Flagowy pomysł premiera w ogniu krytyki. Część ministrów próbuje storpedować PPK

Wiele krytycznych uwag spadło na flagowy pomysł premiera związany z budową oszczędności. Część ministrów próbuje go storpedować, a jego autorzy przyznają, że wejście w życie projektu prawdopodobnie się opóźni.

wróć do artykułu
 • ~Batko-Macisław Płatow
  (2018-03-22 09:34)
  To są ,,ministrowie?" .To są SABOTAŻYSTKI. Do zwolnienia. Bo inaczej Dymisje powinien złożyć Premier.a składając Dymisje powinien opuścić PiS ,i zabrać posłów którzy Premiera popierają ( czyli około 12 posłów mniej--i Wcześniejsze Wybory Parlamentarne). Co za dobre się Ekonomicznie dzieje w Polsce? dlaczego mam wrażenie ,że to robota zazdrośników z PO.
 • ~wierni uczniowie towarzysza Marksa
  (2018-03-22 09:46)
  Wszystkie działania gospodarcze i społeczne rządu mają jeden spólny mianownik - socjalizm, który rozpaczliwie próbuje pozyskać środki na swoje dalsze funkcjonowanie. Problem w tym, że jest coś takiego jak krzywa Laffera - jak lewaki podniosą za wysoko podatki to efekt będzie odwrotny do zamierzonego celu (wzrost dochodów budżetowych). Dochody spadną, a gospodarka będzie zarżnięta, bo kto będzie inwestował w państwie, które siłą przywłaszcza sobie gro dochodów nic w zamian nie dając ?
 • ~Zorro
  (2018-03-22 14:01)
  Pisowskie kulsoństwo, które nie mogło przełknąć wystawienia Morawieckiego na premiera i nadziei jakie pokładał w nim Kaczyński, teraz widzi że Kaczyński srodze się na nieudolnym Morawieckim zawiódł. Zaczynają więc brać odwet - to kolejny przykład sabotażu rządu pochodzącego z samego PiS-u, od partyjnych kacyków i aparatczyków - miernot, które zostały przez Kaczyńskiego odstawione do trzeciego rzędu. Na powrót do gry liczy bardzo Zbigniew Ziobro - możemy się zapewne spodziewać wzmożenia jego aktywności i kolejnych, samobójczych dla PiS-u strzałów do bramki Morawieckiego.
 • ~max power
  (2018-03-22 17:31)
  Jedyne co PiS-owi się udało to wygrać wybory i wziąć nagrody.
 • ~qazek
  (2018-03-22 18:00)
  PPK to kolejny oszukańczy projekt pisowsko-solidarnościowych ignorantów i dyletantów
 • ~abcd
  (2018-03-22 20:38)
  Jednakowa składka i jednakowa emerytura.
 • ~hanka
  (2018-03-23 12:56)
  program ten powstał po to, żeby państwo jak najmniej dopłacało do najniższych emerytur
 • ~Dociekliwy czytelnik
  (2018-03-23 17:46)
  W ustawie o PPK ani razu nie pada słowo emerytura. PPK to kolejna próba wydojenia bez żadnych gwarancji na przyszłość. Tak jak OFE