.
  • ~zenek kaszebe
    (2011-09-27 07:25)
    ALE BYK. I WY JESTESCIE POLAKAMI. PISMAKI DO SZKOLY A TYTUL POPRAWIC NATYCHMIAST. POLSCE Z DUZEJ LITERY MATOLY.
  • ~KERI
    (2011-09-27 07:46)
    Jakie inteligentne niedouczeni pismaki to napisały. A swoją drogą nic o temacie kosztów koncesji. Tam jest jeszcze większe zdziwienie. Możemy mieć gaz ale będziemy go w Polsce (tak się pisze) kupować od zagranicznych przedsiębiorstw. To tak jakby banki Szwajcarii należały do Grenlandii.
  • ~FARGO
    (2011-09-27 07:48)
    polska z małej Dutschland z dużej, pewnie tak już będzie widząc te koncesje
  • ~w polsce
    (2011-09-27 07:53)
    Jaki polak (autor) taki tytuł!!!
  • ~fgh
    (2011-09-27 08:00)
    Chcesz byc sluga ruska glosuj na tuska
  • ~jolc
    (2011-09-27 08:05)
    Tusk sprzedał za lapówki cały gaz
  • ~któś
    (2011-09-27 08:10)
    Coś mi się zdaje, że Polska nie będzie niezależna od gazu. Pewien jestem, że Tusku po raz kolejny KŁAMAŁ.
    Korwin-Mikke miał rację mówiąc niedawno w radiowej Trójce, ze to BAŁWAN.
  • ~gucio
    (2011-09-27 08:14)
    No to po nas.
  • ~Karol
    (2011-09-27 08:22)
    Ten gaz jednak jest ! Będziemy go sprzedawać Ukrainie i Białorusi (Litwie nie, bo to nasi wrogowie, nie kupują w Mongolii). Spory między PO i PiS nie mają znaczenia. To socjaliści, których odsuniemy do władzy ! Zbudujemy w końcu kapitalizm - wolny rynek i ochronę własności prywatnej ! Szpiegów mongolskich odsuniemy od władzy. Rządzić będą ludzie dotrzymujący słowa i mądrzy (skąd ich wziąć, chyba z kosmosu ?). Pokonamy Mongolię i zemścimy się za rozbiory i Katyń (tego nigdy i tak im nie darujemy). Warto pomarzyć, mamy szansę !
  • ~fifi
    (2011-09-27 08:32)
    tytuł bronek pisał?
  • ~wini
    (2011-09-27 09:08)
    kochani polaczkowie-czy nie jest bez roznicy kto nas na(szkodliwych dla srodowiska)lupkach w-rucha?! juz teraz widac ,ze rzad polski nie kontroluje(nie zabezpiecza wiekszosci zyskow) pakietow lizencyjnych!.czy nie powinien to byc skarb narodowy?czy was bardziej zadowala zlodziej amerykanski(moze zielona karta dla rodzin rzadzacych) niz rosyjski?obudzimy sie jak zwykle z reka w nocniku.
  • ~PROSTO W OCZY
    (2011-09-27 09:12)
    Kiedyś był w TV taki reportaż w jednym z krajów afrykańskich są kopalnie diamentów ogrodzone drutami kolczastymi wokoło ochroniarze z bronią ,Kopalnie należą do amerykańskich koncernów a poza drutami głodujący tubylcy masowo umierający z głodu i braku wody .Tak będzie i u nas z gazem .Polacy z tego dostaną wielkie G ,napasie się tylko elita a reszta będzie grzebać po śmietnikach .Chcieliście kapitalizm to go macie .Są jeszcze głupki wierzące w kapitalizm ale jest ich coraz mniej
  • ~gosc
    (2011-09-27 10:26)
    Ruscy poprzez innych klada lape,tylko moze nas uratowac zmiana obecnego rzadu od dziadostwa.
  • ~obserwator
    (2011-09-27 10:49)
    A gdzie było ABW ??? Zabrakło Kamińskiego - teraz wiadomo dlaczego MUSIAŁ być zdymisjonowany !!!
  • ~Bruzda
    (2011-09-27 18:36)
    POLSKA TO NAWET NIE JEST RUSKO-NIEMIECKIE KONDOMINIUM!

    POLSKA TO JEST MIEDZYNARODOW KOLONIA MIEDZYNARODOWKI!

    TAKI SOWCHOZOWY FOLWARTK!!!
  • ~Bruzda
    (2011-09-27 19:36)
    POLSKA TO NAWET NIE JEST RUSKO-NIEMIECKIE KONDOMINIUM!

    POLSKA TO JEST MIEDZYNARODOW KOLONIA MIEDZYNARODOWKI!

    TAKI SOWCHOZOWY FOLWARTK!!!
  • ~czujnik
    (2011-09-27 20:28)
    oby nas nie wydmucha takł jak Bank Angli,zostanie tylko smród po wszystkim.
  • ~Lenin
    (2011-09-27 20:40)
    wini2011-09-27 09:08

    kochani polaczkowie-czy nie jest bez roznicy kto nas na(szkodliwych dla srodowiska)lupkach w-rucha?! juz teraz widac ,ze rzad polski nie kontroluje(nie zabezpiecza wiekszosci zyskow) pakietow lizencyjnych!.czy nie powinien to byc skarb narodowy?czy was bardziej zadowala zlodziej amerykanski(moze zielona karta dla rodzin rzadzacych) niz rosyjski?obudzimy sie jak zwykle z reka w nocniku.


    ~PROSTO W OCZY2011-09-27 09:12

    Kiedyś był w TV taki reportaż w jednym z krajów afrykańskich są kopalnie diamentów ogrodzone drutami kolczastymi wokoło ochroniarze z bronią ,Kopalnie należą do amerykańskich koncernów a poza drutami głodujący tubylcy masowo umierający z głodu i braku wody .Tak będzie i u nas z gazem .Polacy z tego dostaną wielkie G ,napasie się tylko elita a reszta będzie grzebać po śmietnikach .Chcieliście kapitalizm to go macie .Są jeszcze głupki wierzące w kapitalizm ale jest ich coraz mniej


    To bardzo ciekawe wpisy!


    Hmmm!
    Podobno kapitalizmu wam sie zachcialo?
    Socjalizm wam sie nie podobal?
    Bo nie bylo wolnosci slowa?
    No i co wam teraz z tej wolnosci, skoro - tak naprawde - teraz nie wiecie, co powiedziec, i nie macie komu?
    No i "komuchy" byly podobno bardzo niedobre? Po prostu szuje?
    Podobno byly nawet protesty, strajki, bunty i demonstracje!
    Nawet podobno byly aresztowania, internowania i ofiary w ludziach?
    Jeden podobno nawet przeskoczyl przez plot, a wy podobno biliscie brawo?
    A potem on podobno pokazal wam gest takiego innego faceta, co tez niezle skakal?

    Moze tego drugiego trzeba bylo wybrac na prezydenta? Podobno nieglupi!

    Czy jeszcze to pamietacie?
    No i podobno w koncu osiagneliscie swoj wymarzony cel?

    Cel!
    PAL!
    SECAM!

    Hmmm! Coz ja moge powiedziec?
    Mnie to juz teraz naprawde malo obchodzi!
    Przesylam pozdrowienia z Poronina!

Może zainteresować Cię też: