Istotny wskaźnik zaskoczył ekonomistów. Jest gorzej niż oczekiwano

| Aktualizacja:

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w sierpniu wzrosły o 4,3 proc. w stosunku do sierpnia 2010 roku, a w porównaniu z lipcem 2011 r. nie zmieniły się - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.

wróć do artykułu
  • ~B
    (2011-09-13 21:11)
    co się dzieje, nie pomógł nawet swój człowiek na fotelu prezesa GUS
  • ~Zaropiałe oczy tuska.
    (2011-09-13 16:50)
    Dołączył do nich Ed, czyli Edek z fabryki kredek.
  • ~Ed
    (2011-09-13 16:46)
    Czy to PiS czy Bis
    Czy jakiś PSL albo PO
    strach przed wyklęciem z ambony paraliżuje wszystkich polityków
    Mam Dość tych palantów z wiejskiej i ich politycznej kiełbaski
    Bali się koscioła to dawali im potężne pieniądze

    Teraz kolej Na MNIE !
    Ja też chcę te 200 ml od Bolka !
    Ja chcę choć 1/100 tego co dostał kosciół
    Każda parafia 15 ha ziemi
    to dla mnie 100 ha , ja nie jestem darmozjadem jak koscielni
    Ja pracuję ( jeszcze ) ja płacę podatki !
    Ja mówię won tej politycznej chołocie , co wysysa z polski ostatki
    Dosc
    Złodziej na złodzieju , złodziejem pogania
    Dosyć moja Polsko tego rozkradania !
  • ~Rabarbar
    (2011-09-13 16:42)
    "Ekonomiści zaskoczeni!"Bo taki jest ich poziom wiedzy,na temat naszej gospodarki/co, nie wiedzieli, o tym pół roku temu/.Polityka jest ważniejsza.Mieli do wyborów ,utwierdzić lud,że są na "zielonej wyspie".A tsunami tuż,tuż.Podniesienie płacy minimalnej,jest wirtualną podwyżką dla ludzi,ponieważ automatycznie wzrosną ceny usług i towarów i sami pokryjemy/zapłacimy/tą podwyżkę, a kokosy zbiorą politycy/jacy oni są dobrzy/.Musi być bardzo źle,jeśli media o tym mówią i to przed wyborami.
  • ~Platfusowate syry tuska.
    (2011-09-13 16:39)
    Czy prawda zostanie nam objawiona?
  • ~Zropiałe oczy tuska.
    (2011-09-13 16:39)
    Kiedy dowiemy się prawdy?
  • ~edziu emeryt
    (2011-09-13 16:38)
    Wydajemy z budzetu znacznie więcej niż było nas stać
    Tworzy ta pseudo ,, elyta ! , tfu psia mać ,,
    nowe stanowiska dla krewnych króliczka
    A to urząd marszałkowski a to urz ad wojew,ódzki , a to urząd gminy, dzielnicy , urząd miejski
    Pracuje na tych darmozjadów coraz miej pracujących
    Gdzie ten cholerny Palikot z przyjazną Polską ... no gdzie ???
    Rozdali kościołowi potężny majątek
    Zatrudnili kapelanów ( w każdej jednostce mundurowej w każdym szpitalu w każdej szkole
    No a kto im zapłaci pensyjkę no kto
    No właśnie Wy wyborcze gamonie to z Waszych podatków utrzymywane są te darmozjady
    W Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdansku jest ich 4 ... na etatach oficerskich oczywiście
    Oczywiście z pełnymi uprawnieniami do emerytur etc
    Kto płaci za to?
    Oczywiście kasa MON
    Ale z Waszych pieniędzy , z Waszych podatków
    HA ha ha !
    powodzenia w następnych wyborach rodacy - gamonie
  • ~emerytka
