Pudrowanie budżetu, czyli jak naprawdę wygląda deficyt

| Aktualizacja:

Dobra koniunktura nieco pudruje faktyczny stan finansów publicznych. Ciąży im systemowe zwiększenie wydatków.

wróć do artykułu
  • ~Dlaczego PO składa się z samych zło dziei!
    (2018-04-23 13:15)
    Do pier dla z tymi śmier dzielami... czekamy na kolejne zatrzymania. Za zdradę stanu więzienie to i tak najłagodniejsze rozwiązanie dla tych zdrajców !!!
  • ~Edi
    (2018-04-23 13:31)
    Dlaczego pis sklada sie z samych zlodziei.przytulaja nasza kase bez umiaru i mowia .ze im sie nalezy! Do kicia z nimi !
  • ~moralista
    (2018-04-23 13:36)
    Budżet jest naginany i wyginany w tajemnicy, widać to jak koniecznie chcą wygrać jeszcze jedną kadencję aby nie odkryto dziury budżetowej, za która czekają już kaci z gilotyną i dużym koszykiem !!!
  • ~moralista
    (2018-04-23 13:42)
    Koniecznie należy znaleźć duży stół / na miarę stadionu narodowego / aby wszyscy obecni decydenci mogli na raz znaleźć się we właściwym miejscu i jednocześnie odszczekać to wszystko co nakłamali na temat opozycji i konstytucji ~....... , oraz maszynkę do wyciskania narabowanej kasy w imię dobrej zmiany i nocnej zmiany !
  • ~qqq
    (2018-04-23 15:00)
    Księgowość kreatywna PiS. W ubieglym roku MM piał, że ma nadwyżkę budżetową, w końcu okazało się że ma 55 mld deficytu, potem piał że uszczelnił VAT na niebywałe kwoty, następnie okazało się że spoleczeństwo musi się zrzucić na wszystko co rząd wymyśli, żeby menelom żylo się lepiej. i dostatniej.
  • ~Myslacy
    (2018-04-23 16:28)
    W pudrowaniu budzetu to PO bylo mistrzem. VAT z 22% na 23% i z 7% na 8%. Zagarniecie spoleczenstwa kasy z OFE!!!
  • ~motek
    (2018-04-23 19:00)
    Rozrzutność moherowych bandytów szybko zmyje ten puder.
  • ~motek
    (2018-04-23 19:27)
    "Będzie specjalne rozporządzenie Komisji Europejskiej, by uzależnić unijne fundusze między innymi od praworządności"! Hehehe...
  • ~Z22
    (2018-04-23 20:10)
    a ja jestem OBURZONY tym co czytam na "obcych kulturowo" stronach o tym ze w senacie niejakiego USA głosuje się ustawę według której POLSKA będzie musiała wpłacić MILIARDY na rzecz organizacji innego państwa (JUST S. 447 i H.R. 1226 ) JAKIM PRAWEM, PYTAM?
  • ~JONASZ
    (2018-04-23 22:43)
    Ogrodnicy szpitalnych długów Prawnicy ze znanej sopockiej kancelarii, prywatnie – przyjaciele prezydenta Lecha Kaczyńskiego, byli anonimowo właścicielami największej w Polsce firmy handlującej długami placówek służby zdrowia – Greenhouse Capital Management SA. Biznes nie mógł się nie kręcić: jeden z prawników pełnił funkcję doradcy ministra zdrowia do spraw oddłużenia szpitali, drugi – zasiadał we władzach banku, który dawał pieniądze na zakup długów. Informacji o kondycji finansowej poszczególnych placówek dostarczały firmy związane z wysoko postawionymi urzędnikami resortu zdrowia – odpowiadającymi za restrukturyzację szpitali. Pod bokiem Lecha Kaczyńskiego, ówczesnego ministra sprawiedliwości, powstał układ idealny, wypełniający wszystkie elementy stworzonej przez niego definicji. Dziś budowniczy tego układu pełnią funkcje w państwowych spółkach, doradzają prezydentowi i uczą jego córkę, jak robić użytek z prawa. Marta Kaczyńska, gdy odchodziła z firmy dostała 3 mln zł zadośćuczynienia. Uciekała, bo wiedziała, że ta kancelaria to śliski interes. Ale tatuś z kolegami nauczyli ją, jak okradać nasze państwo.
  • ~Mr. T
    (2018-04-24 06:05)
    No i Kaczynski i PIS nawazyli okropnego piwa ... kraj straci dotacje i kazda inna europejska pomoc oraz inwestycje, prawdziwe dlugi narodowe sa "ksiezycowe", totalna plajta i bankrutcwo, skloceni sa ze wszystkimi nacjami "na kontynencie" i na gore tego wszystkiego totalnie przegrali swiatowa wojne propagandowa z Izraelem ---- > JUST S. 447 i H.R. 1226 ...... a narod w wiekszej ignorancji niz za czasow PRLu ...
  • ~Złodziej z pis-u
    (2018-04-25 21:31)
    Żle to wygląda przy dobrej koniukturze...Jak coś zacznie się walić ?..Nam nikt nie pomoże jak Grecji.My nie jesteśmy w strefie EURO...
  • ~Bubu
    (2018-05-03 00:48)
    Na a przecież wystarczy nie kraść!
  • ~anna
    (2018-08-12 15:23)
    To i tak,że dopiero teraz miało się zawalić w kwietniu. Ważna osoba od uszczelniania podatku vat został zwolniona we wrześniu 2017r.