Wysoka podwyżka płacy minimalnej jest nieunikniona. Ludzie tego chcą, a więc dostaną

| Aktualizacja:

Programy wyborcze pokazują, że wysoka podwyżka płacy minimalnej jest nieunikniona.

wróć do artykułu
  • ~redachtor Lis
    (2019-09-26 09:34)
    SokuzBuraka na tym forum brakuje !!! Panie Brejza do roboty !
  • ~i PO sprawie
    (2019-09-26 09:32)
    Pazerne POKO świruje, a my Polacy głosujemy na PiS !!! Pamiętamy Lista nr 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Z
    (2019-09-26 09:25)
    Niech żyje tow Jarosław nasz kochany wódz i przywódca partii oraz państwa. Nasz ojciec narodu i Gierek naszych czasów, nasz wielki językoznawca i nasze słońce Karpat. Myśl tow Jarosława wybiega o tysiąc lat do przodu a jego wzrok tak silny, że jak spójrzy w lewo to dwa tysiące much pada martwych a jak w prawo to drugie tyle. Drżyjcie wrogowie dobrej zmiany, różne Schetyny i Lubnaery. Nie jesteście godni być nawet marnym kamyczkiem na drodze po której kroczy tow Jarosław prowadząc naród ku świetlnej przyszłośći.
  • ~Kasia
    (2019-09-26 08:52)
    Bzdury wypisujecie bo wam ta władza nie pasuje! Nikt już się zwolnienia z pracy nie boi taki argument wam wielkim przeciwnikom tego Rządu nie przejdzie. Gorzej już było w 2009 roku kiedy to mój mąż po 25 latach pracy wylądował na ulicy bezrobocie było 18 %nigdzie nie mogłam znaleźć pracy córka zamiast na studia wyjechała żeby nam pomóc to wszystko zawazylo na naszym życiu.Chcecie mi powiedzieć że będzie gorzej! Milczeć! Finito!
  • ~Szary Wilk
    (2019-09-26 08:28)
    Jak część pisowskich pazerniaków straci robotę bo pracodawca umie liczyć i wie co ma zrobić jak mu rosną koszty pracy to szybciutko zmieni światopogląd jak nie będzie na papu.
  • ~krystek
    (2019-09-26 08:06)
    dlaczego obraza sie ludzi ktorzy wykonuja ciezkie prace jak sa tacy madrzy to niech sami sprzadaja swoje klatki schodowe , na budowie biurowce sobie buduja m na produkcjniech robia i wiele innych fizycznychprac ci co tak obrazaja to mysla ze ci ludzie nie maja rozumu,ze sarobotami aby wam dogadzac aon i jako nie wolnicy maja nawas pracowac kazdy ma wyksztalcenie a tu ciagle segreguje sie ludzi wstyd
  • ~gozdyra
    (2019-09-26 08:01)
    BALCEROWICZ PACHOŁEK SOROSA !!!!!!!!
  • ~KONFEDERACJA
    (2019-09-26 07:55)
    JAK DOJDZIEMY DO WŁADZY POLAK BĘDZIE ROBIŁ ZA DARMO !!!!!!!!!
  • ~TOMASZ LIS
    (2019-09-26 07:50)
    JA ZA GODZINE BRAŁEM Z TVP 100 000 ZŁ !!!!!!!!!
  • ~guzikiewicz
    (2019-09-26 07:47)
    Co mają powiedzieć o tym nieszczęśni emeryci, wielu z nich zap...ało na dwóch etatach .Teraz pisowski szczęściarz po zaocznej podstawówce zarobi więcej niż emerytura niejednego profesora.Mądre państwo najbardziej dba o klasę średnią,która wnosi najwięcej do budżetu.
  • ~KRYSTYNA JANDA
    (2019-09-26 07:46)
    ODDAJCIE MOJE 2 MILIONY CO ROKU DOSTAWAŁAM OD PO !!!!!!!!
  • ~Paweł
    (2019-09-26 07:46)
    to jest chichot historii : Polacy en masse głosują na socjalizm narodowy...
  • ~BALCEROWICZ
    (2019-09-26 07:43)
    mnie sie podwyzka nalezy !!!!!!!!!!!!!!