Wezwiesz karetkę? Zapłacisz

| Aktualizacja:

Wszyscy zapłacimy za błąd rządu. Bo resort zdrowia nie zdążył przygotować na czas przepisów o ratownictwie medycznym. Bez nich NFZ nie może podpisać umów ze stacjami pogotowia. To oznacza, że trzeba będzie zapłacić za każde wezwanie karetki.

wróć do artykułu
  • ~piotrek
    (2010-08-19 11:31)
    40 tys. urzednikow na wakacjach.
  • ~Czy Kaczyńska
    (2010-08-19 12:03)
    zapłaciła ?
  • ~julciapulcia
    (2010-08-19 12:24)
    świetnie, aby wszystkim żyło się lepiej i godniej
  • ~tuskoid
    (2010-08-19 12:39)
    " Wezwiesz karetkę? Zapłacisz ".

    Przeczytalem tytul, mnie wystarczy !
    Komentarz do tego moze byc tylko jeden :
    Buhahahahahahahahahahahaha !!!
    MagYstry z wielkich miast kupuja to go...o w ciemno. Takie to i magYstrY !
    buhahahahahahahhahahahaha !!!
    NIECH ZYJE DONALD KOMOROWSKI !!!
    NIECH ZYJE WIECZNA i niezwyciezona PZPO !!!
    ---
    Q...
    Co za SMICIE nami rzadza !!!
    Co za szambo !!!
    Co za POmatoly !!!
    motek, POdebilku.
    Co ty NATO ? Ladujesz w POlsce DZIADU ?!?!
  • ~WKURZONY
    (2010-08-19 12:41)
    TO NIE JEST ŻADEN BŁĄD ! ! !
    RYZY Z BRUNKIEM TO ZAPLANOWALI JESZCZE PRZED WYBORAMI ! ! !
  • ~wer
    (2010-08-19 12:41)
    Kopacz do dymisji i cały POpaprany rząd.
  • ~no no
    (2010-08-19 12:51)
    POmatoły ! Obudziliście się z ręką w nocniku !
  • ~patriot
    (2010-08-19 12:58)
    A tak jezdza w karetkach pediatrzy psychiatrzy onkolodzy i cala reszta lekarzy nie majacych nic wsponego z medycyna ratunkowa.
  • ~do tuskoid
    (2010-08-19 13:05)
    co pochłaniasz ? Ja sobie pozwoliłem na Glenmorangie Nectar D'or.
  • ~Bronia
    (2010-08-19 13:40)
    Re: do tuskoida
    Mnie sie wydaje, ze on miesza- alkohol+tabletki. Dlatego taki wybuchowy.
  • ~Andrzelika
    (2010-08-19 13:44)
    Czy forumowy-patriot(a) to idiota .
    Sądzę że tak .
    I tylko jedno pytanie czy P.O.kraki które nami rządzą ,
    przez naiwność wyborców niestety , przypadkiem nie testują oddzwięku społecznego na takie udogodnienie w ratownictwie medycznym.
    Jeżeli się mylę , to jest to kolejny dowód na to o czym coraz częściej się mówi .
    A mówi się o całkowitym braku chęci do jakiegokolwiek działania .
    Czyli o LENISTWIE , braku dobrej woli i kompetencji ludzi P.O.

    Ale czego my oczekujemy od piłkarzyka , najważniejsze są meczyki ,'
    a resztą zajmie się PALIKOT .
    I PIJAROWCY .
    Od tego są .
  • ~siuhaj
    (2010-08-19 13:47)
    Co **** robi w tym ministerstwie???
  • ~Out
    (2010-08-19 13:47)
    Bzdura - jeśli nie będzie nowych przepisów, umowy zostaną podpisane na podstawie starych, z adnotacją o aneksach dostosowujących do nowych przepisów po ich wejściu w życie. Nic się nie stanie złego.
    Dyrektor pogotowia żeby zatrudnić dermatologa na S (dawnej R) musiałby na głowę upaść, bo to strzał w kolano.
    Aczkolwiek lepiej dermatolog niż ratownik medyczny po 2 latach studiów robionych z rozpędu i bez specjalnego wysiłku.
    Pozdrawiam agitatorów PiSu którzy wam robiąpapkę z mózgu sugerując katastrofy i tragedie. Może zależy im żebyście położyli uszy po sobie i potulniej chodzili do kościoła bezkrytycznie przyjmując nauki Jarosława i jego sekty.
  • ~zolnierz
    (2010-08-19 14:10)
    o ile pamietam za taki stan umyslu szwejka z wojska zwolnili
  • ~narzeczona
    (2010-08-19 14:11)
    Re: Andrzelika
    Dziewczyno ze Slaska! Nie wstydzisz cie? Taka bogoboja? Jestes tego samego
    zdania, co idiota tuskoid. Zastanow sie dziewczyno (dziolcha), zastanow sie jak Cie
    Twoi Rodzice wychowali!
  • ~narzeczona
    (2010-08-19 14:44)
    Re:Andrzelika
    Zle sie wyrazilam. Religia jest dla ludzi. Jest rzecza osobista, prywatna. Wydaje mi sie, ze wszyscy w kogos/ cos wierzymy. Bo to ulatwia zycie? Chyba tak.
    Wydaje mi sie, ze bez religii ludzkosc by tak dlugo nie przetrwala.
    Ale co teraz J.Kaczor robi,cyrk, po prostu cyrk! Wykorzystuje starszych, slabych
    ludzi dla swoich interesow. Wydaje mi sie jednak, ze Ty na pewno nie stalas pod krzyzem. Chcesz prowokowac? Chcesz sie przylaczyc do "silniejszych" na forum
    (w/g mnie glosniejszych)?
    A jezeli chodzi o Polske- niestety, bez Unii nie ma zadnej przyszlosci.
  • ~z dnia na dzien coraz fajniej
    (2010-08-19 15:33)
    Gnoje rządowe.
  • ~pis da za darmo
    (2010-08-19 15:48)
    mam dosyć tej komunistycznej darmochy jestem zapłaceniem za karetkę ciemny lut chce kapitalizm z komunizmem groch z kapustą naukę z wiara mamy rayski ustrój
  • ~narzeczona
    (2010-08-19 15:51)
    Re: z dnia na dzien cojaz fajniej

    Wiesz, mieszkam na zachodzie, jak juz pewno zauwazyles (czcionka).
    Juz 10 lat temu, gdy wezwalam pogotowie do mamy placilam- gdy mame NIE
    zabrano do szpitala. Podkreslam- na zapalenie pluc u osoby 80-letniej, nie trzeba
    do szpitala. Antybiotyk i OK.
  • ~pw
    (2010-08-19 16:50)
    Idioci ta sprawa ciagnie sie jeszcze od L. Kaczynskiego