Istotny wskaźnik zaskoczył ekonomistów. Jest gorzej niż oczekiwano

| Aktualizacja:

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w sierpniu wzrosły o 4,3 proc. w stosunku do sierpnia 2010 roku, a w porównaniu z lipcem 2011 r. nie zmieniły się - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.

wróć do artykułu
  • ~ra
    (2011-09-13 14:40)
    a co na to ciury platfusów
  • ~jazu
    (2011-09-13 14:47)
    "Powodów do obaw jest więcej. Od przyszłego roku wzrośnie pensja minimalna. Wyniesie 1500 złotych. To wzrost o prawie 9proc. Prawdopodobnie spowoduje to wzrost bezrobocia."

    No to ustalmy sobie pensje minimalna na poziomie powiedzmy 300 zeta.
    Bedzie wtedy lepiej...
  • ~babcia z zupka
    (2011-09-13 14:48)
    A lemingi i pryszczaci sie ciesza ... bo pojda do babci ktorej zabrali dowod na zupke...
  • ~robson
    (2011-09-13 14:52)
    by żyło się lepiej !
  • ~dariuszekp4
    (2011-09-13 14:54)
    Co to jest 1500 zł na rękę trochę ponad 1100 zł ;( za to nie idzie żyć przy tych cenach!!! robią z nas roboli europy wciskając że bedzie gorzej... na zachodzie pracuje sie za 4- 7 tyś zł jako pensje minimalne i ludziom żyje się dostatnio. Kiedy chcemy dogonić europę ??? w przeliczeniu za 120 lat Fajnie !
  • ~TOOSK
    (2011-09-13 14:56)
    POtaniały POdkłady kolejowe. TOOSKFELLAS GÓRĄ.
  • ~bronek
    (2011-09-13 14:59)
    zielona wyspa...
  • ~polo.
    (2011-09-13 15:02)
    Gdzie ta zielona wyspa i Donaldinio.
  • ~doors
    (2011-09-13 15:03)
    Trup Platformy powoli gnije i nieładnie już pachnie.
    Tak kończą ŁŻE-ELITY.
  • ~Miecio82
    (2011-09-13 15:06)
    POważna POlityka gospodarcza rządu Tuska przynosi efekty...wszystko rośnie !
  • ~Sztuczna szczęka tuska
    (2011-09-13 15:12)
    A jak jest naprawdę?
  • ~Wyliniałe kłaki tuska
    (2011-09-13 15:13)
    Kiedy POwiedzą prawdę?
  • ~Amen
    (2011-09-13 15:13)
    jestesmy robolami europy.. smiac mi sie chce jak w telwizji mowia - POLSKIE SAMOCHODY,. Polacy jedynie jak robole stoja przy tasmach i zasuwaja. Technologia nie nasza... Nawet drog nie potradfimy wybodowac porzadnych.. XXI wiek. Chorwacja wykonczona wojna posiada autostrady wykute w skale.. a my w piachu potrafimy sie zakopac.
  • ~Tadek
    (2011-09-13 15:26)
    Kazdy wzrost płacy minimalnej powoduje okresowy wzrost sprzedaży, nie przypominam sobie aby jakakolwiek podwyzka minimalnej spowodowała zauważalny wzrost bezrobocia.
  • ~Robnad
    (2011-09-13 15:26)
    POdniosą lemingowi jednorazowo pensje lub emeryturę o 50 zł,zabierając jednocześnie POdwyżkami POłowę zarobku ,a dureń dalej się cieszy winę zwalając na PIS,bo mu tak agentura ubecka w szkle kontaktowym wyjaśni ustami Miecugowa.
  • ~x
    (2011-09-13 15:27)
    ,O2 % TO NIE JEST DUŻO ...ŻARTY SOBIE ROBICIE,ZAMIAST TŁUMACZYĆ TO LUDZI STRASZYCIE I TO SĄ DZIENNIKARZE ???
  • ~Tola jest psychopatą i oszustem
    (2011-09-13 15:39)
    aby żyło się lepiej wszystkim ... złodziejom z bandy Tuska.
  • ~rypioze
    (2011-09-13 15:41)
    Dlatego tak się boją wygranej PiS-u.Prawda by wyszła na jaw,jakie to "osiągnięcia" mają ci nieudacznicy.To oni się boją,zwykły Polak nie musi.Co z Sawicką?
  • ~Zena
    (2011-09-13 15:43)
    Jesli Tusk wprowadzi dla lemingów "prawo pierwszej nocy" to i tak będą się cieszyć jak dzieci...
  • ~tylko dla POmatołów
    (2011-09-13 15:47)
    POdziękujcie Tuskowi i jego magikowi Rostowskiemu.
    Nigdy więcej zielonej wyspy Tuska !!!

Może zainteresować Cię też: