Czarne chmury nad ustawą frankową. KE weźmie pod lupę projekt prezydenta Dudy

| Aktualizacja:

Konfederacja Lewiatan chce, aby Komisja Europejska oceniła, czy prezydencki projekt wsparcia dla posiadaczy kredytów walutowych nie oznacza niedozwolonej pomocy publicznej.

wróć do artykułu
 • ~nie daruję oszustwa
  (2019-07-27 11:09)
  Duda niech wsadzi sobie ten projekt tam ,gdzie nie dochodzi u niego słońce....KREDYT NA SPŁATĘ KREDYTU A PO KILKU LATACH FRANKOWICZ ZOSTANIE Z DWOMA KREDYTAMI..Frankowicze w 2020 r. rozliczą Dudę z jego gruszek na wierzbie i zapewne pomogą jemu w wyjeżdzie jednokołówką bez trzymanki z Pałacu Prezydenckiego !!! To ma pewne jak jego układ z banksterami...OSZUST I KŁAMCA !
 • ~Franciszek
  (2019-04-11 19:46)
  Prezydent Duda obiecywał w kampanii wyborczej przewalutowanie kredytów walutowych po kursie wzięcia. Teraz kombinuje i kręci - jak by się z tej obietnicy nie wywiązać? On i jego banksterzy pogrążają się coraz bardziej. Im dłużej trwa ta farsa tym gorzej dla państwa i prezydenta.
 • ~Gazeta Wyblakła
  (2019-04-11 18:12)
  Co nie wiedzieli w co się paskują trza było nie słuchać ekonomisty PetRUSA jakie to opłacalne siedział u TUSKA w TELEWIZJI i całymi dniami pludł bzdury TYM NAIWNYM a Tusskusek ręce zacierał że ludzi pakuje w DŁUGI