Kurtyna opadła! To Rosjanie szukają w Polsce gazu z łupków

| Aktualizacja:

Co piąta koncesja na poszukiwanie w Polsce gazu łupkowego jest w rękach rosyjskich firm. Zdobyły je, przejmując spółki mające pozwolenia.

wróć do artykułu
  • ~a
    (2011-09-22 09:37)
    dobry sposób na biznes. Założyć firmę, kupić koncesję za 500k na poszukiwanie gazu w dowolnym miejscu (np. bez większych perspektyw) a następnie spylić firmę z koncesją za 5 mln PLN Gazpromowi. Co wy na to?
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-22 09:44)
    PO prostu cudownie !!! Tak, jak bym to przewidział kilka dni temu, kolejna mega wpadka tego rządu. Żenada !!!
  • ~kasia London
    (2011-09-22 09:47)
    wole zeby Rosjanie zarzondzali gazedm i lupkami niz nasze MOHERYYYYY
  • ~Hanka
    (2011-09-22 09:49)
    Nie tylko przy badaniu katastrofy Smoleńskiej ulegliśmy Rosji. Oto następny dowód na to, że Kaczyński ma rację. Przed Putinem już nawet nie klękamy tylko lezymy plackiem. Ile jeszcze jest takich spraw o których Tusk i Rząd nam nie mówi. Najwyzszy czas aby żeby Polska była Polską. Tak może tylko się stać 09.10.11 usuwając PO ze sceny politycznej. Niech PiS wygra większością aby nie potrzebiwała koalicjanta.
  • ~rydz
    (2011-09-22 09:51)
    Od dawna było już wiadomo, że Polska pod rządami Tuska, rezydenta i PO-bolszewii jest kondominium rusko- niemieckim. Większość jednak chyba jeszcze nie przejrzała.
  • ~todd
    (2011-09-22 09:53)
    a czego sPOdziewaliście się PO Matole co POsłusznie zalega jako POdnóżek POd nogami Putina ???
  • ~G-no mnie to obchodzi
    (2011-09-22 09:55)
    Donald 9-tego podziekujemy Tobie za to
  • ~mau
    (2011-09-22 09:55)
    To już nie wpadka, a świadome działanie na szkodę Państwa i interesu narodowego
  • ~G-no mnie to obchodzi
    (2011-09-22 09:57)
    Sprzedaj też nie tylko Lotos ale i Orlen Ruskim Polacy nie zaslugują na własne rafinerie, przecież nie wiedzą na kogo glosować
  • ~Anfisa Dołgoruka
    (2011-09-22 09:57)
    Cała ta Polska z jej antyrosyjkimi fobiami wyglada jak wycieta z komiksu. Najlepszy przykład to Możejki. Polacy na głowie stanęli aby nie kupili tej rafinerii Rosjanie, którzy dostarczali tam ropę rurociagiem i kupili ja sami /wielki sukces PiS!/. Rurociag wiec się popsuł i Orlen i teraz dopłaca do Możejek gigantyczne sumy. Sprzedac rafinerii sie nie da bo bez ropy z rurociagu to nie jest interes. Kupic wiec Możejki moga tylko Rosjanie a tym Polacy nie sprzedadzą i kółko sie zamyka.
  • ~kasienka----asienka
    (2011-09-22 09:58)
    Tusck PRECZ!
  • ~Możejki
    (2011-09-22 10:00)
    A CO Z MILIARDAMI ZŁOTYCH PODATNIKÓW KTÓRE BRACIA KACZYŃSCY ZMARNOWALI NA Możejkach?
  • ~007
    (2011-09-22 10:01)
    Teraz wiadomo dlaczego tusk donald i komorowski bronisław wepchneli nam tą ustawę o ochronie danych po.ufnych. Po 9 października zatrzęsie sie na zielonej granicy od uchodzącej V Kokumny, która stoi na strazy Kondominium. Ciekawe gdzie po.dąży "matoł" z "brunkiem"?
  • ~STAN
    (2011-09-22 10:01)
    TO WINA RZADU TUSKA I JEGO SŁUŻB SPECJALNYCH .
  • ~-
    (2011-09-22 10:02)
    Jeszcze chcą ograniczać dostęp do informacji publicznej. Gdzie ja żyję?
  • ~tg6
    (2011-09-22 10:03)
    pomatoły wybudują jeszcze fukushime 3 na pomorzu i gratis dorzucą ruskim poligon atomowy
  • ~bydłoszewski
    (2011-09-22 10:09)
    9 PAŹDZIERNIKA WYRZUĆ DONKA DO SMIETNIKA
  • ~JECZENIE TESCIOWEJ PO LUPKACH
    (2011-09-22 10:13)
    WCZORAJ NAKOPALEM TYCH LUPKOW I DDALEM TESCIOWEJ ZEBY MI JAKIS OBIAD UGOTOWALA, BO MOJA KOBIETA JE W MCDONALDZIE. WSADZILA TE LUPKI DO KUCHNI, PODPALILA I NIC SIE NIE ZACZELO PALIC. W ZWIAZKU Z TYM ZE SIE NIE PALILO, WYPILSIMY Z TESCIOWA FLASZKE WODKI, I TO NAS ROZGRZALO. POREM TESCIOWA POSZLA DO SASIADA, KTORY JEST ROSJANINEM, I TEN PRZEZ CALA NOC UDAWADNIAL MOJEJ TESCIOWEJ, ZE LUPKI NIE MAJA GAZU, A ONA TYLKO JECZALA.
  • ~hmm
    (2011-09-22 10:13)
    zaskakujące tuż po zakupie Możejek w 2006 r. rozpada się koalicja Pis (2007r)
    Moim zdaniem powinny przyjrzeć się temu organa sprawiedliwości w Polsce. Gdyby to była ukraina to jak Tymoszenko J. Kaczyński siedział w więzieniu za zmarnowanie fortuny Polaków!
  • ~wtorek już PO
    (2011-09-22 10:14)
    Dyżurny osioł rządowy za beczeł,A CO Z 240MLD.NASZYCH EMERYTUR o to się zapytaj pajacu.

Może zainteresować Cię też: