Oni kupią sklepy "Biedronki"

| Aktualizacja:

Spółka Auragenix, holenderski holding i inwestor zarządzający nieruchomościami, podpisał z poznańskim developerem firmą Switalski & Sons SA umowę na kupno 14 nowych oraz już istniejących sklepów sieci Biedronka – informuje Puls Biznesu, powołując się na serwis marketwatch.com.

wróć do artykułu
  • ~znowu pisdzielstwo o IQ>50
    (2011-09-14 13:55)
    robi szum na forum.
  • ~re ciekawy
    (2011-09-14 13:57)
    skąd się biorą takie matoły jak ty ? Z PiS'u ?
  • ~wiedzący
    (2011-09-14 14:31)
    Barany , prześledzcie losy tj.po kolei jak powstała Biedronka.
    To Poska firma Świtalskiego która wywineła numer i zarejestrowała się w Portugalii podstawiając fikcyjnego właściciela.
  • ~ptok
    (2011-09-14 14:24)
    Co to za brednie? Świtalski jest właścicielem Żabki , a nie Biedronki.
  • ~Panie kucharz jeśli używa Pan
    (2011-09-14 14:18)
    języków obcych w swoich wypowiedziach to proszę o szacunek dla nich.
  • ~RE CIEKAWY
    (2011-09-14 14:14)
    PODEJRZEWAM,ŻE ILOŚĆ TWOICH SZARYCH KOMÓREK MOŻNA POLICZYĆ
    NA PALCACH JEDNEJ RĘKI.
  • ~kucharz
    (2011-09-14 13:57)
    Cudowny sposób , na robienie w Polsce złotych Interesów !!! Ale , ta specialite a"la maison , wymaga także innych udziałowców .

    kto nim jest i co z tego ma ?
  • ~nikt
    (2011-09-14 13:57)
    Już PISiorki narzekają na premiera Tuska, a nawet nie wiedzą, że BIEDRONKA ma portugalskich właścicieli. Taka jest wasza prawda!
  • ~@biedronka
    (2011-09-14 13:53)
    biedronka do tej pory była firmą z kapitałem portugalskim.
  • ~do ciekawy
    (2011-09-14 13:52)
    ty czytaj ze zrozumieniem a potem pisz.
  • ~@ciekawy
    (2011-09-14 13:50)
    naprawdę trzeba być osobą niewiedzącą nic o strukturze własności polskiego biznesu.Od lat (czyli początku działalności) Biedronka jest własnością PORTUGALSKĄ.
  • ~bartomierz
    (2011-09-14 13:48)
    Ciekawy, Biedronka jest portugalska (marka ta należy do Jeronim Martins Dystrybucja). Dobranoc.
  • ~ciekawy
    (2011-09-14 13:16)
    Kolejna polska firma przechodzi w rece cudzoziemcow. Czy to jest panatuskowa dbalosc o polska klase srednia ?
  • ~jak to dobrze,że polską gospodarką
    (2011-09-14 14:07)
    nie rządzą głupole z PiS.
  • ~biedronka
    (2011-09-14 13:37)
    polska firma?
  • ~konik
    (2011-09-14 13:55)
    Portugalska, nie polska.
  • ~wiem
    (2011-09-14 14:54)
    Biedronka została założona w 1995 roku przez Mariusza Świtalskiego, w chwili jej sprzedaży w 1998 roku portugalskiej firmie Jeronimo Martins miała 243 sklepy.
    Także, drugugi ciekawy jak i pierwszy, jeżeli o xczymś piszecie to trzeba trochę zajrzeć do internetu.
    Dalej; Jeronimo Martins jest siecią dystrybucyjną a nie komiecznie włascicielem obiektów handlowych, czyli samych sklepów. W tym przypadku włascicelem była firma developerska Switalski&Sons. Holendrzy już wczesniej kupili sklepy-obiekty w których dystrybucje przeprowadza jeromino Martins. ja mam lokal ty w nim kręcisz lody po swoim szyldem np. lody ciekawego ;)

Może zainteresować Cię też: