GPW nie kupi pakietu kontrolnego giełdy w Tel Awiwie. Nie przeszła do kolejnego etapu negocjacji

| Aktualizacja:

Giełda Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie nie została wybrana przez Tel Aviv Stock Exchange (TASE) do kolejnego etapu rozmów dotyczących zakupu części udziałów w TASE, podała GPW. 

wróć do artykułu
  • ~JewTube
    (2018-03-12 20:45)
    ufff, dzięki Bogu
  • ~amira
    (2018-03-12 18:19)
    o to nam chodziło panie Jaki?a to dopiero początek
  • ~ivan
    (2018-03-12 16:45)
    Tam nie długo zainwestuje Iran swoją myśl techniczną!!!!!!
  • ~poi
    (2018-03-12 12:09)
    Trwa deeskalacja konfliktu.A grube pieniądze zarobią inni.
  • ~wjw
    (2018-03-07 10:48)
    Zapewne na kredyt udzielony przez bank izraelski...
  • ~wqw
    (2018-03-07 00:59)
    Polska giełdę załatwili, teraz chcą kupić nowa?
  • ~stop
    (2018-03-06 22:54)
    Jak to, nikt się nie bije o zakup? Nie, bo to interes wyłącznie dla sprzedających.
  • ~Brunek bolesny
    (2018-03-06 20:00)
    Od gęsi owies , kto kupuje ?
  • ~sdsd
    (2018-03-06 15:22)
    a po co 71,7 jak można kupić tylko [pakiet kontrolny 51
  • ~Kuba
    (2018-03-06 11:28)
    Czy w tej sprawie dzwonił Beniek Rappaport? Jeżeli tak to powinien być do kupienia jeszcze tartak i pies.
  • ~astrolog wróżbita
    (2018-03-06 11:24)
    I co by to wróżyło....? hmmm....
  • ~szukają fraje.......
    (2018-03-06 11:12)
    Niech szukają inwestorów uw Niemczech lub innych krajach. W Polsce już się POznaliśmy na interesach słoni.
  • ~wyborca/najlepso stope zwrotu moze psyniesc kosyk zinte
    (2018-03-06 09:30)
    490 baniek piechoto nie chodzi, deal jak deal, ale piniondz lubi byc spoko, casami dobze miec zdywersyfikowany kosyk inwestycyjny, ale psy obecnem stanie mozliwosci i rozwoju piniondz ten zainwestowany w rodzime gospodarki, budownictfo i infrastrukture i pzetfurstfo jest pewniejse, nie niesie utraty kaitalu i daje wienkso gwarancje i wyzso stope zwrotu, takie rozsiewanie kapitalu casami daje wienksy zysk ,i bywalo ze zainwestowany piniondz w gospodarki wschodzonce psynosil wienkse zyski i to parokrotnie, ale casami nie psynosil, i to wcale, a i tego co zainwestowano nie dalo sie odzyskac chocby censciowo,bo jak gadal moj dobry znajomy spod lezajska, co zemby zjat na roznech spekulacjach,ze gielda to je taka dobze zorganizowana afera..I gadal o tem jak jesce o Misterze meadowie nikt pojencia nie mial, i nikomu nie psyzlo do glowu, ze nawet jego kapcie mozna bedzie kupic na aukcji takiej co u nas nazywajo komornico, oni takiego nazywajo marshalem. A krawaty mial fajne i tes wsio poslo jak woda.
  • ~kaktus
    (2018-03-06 09:28)
    Nikt jeszcze nie wyszdl dobrze na interesach z Izraelem.....wolalbym aby nasz rzad trzymal sie z daleka od kraju pozostajacego w niekonczacej sie wojnie z sasiadami.Wystarczy,ze ustawy polskiego parlamentu "musza " byc "zatwierdzane w Knesecie.....bo jak nie to bedziemy mieli "wojne" z USA.....?