Podatek dla banków to obciążenie dla klientów

| Aktualizacja:

Rząd nie poprzestanie na podwyżkach VAT. Wprowadzi jeszcze jeden, całkiem nowy podatek – bankowy. A banki odbiją go sobie z nawiązką na klientach. I pewnie nie na tych najbardziej cenionych – na najbogatszych.

wróć do artykułu
  • ~Spieprzajcie
    (2010-09-01 07:47)
    WOW, nastały liberalne rzady. Co tam nowy podatek, furore w internecie i tak robi Krzywonoch. Nie mamy innych problemów wiec mozemy zajac sie kazdym idiota ktory powie cos glupiego na antenie tv. TVN az sie zachwyca tym wydazeniem a slowa nie bylo o weryfikacji dziennikarzy trojki.
  • ~kaptalista
    (2010-09-01 07:50)
    Oj naiwny naiwny !!!
  • ~roman usa
    (2010-09-01 07:54)
    donald ruszyl w swiat , nieznany, obiecany
  • ~TFUsk
    (2010-09-01 08:13)
    Sorry, ciągle dręczy mnie mysl, czy pan prezydęt juz odprowadził do namiotu przestraszonego kaszalota ?
    I komu sprzedał za bezcen dźwigi stoczniowe - polską Statuę Wolności ?
  • ~smieję się
    (2010-09-01 08:15)
    Najlepiej rozwijajacy sie kraj taki jak Polska chce połozyc na łopatki.
    Zaskoczony że tak wszystko dobrze samo szło.
  • ~wolny
    (2010-09-01 08:19)
    Donek lepszy od Kaszpirowskiego
  • ~vat man
    (2010-09-01 08:20)
    Macie cosce chcieli! buhaha

    A gdzie wiesio13 i reszta kanalii z peo???
  • ~Staśka
    (2010-09-01 08:23)
    A może tak opodatkowań Kościół ?
  • ~dugme
    (2010-09-01 08:25)
    "...Nie miejmy złudzeń, banki w całości przerzucą ten podatek na klientów – dodaje Janusz Jankowiak, główny ekonomista Polskiej Rady Biznesu..."
    Tak, podwyżka VAT zapewnie dotknie tylko "pisiorów i mohery" - biedny ten naród, a dlaczegobiedny, bo głupi.
  • ~solo
    (2010-09-01 08:30)
    No przecież jesteśmy zieloną wyspą, to po co nowe podatki? Jakaś schizofrenia, to wreszcie jak jest?
  • ~Renifer
    (2010-09-01 08:33)
    Tusk dobrze rzadzi to I podatek mu sie nalezy, kazdy se chce pare zloty na bolu dorobic, nie ma sie o co czpiac
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 08:34)
    Pytacie o Wiesia...jestem
    ja proponuje zeby uspokoic kurdupla od szkodzenia Polsce i zawlaszczania...po powstaniu warszawskim , solidarnosci ,. chrztu polski...
    ja skromnie proponuje...
    ...Szczypińska niech dmuchnie Kaczyńskiemu w gwizdek...
    moze bedziemy wszyscy mieli chwile spokoju...)))
  • ~siuhaj
    (2010-09-01 08:35)
    Odebrać zrabowane mienie WSIokom. To zasługa tego experta Lewandowskiego, który zostawił nas bez portek.
  • ~ciulzpo
    (2010-09-01 08:36)
    Niech będzie pochwalona platforma obywatelska.
    za cuda codzienne, za krzywynos, znowu mają pożywke a POlska?
  • ~łusol
    (2010-09-01 08:37)
    Słyszałem, że mają wprowadzić podatek od punktów świetlnych w pomieszczeniach bankowych, prywatnych i takich sobie oraz podatek od krawatów (tzw luksusowy), nie wspomne, ze kobiety mają płacić podatek od biustonoszy ( w zalezności od rozmiaru gumek od stringów)
  • ~wiktor
    (2010-09-01 08:44)
    Panie Tusk - ciągle chce pan "doić" tysiące tych najskromniej sytuowanych obywateli. A przecież w programie przedwyborczym zobowiazał sie pan do 2 istotnych dla tych właśnie obywateli posunięć. Obiecał pan zlikwidować :
    1. TYMCZASOWY haracz Belki
    2. PRL-owski haracz zwany abonamentem RTV
    Proszę zauważyć ,że pierwszy i drugi podatek dotyczy najskromniej sytuowanych.
  • ~toms
    (2010-09-01 08:45)
    Brawo liberałowie!!! tak trzymac!!! Tusk za swoje liberalne podejście do gospodarki powinien otrzymać nagrodę Nobla z ekonomii.
  • ~RE
    (2010-09-01 08:48)
    cieszcie się Po-cy!!! macie costa chcieli ...ha,haaaaaaaa !
  • ~jareq
    (2010-09-01 08:49)
    Ja myślę tak:

    Jeżeli to prawda co pisze DziennikoPis to oznacza że pomysł

    został zaczerpnięty od PiS ( ostatni pomysł Jara - podatek bankowy ) .

    Wielkie grono PiSuarów wychwalało go na tym forum, że niby jest taki super !

    A teraz go nie chwalicie ?
  • ~porazka
    (2010-09-01 08:49)
    Rozumiem, że tutaj wypowiadają się same niedorobione i niedopieszczone Pisiory. Same inwektywy - merytorycznych wypowiedzi jak na lekarstwo.

Może zainteresować Cię też: