Gazociąg Północny nie będzie dla Polski bezbolesny

| Aktualizacja:

Zakończyło się układanie na dnie Bałtyku liczącej 1224 km pierwszej nitki Gazociągu Północnego – poinformował wczoraj zarząd spółki Nord Stream AG. Rosyjsko-niemiecko-holenderska firma planuje już połączenie zbudowanych odcinków i rozpoczęcie testów ciśnieniowych.

wróć do artykułu
  • ~Mówi
    (2011-05-06 07:09)
    To mowi J. Wałęsa ale milczy Premier i Prezydent
  • ~mixer
    (2011-05-06 07:16)
    widocznie o takie Polskie wadzy chodziło
  • ~GONZO
    (2011-05-06 07:18)
    PO co wam ludkowie porty w Szczecinie i Świnoujściu jak pięknie rozbudowuje się port w Rostocku,
  • ~lolek
    (2011-05-06 07:19)
    Nieudacznicy!
  • ~tomadero
    (2011-05-06 07:20)
    ale pierdoły wypisujecie !
    "miały w przyszłości przyjmować duże jednostki o zanurzeniu ponad 15 m"
    tak się składa, że dostęp do całego morza Bałtyckiego limitowany jest głębokością cieśnin Duńskich. A przez te mogą przepływać jednostki o MAKSYMALNYM zanurzeniu 15m więc jeśli Szczecin i Świnoujście (i oczywiście durni politycy PiS) myślą o przyjmowaniu jeszcze większych jednostek to znaczy, że chcą też pogłębić Kattegat ...
    no gratuluję ...
  • ~lola
    (2011-05-06 07:49)
    tomadero to ty jesteś glupi. Pisma wysłali prezydenci miast Szcvzecina i Świnoujścia. A do Rostoku dopływają.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-05-06 07:50)
    Sprawe zawalily rzady...nierzady...PIS...!!!Skutecznia umozliwili budowa Nordstreamu, i skutecznie przesrali

    za rzadow PIS...i pis prezydenta...rzadzila skleroza, malpki i psychoza..
    Za rzadów PiS polityka byla skuteczna
    Skutecznie wtopili kilka miliardów na Litwie.
    Skutecznie przesrali dobre stosunki z Amerykanami.
    Skutecznie dostali emargo na handel z Rosja.
    Skutecznia umozliwili budowa Nordstreamu, i skutecznie przesrali
    zaproszenie Merkel do uczestnictwa w nim.
    Skutecznie zmarginalizowali Tróje Wyszehradzka.
    ..Wyszehradzka sraczka brata naczelnego idioty-tygodniowa
    Skutecznie wzmocnili Niemcy w EU negocjujac dla nich mechanizm z Joaniny...same "grunwaldy", no i najwiekszy wyprawa gruzinska )))
  • ~afrikanner
    (2011-05-06 08:10)
    Wiesio ty palikocie, mniej cracków.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-05-06 08:12)
    A w ogóle to PIS jest bee a PO jest cacy, a jaj jestem Samsam i uciekam przed łóżkosikaczami
  • ~lon
    (2011-05-06 08:15)
    Niedługo do Gdanska wlynie najwększy kontenerowiec swiata .
    Ma zanurzenie 15 metrów . Powtarzam ---największy .
  • ~PAX
    (2011-05-06 08:24)
    ALBO ZDRAJCY ALBO GŁUPCY NAMI RZĄDZĄ. POLSKA TONIE Z PLATFORMĄ!
  • ~jestem mądry jak Wałęsa L.
    (2011-05-06 08:29)
    co to znowu za Wałęsa,czy to jakis sobowtór elektryka - mędrca ? Skąd to się wzięło to stworzenie ? Co on ma za wykształcenie, co on umie , czy ma dzieci, czy jest gruby czy chudy, czy jest zdrowy ?
  • ~anno
    (2011-05-06 08:33)
    Nie piszcie że rząd NIC nie zrobił w sprawie Nord S! Ta sprawa ma kilka lat i na początku trzeba było ją załatwiać. Kto wtedy rządził?
  • ~slazak
    (2011-05-06 08:36)
    Polacy to jak ta Zosia samosia, tylko ze zle kalkujuja sily na zamiary. Porownujac Nord Stream do paktu z przed drugiej wojny swiatowej, pokazano dyletantyzm owczesnych wladz RP.
  • ~oldi
    (2011-05-06 08:36)
    Trampkarz ze swoimi kopaczami ma to gdzieś
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-05-06 08:37)
    Wszyscy są głupolami a ja ciągle walczę z potworami i mam przyjaciela Flejka
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-05-06 08:44)
    A teraz mały sondaż. Co o mnie myślicie ? Tylko szczerze piszcie... kochacie swojego Wiesia ?
  • ~Aniolek
    (2011-05-06 08:44)
    Putin i Merkel zaprosza na uroczystosci naszego pana premiera TUSKA i poklepia go po plecach
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-05-06 08:45)
    Gadac wiecej bzdur PISsssioki...i FALSZOWAC posty
    .a bedzie ponizej 20%...
    PiS oparty wylacznie na emocjach dewotów rydzykowych i smolenskich. ..!!
    "Spodziewalem sie, ze PiS bedzie tracil przez te wariactwa o katastrofie i mówienie, ze Polska to
    rosyjsko-niemieckie kondominium, ale nie, ze tak szybko. Wkrótce bedziemy mieli góra 15-20 proc. i bedziemy
    calkiem uzaleznieni od Radia Maryja - prorokuje jeden z najwazniejszych - do niedawna - polityków PiS".
  • ~dol
    (2011-05-06 08:48)
    jak zwykle dumni njeszczesciem nie moga Slowacki sie klania