Grabarczyk popełnił ogromny błąd? Ministerstwo dementuje

| Aktualizacja:

Miały być nowe tory, będą nowe drogi. Też dobrze. Z jednym zastrzeżeniem. Zamiast cieszyć się z udanych inwestycji za unijne pieniądze, będziemy musieli opłacić je sami - pisze "Fakt". Resort infrastruktury z zarzutami gazety się jedna nie zgadza i przedstawia własną wersję wydarzeń.

wróć do artykułu
  • ~moim zdaniem
    (2011-09-08 10:10)
    To jest właśnie cała Platforma. August SAS TUSK. Zero odpowiedzialności, samo chciejstwo i PIJAR!

    Tak na boku - August II tez był sportsmenem, uwielbiał Rosję, rozpędził wojsko, kazał Polakom grillować i nie zajmowac się polityką. Kogo trzeba - przekupił (Arłukowicz), innego wyszydził, judził na obóz patriotów (PiS)!

    Skoczyło się ROZBIORAMI!

    Płacić będziemy MY. Tak jak płaciły dawne pokolenia za beztroskę i chęć grillowania dziadów.
  • ~Tramwaj
    (2011-09-08 10:25)
    Co to się nie robi aby tylko wygrac wybory.
  • ~Dobrze poinformowany.
    (2011-09-08 10:28)
    P.orozumiene O.szustów
  • ~lAWET
    (2011-09-08 10:39)
    Piszecie bzdury !Owszem Unia upomina sie o pieniadze ALE WIRTUALNE !t
    O TE CO MOGŁA BY POLSKA DOSTAC GDYBY ROWNIEŻ-DODATKOWO - DOŁOŻYŁA 20 % TJ.MILIARD WŁASNYCH !!!
  • ~Mikol
    (2011-09-08 10:44)
    IAWET - Żadne wirtualne. To są pieniądze przesunięte już z kolei i za nie zaczęto budować S3, a S17 czeka na podpisanie umów.
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-09-08 10:44)
    ZA RZĄDY MAFII-PRZEKRĘTÓW-tuska BĘDĄ PŁACIĆ PRZEZ DŁUGIE LATA NASZE DZIECI ...

    PO = PROPAGANDA OGŁUPIANIA NARODU ...
  • ~sieja
    (2011-09-08 10:45)
    to dopiero RZĄD NIEUDACZNIKÓW !!! jakiego w historii Polski jeszcze nie było!!!1
  • ~obywatel polski
    (2011-09-08 10:45)
    PISZECIE RÓWNIEZ ,BZDURY , ZE MINISTER JEST NIE LUBIANY !
    NAPISZCIE , ŻE TYLKO PRZEZ Pomawiajacych i SzkalujacychA TAKŻE PRZEZ ZAWISTNIKÓW .
    W rzadzie PO-PSL sprawuje sie doskonale a my wyborcy doskonale widzimy ;nowe autostrady , nowE drogi ekspresowe , nowe obwodnice miast , nowe mosty ,nowe stadiony , nowe boiska przyszkolne tak zwane "Orliki " .Widzimy doskonale , że POLSKA JEST W BUDOWIE .
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2011-09-08 10:48)
    PYTAM , CO KOŁCHOZ-unii-europejskiej ROBI Z PIENIĘDZMI WPŁACONYMI NA SKŁADKĘ DO KOŁCHOZU KTÓRA W TYM ROKU WYNOSI OKOŁO 17 mld ZŁOTYCH ...
  • ~waldek
    (2011-09-08 10:50)
    Jak zwykle Faktowe bzdury. Polska nigdy tych pieniędzy nie otrzymała więc nie musi oddawać. Dziennikarskie zero.
  • ~celen
    (2011-09-08 10:50)
    Szkoda komentować wszelkie poczynania bandy ryżego kondonka, PO - Propaganda Ogłupiania
  • ~drf
    (2011-09-08 10:51)
    To przeciez sztandarowy minister tego rzadu, Tusk to zawsze powtarzal. Trzeba placic za bledne wybory...
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<
    (2011-09-08 10:52)
    PO = PROPAGANDA - OGŁUPIANIA NARODU , RAZEM Z MAFIĄ-dziennikarzyn ...
  • ~vh
    (2011-09-08 10:53)
    jest dobrze i zyje sie lepiej a ten kto uwaza inaczej to antysemita i nazista narodowiec.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-09-08 10:57)
    na Islandii i na Węgrzech za takie numery poprzednie ekipy rządzące są ścigane przez tamtejsze prokuratury ... u nas znając życie tym draniom wszystko ujdzie na sucho ...
  • ~E4
    (2011-09-08 10:59)
    CZYLI ZA GŁUPOTĘ TEGO IDIOTY ZAPŁACIMY WSZYSCY
  • ~WIESIO-13 Z SANATORIUM
    (2011-09-08 10:59)
    KTO ZAPŁĄCI TEN ZAPŁACI..
    PISIORY DO ROBOTY .
  • ~Lupin Arsene
    (2011-09-08 11:00)
    uf, a ja pomyslałem, że wydano te pięć miliardów na bukiety ciętych kwiatów. Ulżyło mi.
  • ~obserwator
    (2011-09-08 11:02)
    kRETACZ ,KRETACZA P0piera ,lub zamiata pod przykladowy dywan ,macie "polaczki" to co macie i bedziecie takiego gnoju miec wiecej jesli dojda do wladzy ci sami kretacze !
  • ~WYBORCA
    (2011-09-08 11:04)
    Dlaczego podjudzacie na tym forum?DLACZEGO TEN POST USUNĘLIŚCIE Z TEGO FORUM ?!
    • lAWET2011-09-08 10:39
    Piszecie bzdury !Owszem Unia upomina sie o pieniądze ALE WIRTUALNE !!!
    O TE CO MOGŁA BY POLSKA DOSTAC GDYBY ROWNIEŻ- DODATKOWO - DOŁOŻYŁA 20 % TJ.MILIARD WŁASNYCH !!!

Może zainteresować Cię też: