Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

| Aktualizacja:

Od 1 września przewoźnicy kolejowi wprowadzą korektę w swoich rozkładach jazdy. Część pociągów zniknie, część przybędzie, a niektóre zmienią godziny kursowania.

wróć do artykułu
  • ~Ewa
    (2010-08-22 20:01)
    Balagan na kolei jak zreszta wszedzie.Wczoraj w Gdyni na dworcu poszlam zobaczyc pociagi relacji Gdynia-Wroclaw.W rozkladzie i internecie jest inaczej na rozkladzie jazdy wiszacym w holu dworca jest inaczej.Nie ma tez porzadnego okienka informacyjnego.Czyli refleksja taka wisz ,ze nic nie wiesz
  • ~harpun
    (2010-08-22 21:46)
    eeeee to w końcu czyje są tory?
  • ~ST43
    (2010-08-23 07:42)
    Na kolei, z miesiąca na miesiąc, jest tylko grorzej. Cży komuś zależy by tak się działo? A może jest to wynik skrajnej niekompetencji?
  • ~bucek
    (2010-08-23 14:43)
    Mam nadzieję, że wszystkie te zmiany jakoś sprawnie zostaną wprowadzone - za 10 dni lecę z Katowic do Hurghady. Niestety Okęcie zamknięte to muszę lecieć z innego miasta. Ale alfa star jak kupowałam wycieczkę to mnie od razu o tym poinformowało, w końcu na Okęciu o remoncie wiedziano już od bardzo dawna, także nie ma problemu ani też ja nie mam do nikogo pretensji.
  • ~dery
    (2010-08-24 04:33)
    Proponuję zlikwidować wszystkie połaczenia i pozostawić tylko najważniejsze działy strategiczne firmy: dykrekcję generalną, marketing i dział zakupów.
  • ~daga
    (2010-08-25 15:42)
    ja też lecę do Egiptu. i też z Alfą. przy kupowaniu wycieczki spytałam o możliwości zmiany miejsca wylotu.i od razu zdecydowałam sie na Kraków bo nawet jest mi bliżej niż do warszawy. mam nadzieję że lotnisko w krakowie udźwignie teraz ciężar przejęcia pasażerów którzy zamiast z wa-wy lecą z Balic.
  • ~polana
    (2010-08-31 13:49)
    Mam nadzieje, że udźwignie, jutro lecę do Turcji ;) Oby nie było chaosu ;) Z reszta ciesze się niesamowicie, że uciekam z tej pogody. Nie mam już siły do tego deszczu. Lecę sobie do hotelu 3 S Beach Club. mam nadzieję, że wypoczną sobie na słoneczko. :)
  • ~ula
    (2010-09-23 12:51)
    Takim to dobrze, co mogą sobie uciec na jakiś czas z tej jesiennej Polski. Marzy mi się kolejny urlop. Ale może już w listopadzie gdzieś polecę. Może będą jeszcze jakieś tanie oferty. Będę musiała poprzeglądać oferty biur. Jakie polecacie?
  • ~Basia
    (2010-09-28 15:01)
    Dlatego ja zawsze latam samolotem albo jadę swoim samochodem. Pociągami raczej nie lubię jeździć. Chociaż teraz nie będę miała wyboru. Lecę z Warszawy niedługo na wakacje last minute i muszę pociągiem pojechać, swojego samochodu nie opłaca mi się brać. Mam nadzieję, że się nie spóźnię na lot! Doczekać się nie mogę, Egipskie plaże już mnie wzywają. O organizację się nie martwię, z alfą jeździłam już wcześniej i wszystko było zawsze w porządku.
  • ~ila
    (2010-09-29 16:53)
    Ależ Ci zazdroszczę! Sama bym jeszcze gdzieś pojechała, ale ja chyba dopiero w lutym wybiore się z Alfa na jakies last minute. Trzeba bedzie doładować akumulatory, bo ciężko będzie przetrwać do następnego lata. Ale na szczęście alfa ma zawsze tanie wycieczki więć jeśli tylko dostanę urlop to się wybiorę.
  • ~gina
    (2010-10-28 11:41)
    Ja właśnie też myślę, czy by się gdzieś nie wybrać. Bardzo bym chciała polecić do Egiptu. Teraz już nie ma takich tłumów a dalej jest tam gorąco. Chciałabym sobie poleżeć na pięknej, czystej plaży. Popływać w basenie i codziennie objadać się świeżymi owocami. Do tego bym sobie coś pozwiedzała...ahhh :) Nawet patrzyłam sobie na różne oferty alfa dalej ma lasty właśnie do Egiptu za śmieszne pieniądze. Muszę tylko szefa poprosić żeby dał mi urlop to sobie polecę :)
  • ~tola
    (2010-10-31 17:33)
    Ja z kolei chcę się wybrać do Egiptu na Sylwestra. Chcę wejść w Nowy Rok w lekkiej sukience i z drinkiem z parasolką w ręce ;) tylko muszę sobie jakieś fajne biuro podróżny. Słyszałam, że alfa star organizuje fajne wyjazdy. Był ktoś?