Grabarczyk popełnił ogromny błąd? Ministerstwo dementuje

| Aktualizacja:

Miały być nowe tory, będą nowe drogi. Też dobrze. Z jednym zastrzeżeniem. Zamiast cieszyć się z udanych inwestycji za unijne pieniądze, będziemy musieli opłacić je sami - pisze "Fakt". Resort infrastruktury z zarzutami gazety się jedna nie zgadza i przedstawia własną wersję wydarzeń.

wróć do artykułu
  • ~POmyleniec
    (2011-09-27 17:40)
    sPOko, glosuje na PO nawet gdybym mial przymierac glodem. My wyksztalciuchy z wielkich miast bedziemy POpierac naszego ukochanego Premierka nawet gdybysmy musieli gryzc ziemie.
  • ~czytelnik 2
    (2011-09-15 13:36)
    Jak wygrają wybory partia nie związana z PO to sprawy machlojek z pieniędzmi Unii wyjdą więcej .Żebyśmy na tym wszystkim nie wyszli z torbami .PO będzie jak zwykle spychać winę za swoje nieudolne , opozycję tj.PIS ,SLD.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2011-09-15 11:54)
    Nam dementi niepotrzebne. Każdy Polak widzi na własne oczy, w jakim stanie są koleje i drogi.
  • ~lingwista
    (2011-09-12 14:20)
    Nomen est omen. Grabarczyk urzadza pogrzeb polskiej gospodarce.
  • ~tusk to klery kał
    (2011-09-12 07:53)
    grabarczyk to grabarz i klecha agent waty papy szmaty typowy katol
  • ~Kielczanin
    (2011-09-09 11:57)
    Wielka sprawa. Podniesie się podatki i pieniądze będą.
  • ~precz z bandą czworga
    (2011-09-09 11:48)
    a jak mały przedsiebiorca źle wyda dotację to musi oddać całość, a nie jakąs tam źle wydaną czesc. Minister nic nie musi oddać, oddamy MY podatnicy!
  • ~zzz
    (2011-09-09 10:40)
    "Nieprawdziwa jest informacja, że "Unia Europejska upomina się o zwrot 5 mld zł"

    Unia nie chce 5mld złotych bo po co im złotówki Unia żąda 1,2 mld euro. W powyższym oświadczeniu napisali prawdę.
  • ~lola
    (2011-09-08 22:13)
    Polacy Ogłupieni głosujcie na PO.
  • ~Miroslaw 157.
    (2011-09-08 22:12)
    Dwie Salowe z Salem -Glosuje na wszystkie opcje plus interpretacja Tofika.
  • ~inda
    (2011-09-08 22:11)
    Czego nie wiemy jeszcze o pracy spółdzielni Grabarczyka?
  • ~Tofik
    (2011-09-08 17:19)
    re dwie salowe z salem. Ja bym jeszcze dodał POgrobowcy Ormowców.
  • ~Dyktatura Ciemniaków
    (2011-09-08 15:14)
    Ciemniaki z całego kraju - dawajcie się dalej masowo robić w ch.. i oczywiście łączcie się w bulu i nadzieji, ze kiedys bedzie lepiej!
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2011-09-08 14:47)
    A oto nasz najnowszy quiz!

    Która z poniżej zamieszczonych definicji najlepiej Twoim zdaniem wypełnia treścią dwie litery PO?


    1.Przedsiębiorstwo Okupacyjne.
    2.Przedłużenie Okupacji.
    3.Polska Oszukana.
    4.Polacy Okpieni.
    5.Przerażenie Ogarnia.
    6.Popieramy Oleksego.
    7.Przegrany Obywatel.
    8.Przyjazne Oszustwo.
    9.Przypinanie Orderów.
    10.Patologiczna Omnipotencja.
    11.Podsłuch Obowiązkowy.
    12.Przemoc Ogólna.
    13.Porozumienie Oprawców
    14.Perdolimy Obietnice
    15.Przewlekłe Oczekiwanie.
    16.Przekręt Ordynacki.
    17.Pech Okropny.
    18.Psujki Obligatoryjne.
    19.Parodia Ordynacji.
    20.Popis Ohydy.
    21.Polityczny Onanizm.


    Oczywiście - jak zawsze w naszych quizach - pierwsza odpowiedź się liczy!
    W przypadku kłopotów z wyborem trafnej odpowiedzi - prosimy dopisywać własne propozycje i zamieszczać quiz w nowej wzbogaconej formie dla umożliwienia innym uczestnikom dokonania wyboru prawidłowej odpowiedzi i ubiegania się o główną nagrodę, jaką jest czteroletnie darmowe członkostwo w PO i nabycie prawa do opłacenie czynszu, wody, prądu i gazu za pól roku z góry w dowolnie wybranej regionalnej siedzibie PO (z uwzględnieniem ewentualnych, a nawet tych spodziewanych podwyżek)!
    Szanownych uczestników przepraszamy, ale z uwagi na wzrost cen paliwa i wysoki akurat kurs franka - byłyśmy zmuszone nieco zmodyfikować warunki konkursu!
  • ~xyz
    (2011-09-08 14:46)
    Ten nieudacznik i grabarz polskich szos zasłużył na jedynkę na listach POmatałów do sejmu
  • ~Toronto
    (2011-09-08 14:45)
    Polacy wybiora PO i wybiora Grabarczyka, bo POlacy maja dlugie kieszenie...
  • ~bubu.
    (2011-09-08 14:45)
    Powiesic Grabarczyka, a wczesniej przykuc tego nieudacznika do wroclawskiego pregierza ! Koszmarna postac, czesajaca sie do gory.
  • ~Polska POmatolska
    (2011-09-08 14:45)
    Tak to PO "buduje Polskę"...
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2011-09-08 14:44)
    Trzy wnioski o wotum nieufności, ostrzeżenia specjalistów, a Tusk ślepy i głuchy, trzyma takiego dyletanta i nieudacznika.
    CO JESZCZE MUSI SIE ZDARZYĆ ???
  • ~Czytelnik Wyborczy
    (2011-09-08 14:44)
    Wczytajcie się w poniższe słowa i uświadomcie sobie cały ogrom grozy, jaką z nich wieje:

    "W realizacji tych pragnień (CZYICH PRAGNIEŃ?) znów pomóc ma kandydatura Donalda Tuska. Wszystko przez to, jak skonstruowana jest ordynacja wyborcza. O tym, czy ktoś dostanie się do Sejmu nie decyduje bowiem liczba głosów zdobytych przez daną osobę, a suma głosów oddanych na wszystkich kandydatów danej partii. Głosy te łączy się i wtedy okazuje się, ilu polityków z jej listy wchodzi do parlamentu. Dlatego cztery lata temu Tusk, zdobywając rekordowy wynik - wciągnął do Sejmu nawet osoby z dalszych miejsc listy."

    ^^^^^^^^^^^^^^^^

    CHYBA ROZUMIECIE, CO TO ZNACZY W WYMIARZE PRAKTYCZNYM?

    Powstaje wtedy "instytucja LOKOMOTYWY WYBORCZEJ", co daje taki efekt, że w następnych wagonach "siedzą same grubasy! Siedzą i jedzą tłuste kiełbasy!" Taki na przykład Niesiolowski czy Kalisz!
    A nam wszystkim rzuca się potem "na otarcie łez tylko zzieleniałe i nieświeże ochłapy "kiełbasy wyborczej" zawinięte w brudne i przetłuszczone wyborcze plakaty!
    Które to ochłapy i tak nieuchronnie lądują na tak zwanym śmietniku historii!