    (2011-09-13 16:34)
    Gdyby nie Rostowski to 5 Kołotków i Gomułków by nie potrafiło uratować Polski przed krachem typu Grecja. A Prezes chce nadal rozdawać na lewo gotówkę, strach pomyslec co będzie jak oni wygrają.ZGROZA.
  • ~Plaga
    (2011-09-13 16:32)
    PISDZIELSTWO SIĘ SZERZY...
  • ~Edward z Sopotu
    (2011-09-13 16:30)
    Czy to PiS czy też może PO albo jakiś inny SLD
    Wszyscy tylko obiecują i wszyscy bali sie hierarchów kościelnych
    Jak biskup tupnął nogą to grzecznie dawali , dawali bo nie ze swojej kieszeni
    Teraz brakuje ?
    to niech odbiorom złodziejom
    A ustawa z 17 maja 1989 r
    ,, każdej parafii przysługuje prawo do 15 ha ziemi ... )
    Dawali bo nie ich
    To won z moich oczu cała hałastro polityczna
    won !
    Prędzej na jakiegoś Tyminskiego zagłosuję niż na tą pseudo elitę polityczną !
    Na żadnego przydupasa kos cielnego nie oddam nawet kłaka
    nie tylko głosu wyborczego
  • ~chłop
    (2011-09-13 16:26)
    To teraz sobie pisowi wyobrażcie, jak wyglądałaby teraz Polska, gdyby finansami zajmowałaby się etnograf Szydło. Nie byłaby to Grecja tylko 4 Grecje razem wziete. Nie wolno dopuścić tego baedziewa do rządów.
  • ~Janusz
    (2011-09-13 16:26)
    ci co napisali ten artykuł niech pojadą w sobote do hipermarketów. W ostatnią sobote czekalem 30 min.by dojść do kasy. Kosze klientow były pelne po brzegi.Transportowali telewizory i inny sprzęt. chyba nikt im tego nie dal za darmo.
  • ~Mr Ed z Gdanska
    (2011-09-13 16:23)
    Ale fajnie
    Ale bombowo
    Niedługo znów będą obcinać zera od naszych pieniędzy
    Rozdawali rozdawali a to episkopatowi ( ok 260 mld przez 21 od podpisania konkordatu )
    A to aferzystom od ruletki i awtomatów
    A to znajomym króliczka
    AZ ZABRAKŁO !!~! uf
    nie ma co rozdawać !
    A proboszcz nie chce oddać !
  • ~123
    (2011-09-13 16:06)
    Tusk nie chce wygrać wyborów - TAKIEGO BAŁAGANU skur...narobił!
  • ~ali ben ali
    (2011-09-13 16:02)
    tak glupiego Narodu nigdzie nie widzialem ,juz prawie nie istniejecie i jeszcze
    pchacie glowy pod topor
  • ~A 2 D R O G A
    (2011-09-13 16:01)
    p o wszy SCY p o W I N N I S I E D Z I E Ć w ciężkich W I Ę Z I E N I A C H życzę tego bardzo bez B U L Ó ale w N A D Z I E J I --- PASZAŁ WONT z mirem rychem zbychem z DZIKIEGO KRAJU
  • ~Wilga
    (2011-09-13 15:57)
    Dostali gospodarkę,, murowaną 'a zostawią zrujnowaną .POmatolskie oszuści.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2011-09-13 15:47)
    POdziękujcie Tuskowi i jego magikowi Rostowskiemu.
    Nigdy więcej zielonej wyspy Tuska !!!
  • ~Zena
    (2011-09-13 15:43)
    Jesli Tusk wprowadzi dla lemingów "prawo pierwszej nocy" to i tak będą się cieszyć jak dzieci...
  • ~rypioze
    (2011-09-13 15:41)
    Dlatego tak się boją wygranej PiS-u.Prawda by wyszła na jaw,jakie to "osiągnięcia" mają ci nieudacznicy.To oni się boją,zwykły Polak nie musi.Co z Sawicką?

Może zainteresować Cię też: