Prąd nie będzie droższy. W tym roku

| Aktualizacja:

Mamy kilka miesięcy spokoju. Bo szef Urzędu Regulacji Energetyki zapowiedział, że w tym roku nie pozwoli na żadne podwyżki cen prądu. Wzrostu cen chcą firmy energetyczne.

wróć do artykułu
  • ~ws
    (2010-08-27 21:59)
    a co na to Vattenafal i RWE. O ile się nie mylę, to poprzednio szefa URE olały!
    Prezio URE to może dyktować taryfy tylko firmom (już niedługo) państwowym!
  • ~elwood
    (2010-08-28 06:52)
    W tym roku nie podrożeje,a w 2011 ma co miesiąc drożeć.
  • ~kasienka----asienka
    (2010-08-28 14:25)
    Ale rok nastepny jest juz za 4 miesiace. I sprzeciwu nie bedzie. Swora (Mariusz)POgna do przodu, a dorznieta wataha bedzie siedziec przy jednej swiczce, a zarcie zamrazac w przerblu.
  • ~eli
    (2010-08-28 15:05)
    Może premier wezwie na dywanik i koniecznie przed kamerami szefów koncernów energetycznych, będzie kolejny spektakl cara batiuszki, który jest taki dobry tylko bojarowie źli.
  • ~kasienka----asienka
    (2010-08-28 18:53)
    Dziwie sie ze tak malo ppostow? Przeciez to kolejne strzyzenie Polakow przez RUDEGO sie zaczyna JUZ za 4 miesiace. A gdzie komentarze POli-glupkow z Partii Obszczymurow? Gdzie zmasowana obrona nieudacznego rzadu i jego przydupasow?
    Pod tym komentarzem POwinno WRZEC! a tu raptem 4 posty w tym dwa moje...
    Do roboty...
  • ~ztr
    (2010-08-28 20:34)
    Niech sie zajma gazem do ogrzewania pomimo ze ceny na swiatowychrynkach oscyluja w granicach 75$ Gaspol podnosi ceny o 15% i jest drozszy odpamietnych ponad 150$ nawet wtedy byl tanszy jak obecnie za korzystanie ze zbiornika o 10% UOKiK niech sie przyjrzy czym to jest podyktowane.??? zlodzieje patrza kieszenie napchac.
  • ~OLMARIA7
    (2010-08-29 10:39)
    pewnie, że nie będzie prą droższy w TYM ROKU, NO BO WYBORY !
  • ~morales
    (2010-08-29 14:25)
    Drozeje prad? A co to jest prad? Analfabeci pisza w Dzienniku? Na rachunku za energie elektryczna napisane jest tez prad? Niech Was wszystkich prad popiesci - to jest poziom dzisiejszego dziennikarstwa.