Komu najbardziej opłaca się iść do sądu w sprawie kredytu we frankach? SYMULACJA DGP

| Aktualizacja:

Osoby, które zadłużały się przy najniższym kursie franka, spłaciły już w ratach kapitał pożyczony od banku i to im najbardziej opłaci się rozstanie z kredytodawcą.

wróć do artykułu
 • ~hm
  (2019-10-09 08:41)
  Skoro wg różnych opinii usunięcie klauzuli niedozwolonej (czyli uwaga - sprzecznej z prawem) to zbyt daleko idąca ingerencja w umowę bo kredyt byłby oprocentowany liborem a zdaniem niektórych wsadzenie nowego przelicznika nie wiadomo skąd do umowy przez sąd nie jest problemem, to może nich sąd usunie klauzulę niedozwoloną od banku i zmieni oprocentowanie na wibor i przeliczy kredyt jakby był złotowy. Jak zmieniać to zmieniać. Skoro i tak sąd modyfikowałby umowę? Wówczas wszyscy bedą szczęśliwi - frankowicze bo będą mieli spłacalny kredyt, banki bo dostaną tyle co od innych kredytobiorców a inni , że nie frankowiczom nie zrobiono za dobrze, bo im się robi z tym niedobrze. I już. Kończyć sprawę.
 • ~maciek
  (2019-10-08 13:39)
  No i gdzie ta symulacja? Może jakiś kalkulator?
 • ~sdf2423432
  (2019-10-07 13:49)
  5Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
 • ~inwestor
  (2019-10-07 09:05)
  Alez to jest zorganizowane dranstwo i kpina z ludzi, ktorzy kredyt wzieli w pln lub kredytu nie brali w ogole. Demoralizacja spoleczenstwa.
 • ~Frank
  (2019-10-07 07:43)
  Flaichman nie zrozumial wyroku TSUE....A szkoda..to klient banksterzy będzie decydował co jest dla niego korzystne i takie będą wyroki. Wy oszukiwaliscie klientów długimi latami więc to będzie kara!!!!!!!! Ludzie wszyscy do sądów!!!!!! Walka z lichwą trwa....
 • ~Kauzyperda
  (2019-10-07 06:16)
  Przecieram oczy ze zdziwienia czyżby Arkadiusz Szcześniak przeszedł na złą stronę mocy czyli Bansterów.Każdemu opłaca się iść do Sądu bo innej drogi niema a Szcześniak nie jest wyrocznią w sprawach sądowych.Zamiast walczyć z uchwalonymi bublami prawnymi w ostatnim czasie przez PiS na korzyść banksterów jak zmiana art.95 ustawy prawo bankowe ,gdzie banki same mają sobie ustalać wysokość hipoteki bez wiedzy kredytobiorcy czy wprowadzona zmiana dotycząca okresu przedawnienia ,gdzie tylko dla kredytobiorców ustalono ten okres do końca życia art.117(1) kc.Szcześniak zamiast zająć się i nagłośnić te przekręty PiS i Banksterów on doradza kto ma iść do Sądu a kto nie.Banksterzy złamali prawo polskie i europejskie dlatego te umowy w 99,9 procent są wadliwe inalęzy je wszystkie skarżyć.

Może zainteresować Cię też: