Wielki bank chwali Polskę: Najszybciej podniesie się po kryzysie

| Aktualizacja:

Kryzys strefy euro ciągnie w dół także państwa, które wspólnej waluty nie mają. Jednak, gdy tylko uda się zażegnać europejski pożar to, zdaniem analityków wielkiego banku, polska gospodarka odbije się najprędzej w Europie.

wróć do artykułu
  • ~alojz
    (2011-09-20 13:17)
    Rynek wewnętrzny napędzany płacami na poziomie 300 euro miesięcznie.

    PRowe przedwyborcze brednie.
  • ~Grex
    (2011-09-20 13:22)
    Jak się jest matołem, to się tyle zarabia, bo jak mówi przysłowie "jak się nie chciało nosić teczki, to trzeba nosić beleczki". I to niekoniecznie za dobre pieniądze...
  • ~eee
    (2011-09-20 13:26)
    Bank of America Merrill Lynch - to Ci co wywołali światowy kryzys?
  • ~bez
    (2011-09-20 14:20)
    Jaki kryzys? Na zielonej wyspie?
  • ~Moze i niskie płace...ale Galerie pełne kupujacych
    (2011-09-20 14:23)
    A w Niemczech, Austrii same staruchy ...I sklepy świecą pustkami mimo że ceny niższe niż w Polsce.
  • ~KRYTYK
    (2011-09-20 14:33)
    TO SMIECHU WARTE! NAJPIERW PRZYJDZIE NASTEPNY ETAP KRYZYSU ... A POTEM BIEDA NA CALEGO ... LADNE MI TO MA BYC "PODNIESIENIE SIE Z KRYZYSU".
  • ~Tomek z W-wy
    (2011-09-20 15:23)
    Jak widac z zamieszczonych tu wpisow, Prawym i Sprwiedliwym JUZ watroby lasuja sie ze zlosci. Co bedzie,kiedy te przepowiednie sie zrealizuja???
  • ~kiedy bum bum uderzy wklechy
    (2011-09-20 17:49)
    bum bum wielki wybuch coraz blizej zchn zbliiza sie kolonzatorzy byli w kryzysie
  • ~Bob
    (2011-09-20 18:21)
    Moze bylaby to prawda gdyby POLACY ROZUMIELI PODSTAWY EKONOMII ! 90% piszacych komentarze udowadnia ze o ekonomii nie ma bladego pojecia.
  • ~Robnad
    (2011-09-20 20:56)
    ""Naszą odpowiedzią jest Polska, która w dłuższym okresie oferuje stosunkowo najlepszą perspektywę wzrostu napędzaną przez rynek wewnętrzny" - zaznacza komentarz."

    ciekawe,zwłaszcza widząc jak w szybkim tempie poszerza się strefa prawdziwego ubóstwa..chyba ,że lud wyznaje zasadę :jutro choćby potop,albo POkemony wierzą w cuda Tuska.głupio tak PO latach totalnego ogłupiania przyznać się do kretynizmu nabytego, dzięki stadu POżytecznych POlitruków zwanych eufemistycznie dziennikarzami.
  • ~bezrobotny
    (2011-09-21 09:16)
    Tak bedzie, jesli polska sila robocza jeszcze przez kilka lat bedzie potulnie akceptowac najnizsze w UE zarobki.
  • ~zachar
    (2011-09-21 19:19)
    Z kilkoma podwyzkami cen na pewno, a po portfelach dostaniemy my sami, juz teraz warto wiec planowac inwestycje aby nie odczuc tego zbyt bolesnie
  • ~kalina
    (2011-09-21 21:20)
    tylko jak tu inwestowac jak sie czlowiek nie zna w ogole?
  • ~Radek
    (2011-09-21 23:19)
    Miejmy nadzieję ze będzie coraz lepiej. Trzeba mieć teraz głowę na karku i odkładać każdy grosz. Dzięki openowi moje oszczędności rosną systematycznie. Nawet gdy przydarzy się gorszy okres to można wtedy z nich żyć.
  • ~marysia
    (2011-09-23 19:17)
    kryzys kryzysem ale ja che dostac kredyt mieszkaniowy ktory bak oferuje ciekawe oferty bez ukrytych haczykow???
  • ~kasia
    (2011-09-26 15:21)
    kryzys kryzysem czy jest czy go nie ma latwo nie jest calyczas podnosza jak nie cene paliwa to znowu zywnosci nic nie pozostaje jak tylko posiadac jakos lokate by zabezpieczyc sie jakosc na przyszlosc
  • ~PARIAS
    (2011-09-29 17:10)
    KAZDA WLADZA DOBRZE WIE ,ZE POLAK WSZYSTKO WYTRZYMA. MATO W GENACH;UPOKRZENIE ,BIEDE, PONIZENIE,KOLEJKI,WYSOKIE BEZROBOCIE, NIEDOZYWIENIE,ZAPASC KULTURALNO OSWIATOWA, BRAK DOSTEPU DO LEKARRZY,NIEMOZNOSC WY KSZTALCENIA I BEZ UKLADU OTRZYMANIA PRACY DLA SIEBIE I SWOICH DZIECI, MA NATOMIAST EWENTUALNIE PEWNA 12 GOZINNA PRACE, Z WYPLATA NIE WIADOMO KIEDY NA SMIECIOWA UMOWE .ISTNY RAJ NA ZIELONEJ WYSPIE.

Może zainteresować Cię też: